carmine2812

Bizon i awarie z nim związane

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
carmine2812    2

witam

 

JAKĄ mieliście najpoważniejszą awarie w swoim bizonie ???


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

u nas kiedys jak mielismy bizona na spolke kupionego to koles takie ze spolki w zime wody nie spuscil i kadlub trzeba bylo wymienic , pozatym bioznek chodzi idelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba mówisz o dziadku albo o Heńku:D


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38
To chyba mówisz o dziadku albo o Heńku:D

mowie to twoim ojcu jak u was stal :) powiedz ze nawet nie wiedziales ze wody nie spusciliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ojciec nie jest dla ciebie kolesiem, a po drugie ojciec kupil sam nową głowice i wymienił;)


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Chcecie sie kłócić? To proszę bardzo, ma to sie odbywać na gadu miedzy wami, a nie na forum. Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu proszę zachować dla siebie. Takie zachowanie będzie karane :angry:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38
Po pierwsze ojciec nie jest dla ciebie kolesiem, a po drugie ojciec kupil sam nową głowice i wymienił ;)

ale to on wody nie spuscil :)

 

Chcecie sie kłócić? To proszę bardzo, ma to sie odbywać na gadu miedzy wami, a nie na forum. Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu proszę zachować dla siebie. Takie zachowanie będzie karane :angry:

ok spoko ale to on zawsze zaczyna zawsze musi dac swoj glupi komentarz prz fotce albo przy czyms innym :)

 

Proszę nie pisać posta pod postem. Zamiast tego użyj opcji EDYTUJ !-mod

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2
Chcecie sie kłócić? To proszę bardzo, ma to sie odbywać na gadu miedzy wami, a nie na forum. Wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu proszę zachować dla siebie. Takie zachowanie będzie karane :angry:

 

POPIERAN pozdro dla @lysyrolnik


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie, ja tez głupie teksty wale, ale teraz przesadziles, gadając na mojego ojca 'koleś", no wiem juz ze on nie spuscil, ale on naprawil i kupil głowice wiec co ty znow gadasz ze wy zrobiliscie, odkupil glowice i dziala do dzis no nie?? no


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

spolki spolki spolki :);):) :)

 

 

u nas chlop w biZonie kiedys roZwalil caly tyl :) :)

wpadl do rowu na 3 ciagniki go targali i ledwo co wysZedl


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie radze zakładać spółek:D Są do d..


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Ja aktualnie wymieniam dno zbiornika, roboty jest sporo bo trzeba odkrecic bok z wysypem i przod, mysle że do soboty sie z tym wyrobie, robimy we dwoch a i podajnik kłosowy musialem też odjąć :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

my w tamtym roku rozebraliśmy bizonka do naga roboty dużo ale co kilka lat trzeba mu zrobić generalke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

My w Bizonie wymienialiśmy wszystkie klawisze i łożyska robota bardzo ciężka a ojciec tylko że ojciec już wszystko sam ustawił regulował i dwa lata temu miał remont silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

A u mnie na pierwszy rzut idzie spawanie przedniej felgi albo wymiana jej na nową, bo pękła na rancie (już raz była spawana) i to na początku będzie naprawiane... A reszta wyjdzie po pierwszym dniu koszenia... ;)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
mowie to twoim ojcu jak u was stal ;) powiedz ze nawet nie wiedziales ze wody nie spusciliscie :)

 

 

Po pierwsze ojciec nie jest dla ciebie kolesiem, a po drugie ojciec kupil sam nową głowice i wymienił :)

Z waszej rozmowy wynika, że się bardzo dobrze znacie i mieszkacie niedaleko siebie więc weźcie sie spotkajcie dajcie sobie po razie i będzie spokój a nie mi tu na forum bałagan robić! :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Hehe prosto i na temat xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu juz jade z pola i jak wjezdzalem pod gorkie pasy jezdne mi się urwały hehe nom i trzeba bylo ciagnikiem scholowac do domu ;)

 

Bez wulgaryzmów proszę!-mod

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

mi sie oś od odrzutnika ukreciła i w silniku wał pekna zachciało sie w niedziele kosic i takie skutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

u mojego sąsiada raz jak kosiliśmy to w bizonie też cały tył poszedl bo sie w wierzbe wwalił ale dało rade wyklepać ;)


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

JA tylko najpowarzniejsza to w srodku zniw lozysko w przednim kole wytrzasacze i spod laczenia rury wysypu ze zbiornikiem blacha przegnila i tak po za tym to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

U mnie może nienajpoważniejszą ale bardzo kosztowną awarią w kombajnie to było to jak rozleciała się nam skrzynia biegów i opona przednia guza dostała... A guza na oponie zobaczyliśmy, jak przyjechaliśmy traktorem po kombajn i linke za oś czepialiśmy... Wtedy łączny koszt naprawy wyniósł coś koło 4500zł...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SpaceJockey    13

W moim bizonie najpoważniejszą awarią było oderwanie sie hederu razem z podajnikiem trzymał sie tylko z jednej strony na pasku, przy okazji zgiął sie wał i te duże koło na podajniku.


Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

pierwszy raz przeczytałem ten temat i powiem wam ze sie postaraliscie z tym kolesiem :D

smieszna ta kłutnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez ONA77
      Jak w temacie.  New holland td 5030 pali bezpiecznik od gniazda zasilania. Ktoś ma jakiś pomysł w którym miejscu szukać??
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj