carmine2812

Bizon i awarie z nim związane

Polecane posty

kombinator18    18

Wolno tylko niewiem czemu sie tak dzieje ze jak sie cos robi w niedziele to sie cos sypie np.

-sasiad mial siano w walkach a widzial ze chmury to je zebral gdy wracal z ostatnia przyczepa zbierajaca to wpadl ciagnikiem, do glebokiego rowu z ta przyczepa ;)

-Bizon w rowie tym samym

 

A w sumie to kazdy z nas pewnie zna jaka to robota w niedziele jest B) :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

kolegi ojcu zachciało się wozić szambo w niedzielę i wciągnęło mu beczkę.Beczka nie do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

A co to ma wspólnego z tematem? ;) B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

w sumie bizon to maszyna przy której zawsze jest coś do zrobienia,mnie czeka regeneracja pompy wrt.wymiana orbitrola,pare pierdółek do zrobienia i wymiana opony przedniej,a tak przy okazji nie ma ktoś do sprzedania szerokiej opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

co do Niedzieli - wieczorkiem naprawialiśmy ukręconą półoś - Niedziela ok 21.30

obok mego domu biegnie droga do ok 600ha pól - wracał nią sąsiad (bizon Z056), rozpędzony przypomniał sobie o dziurach w drodze, i nacisnął gwałtownie hamulec

owy hamulec był rozpięty - zahamowało lewe koło - rzuciło kombajnem w lewo i zeskoczył ze pagórka - ok 1m wprost na moje pole.

Wyrył hederem dziurę w ziemi, przejechał w poprzek przez2 moje pola, łąkę sąsiada, wyjechał na drogę, i pojechał do domu...spawać heder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

2 razy robiony był silnik w tym raz się zapalił ale bez większych szkód ;) a w zeszłym roku rozleciały się dwa wytrząsacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas zawsze jak przychodzi do rozbierania czegoś w Bizonie to lecą teksty typu :

 

,,... kur*@ widać że to Polska maszyna i te je**ne dojścia... " :D

u mnie to sam

Edytowano przez marcin1609211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xfranek    0

Czy jak mi kierownicą przestała działać i mogę dopiero skręcić jak z całej siły pociągnę to co mogło się tam stać???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez ONA77
      Jak w temacie.  New holland td 5030 pali bezpiecznik od gniazda zasilania. Ktoś ma jakiś pomysł w którym miejscu szukać??
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj