Polecane posty

pawel    4

Czy już ktoś zakładał przedni napęd do c 385 ile jest z tym roboty jaki koszt i gdzie można kupić kompletną oś napędzaną ,a może ktoś z agrofotowiczów ma na sprzedanie napęd do czworki .Za wszystkie odpopwiedzi z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja zakładałem 3 lata tem do 1012 i kupiłem kompletny napęd o 1224 za 8000zł tylko niebyło błotników.Całkowity koszt to 10000zł,wymjeniłem uszczelniacze i linke do włanczania noi oczywiście oleje.Roboty to tak prawje tydzień tsza liczyć bo musisz całą skrzynie wymontować i pszednią oś cała wymontować do samego silnika.Ja szukałem i nigdzie nieszło dostać osi a jak były to ceny kosmos(14-16000),najlepiej dać ogłoszenie w Anonsach i czekać na oferty,ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

tu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B1460 tu są na sprzedarz przednie napedy chyba 8 sztuk jak sie nei myle. jak by sie uparł to w dwa dni by załozył B) w sąsiedniej si miał koles przedni naped a jesli juz nei ma to bedzie zaraz jakis miał bo zajmuje sie rozbiurka ciągników, to do niego numer500 045 048, to jest 2-3km od Dobrego Miasta <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Te na otomoto to szajs golutka oś bez wału kół sprzęgła i całej reszty a ceny od 8000 do 14000(do szóstki nowy typ na siłownik z blokadą). A w Dobrym nie ma w tej chwili do 4 jest tylko do 6 a kompletny do 4 stary typ 8000 tyś ale nie ma teraz coś mają przywieżć ale gościu jeszcze nie wie co mu przywiozą z Angli i Irlandii. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

ja mieszkam na pomorzu i ta miejscowosć jest odemnie odalona jakieś 15 km

niedawno to zobaczyłem jak na zdjeciach widać to stran wmiare moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minde    0
Ja zakładałem 3 lata tem do 1012 i kupiłem kompletny napęd o 1224 za 8000zł tylko niebyło błotników.Całkowity koszt to 10000zł,wymjeniłem uszczelniacze i linke do włanczania noi oczywiście oleje.Roboty to tak prawje tydzień tsza liczyć bo musisz całą skrzynie wymontować i pszednią oś cała wymontować do samego silnika.Ja szukałem i nigdzie nieszło dostać osi a jak były to ceny kosmos(14-16000),najlepiej dać ogłoszenie w Anonsach i czekać na oferty,ja tak zrobiłem.

Ile kosztovalo spojka prednei napravi (Front axle clutch. Pszeprasam za plochoi polski jazik.

post-1328-1170360946_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Ile kosztovalo spojka prednei napravi (Front axle clutch. Pszeprasam za plochoi polski jazik.

 

 

oj nie wiem dokladnie o co pytasz ale zakladam ze o sprzęgło przedniego napędu bo tak mozna przetlumaczyc: "Front axle clutch"


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Chyba mamy jakiegoś kolege z zagranicy. :huh: Ale z jakiego kraju to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minde    0

jestem litvinec, mozet mozna s vami po ruskamu pogovorit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Napisano (edytowany)

Ze mną po rusku się dogadasz, jak jesteś cierpliwy :huh:

Ja gawarju pa ruski :(

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minde    0

jestem cierpliwy jak ale zemledelci pische 50 po polski 50 po ruski. I sprasil ile kosztovalo te detali kture jest na foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelek    0

moj kumpel teraz zakladal do 902 naped kupil go za ok 8 tys kompletny z przystawka tylko bez blotnikow bo pochodzil zod opryskiwacza czeskiego no i jak wiadomo trzeba skrzynie rozebrac i do tylniego mostu sie dostac nie powiem ile mu to zajelo bo ciagnik ma robiona kapitalke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

mam ursusa c 385 i na nim mam tura 5 i tu mam problem bo jak się wjedzie w podmokły teren i na łyżce coś mam to niemoże się wygrzebać i tu moje pytanie czy ktoś z was nietrafił na ogłoszenie że ktoś sprzeda przednią oś napędzaną do ursusa 914 lub podobne :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

poszukaj na allegro tam czasami można coś takiego kupić ale ostrzegam trochę to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiael7745    6

niedaleko mnie jakies 7 km koleś ma włąsnie taki przodek z felgami i oponami w db stanie jakbyś sie zdecydował to dam ci kontakt do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacuseks    2

Ja również mam pytanie ile taki most kosztuje najlepiej kompletny - kiedyś sobie założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus385    0

Witam, poszukuję przedniego napędu do Ursusa C-385. Jakby ktoś posiadał jakieś informacje gdzie można takie coś kupić to proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Kolega zakładał do Zetora 8011 most kompletny z przystawka – sprzęgłem kupił za 6 tyś. Plus inne drobiazgi w postaci felg opon trybów do skrzyni uszczelek nowa ścięta maska bo za starą nić nie było widać w sumie Okło 10 tyś ale traktorek teraz zupełnie inaczej wygląda. Dodam tylko ze przy okazji zmiany opon z tyłu mógł założyć 18.4/34. bo tryby do skrzyni i tak kompletował nowe więc mógł zrobić na wyższych a tak zostały 16-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hecktor2    25

Koledzy posiadam ursusa 1201 i pasuje mi do niego "dorzucić" napęd na przód. Ale nie mogę nigdzie znaleść całego kompletu. Jakbyście czasem mieli jakieś ogłoszenia to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIONKA55    0

Witam kolegów. Czy może mi ktoś doradzic co mam zrobic mam załozyc napęd do C-360 koszt ze wspomaganiem ok 8.000 czy lepiej kupic coś z napędem np.MF czy ZETORA używany taki ciagnik z lat mojej 60 to jest 86r ok 18-20.000 co mam zrobic????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymczak
      Witam.
      Proszę o pomoc w następującej sprawie. Mam problem z przednim napędem przy ciągniku SAME SILVER 110 2006r. Nie mogę wyłączyć przedniego napędu. Podobne tematy były już zakładane o Deutzach, ale nie mam pewności, że działanie układu jest takie samo. Opiszę po kolei "historię" awarii. Podczas jazdy bez przedniego napędu zaczęła mrugać kontrolka na włączniku (który nie był wciśnięty). Do tego co chwilę było słychać charakterystyczny dźwięk rozłączania przedniego napędu (takie trzaśnięcie). Po powrocie do domu kontrolka świeciła już światłem ciągłym, a przedni napęd od tego czasu jest już ciągle uruchomiony. Sam włącznik sprawdziłem przy pomocy probówki i prostownika i moim zdaniem działa prawidłowo. Podejrzane jest tylko napięcie na pinach dochodzących do włącznika (1 pin ma około 12V a pozostałe 0,5-1,5V). Według mojej wiedzy cewka/elektrozawór odpowiedzialny za rozłączanie przedniego napędu jest z lewej strony ciągnika koło filtrów hydraulicznych. Ten układ działa w tej chwili w sposób następujący:
      1. przy odpalonym ciągniku tłoczek jest schowany
      2. podczas gaszenia ciągnika tłoczek wychodzi z cylindra
      3. przy ponownym uruchomieniu samego zapłonu (przekręceniu kluczyka) tłoczek znowu się chowa
      4. odpalenie ciągnika nie powoduje żadnej reakcji dopiero ponowne jego zgaszenie powoduje ruch tłoczka
      Zachowanie tej cewki/elektrozaworu jest takie samo bez znaczenia czy włącznik jest wciśnięty czy też nie. Domyślam się, że żeby przedni napęd został rozłączony tłoczek musi wyjść z cylindra. A skoro u mnie przy odpalonym ciągniku tak nie jest, jest to pewnie przyczyna nieprawidłowości w działaniu. Nie wiem oczywiście czy dobrze myślę, jeśli jestem w błędzie proszę o podpowiedź. Jakie są przyczyny takiej usterki? Czy ktoś miał coś podobnego?  Z góry dziękuję za odpowiedź:)
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję przedni napęd lub układ planetarny przedniego napędu ewentualnie krótszą pochwę napędu (lewą) jak się nie znajdzie to chociaż 3x satelity i rozdzielacz hydrauliczny na 3 sekcje, najlepiej warmińsko-mazurskie, ewentualnie poza jak się nie znajdzie. W razie pytań proszę o pisanie pod tym postem lub pv. Pozdrawiam. 
      ps. co do rozdzielacza to mam pytanie, otóż czy w garażowych warunkach da radę samemu wymienić uszczelniacze? Ponieważ mam 2 sekcyjny i cieknie i został zakupiony 3 sekcyjny i tak samo się z niego cieknie. Nie z każdej sekcji, ale cieknie, Chciałem do 2 dołożyć 3 z 2 rozdzielacza, ale jest inny typ i nie pasuje. 
    • Przez AgroRol323
      Witam
      Pytanie z ciekawości. Robił ktoś sama 4x4 z innymi kołami z przodu a innymi z tyłu? Miałem pomysł na przedni most od uaza, a tylny od stara. Wie ktoś czy w ogóle da się to połączyć i jak to połączyć?
      Z góry dzięki
    • Przez ceston
      Witam ostatnio podczas jazdy wyskoczył mi napęd tak że się wcale nie włącza. Postanowiłem rozebrać skrzynkę rozdzielcza od napędu i poszukać tam usterki po zdjęciu okazało się że tam jest wszystko w porządku ale zauważyłem że wałek kardana mogę kręcić ręką a koła stoją w miejscu złożyłem skrzynkę nie podlaczajac do niej walka i faktycznie koła jadą wałek stoi. Podniosłem przód do góry i kręcąc kołem chciałem zobaczyć czy drugie będzie się kręcilo w drugą strone. Niestety zero reakcji kręcę kołem a drugie stoi. Os jest Krzyżakowa nie stozkowa. Macie pomysły co mogło pójść.
    • Przez wenicjusz
      Witam
      Czy ktoś spotkał się wcześniej z wersją C-385 lub Zetora 8011 z dodatkowymi bębnowymi hamulcami?
      To ponoć wersja transportowa, a na pewno exportowa.
      Zwolnica ma te same wymiary , przełożenie tylko jest na niej nadlewka do której przykręcone są hamulce dodatkowe.
      Proszę o info jak ktoś jakieś ma



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj