Skocz do zawartości
karol

jakie macie Ursusy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursusy
mir36    0

C-330 1975r, C360 1984. pierwszy od nowości w gospodarstwie drugi 1992 odaj pracowły w lesie i na gopspodarce a teraz odpowczywaja na gospodarce

Wiadomość z agroFakt.pl

szybki00    4

A u mnie jest C-355 który w dowodzie ma wbite 1960 rok prod. ;), ale w 81r. przebudowany z C-4011 normalnie niezawodny sprzęt a drugi z Ursusów to U-1002 Turbo z 82r.

kalus77    22

ja mam c-360 i c-330M maszynki nie do zdarcia w 60-siątce było prawie wszystko modernizowane w tym roku nowa maska, kabina, błotniki, opony ---przód i tył remoncik hamulców i sprzegła oraz nowe akumulatory i teraz wszystko gra jak trza i przy kuku nieżle śmigał po pryżmie

bluss1    0

ja mam 1224 z 93roku,kupiony był od nowego,złego słowa nie powiem.robi sam 80ha i jak dotąd złota maszyna

Grabcio    23

Ja mam cztery: C-328, C-330, C-360 i próbuje się dowiedzieć jaki jest ten czwarty. (Patrzcie zakładkę "Jaki to może być Ursus")

Kamillo0    132

Ja mam poczciwego c-360 z 1983 i nigdy się na nim nie zawiodłem. Mocny jak dla mnie jest i mi wystarczy,trochę go czasem dusi po jeździe ojca ale jak go dobrze przegazuje to idzie jak 3p.

A co najważniejsze kolorek oryginalny na całym ciągniku i oryginalne opony tylnie (jakieś 50 % zużycia) ale jak zahamuje to trawę zrywa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje