Skocz do zawartości
News
bialy2005

podłaczenie, montaż ładowacza zetor trac-lift

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
bialy2005    204

Koledzy kupiłem trac-lifta 200 i w rozdzilaczu mam 2 przewdoy do podłaczenia do ciagnika. Wiadomo zasilanie, powrót i co to jest ten 3 i do czego ???? Może jakis swobodny powrót ??

A druga sprawa z joystika wychodza 2 przewody, jak to sie podłącza bo jak sie nie myle to elektro zawór jest 3 kablowy bo ma zamykanie i otwieranie pozycja neutralna. JAk to wszytko żłozyc do kupy Dziwi mmie te 2 kabelki z joya bo jakby były to to było by wszytko jasne

Jezeli ktos ma podobnego tura trac-lifta ( 100, 220, 260) to prosiłbym o pomoc

15062008468vd2.th.jpg

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

Arek    135

Mam traclifta starego z innym rozdzielaczem ale wydaje mi się, że 1 to zasilanie, 2 to powrót z zawora przeciążeniowego a 3 powrót z rozdzielacza. Co do elektrozaworu to pozycja neutralna jest bez prądu, jednym kablem zamykasz, drugim otwierasz a mase bierzesz z ramy.

bialy2005    204

Podłaczyłem tak jak mniejwecej weże pasowały i tak mi powiedził poprzedni własciciel handlarz który miał go na ciagniku. 1 to zlew - podłaczyłem pod złacze swobodnego spływu z tyłu ciagnika. A 2 pozostałem wpiołem w obieg oleju bezposredno z pompy tak że teraz olej z pompy wpływa przez 3 a wypływa 2 i dopiero płynie do rozdzielacza ciagnika. Ale cos jest nie tak bo ładowacz działą jak nalezy ale podnosnik i hydraulika ciagnika nie :) tzn. podnosnik podnosi wtedy jak powiedzmy ładowacz dojdzie do konca lub w czsei podnoszenia. Wiec według mnie olej nie płynia na rozdizlacz ciagnika pod cisnieniem tylko na swobodny spływ. teraz jak to przełożyc zeby było oki :) Ten poprzedni własciciel mówił co że tak jakby te 2i 3 przewód podłaczyc nie tak jak ja tylko poprzez 2 trójniki czyli olej by był tłoczony do obydwu na raz ale to chyba nie mozliwe.

Mylse żeby zamienic przewody 2 z 3 może to wystarczy ??? tak żeby olej wpływał 2 i wypływał 3

A co do joy to nie zdarzyłem podłaczyc 3 sekcji bo juz było za pózno.Wiem że neutralna jest bez pradu , ale z tego co piszesz wnioskuje ze obydwa kabelki wychadzace z joy to sa plusy a masa z karoseri ciagnika ??

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez ferdek3085
      Witam poszukuje tura do fergusona 3080 i znalazłem mailleux 6000 cena 4000 z adaptacją w necie takie chodza po 7-9 tys. zł. nigdzie nie widac pekniec itd. tylko jest mankament ze nie ma 3 silownikow : 1 do podnoszenia, 2 do przechyłu.. czy za te cene oplaca sie go kupic i dokupic te 3 silowniki czy dac spokoj i szukac czegos innego ?
    • Przez skatuuu
      Witam, mam problem z ładowaczem mx8. Kiedy podnoszę go do góry wszystko gra ale gdy chce opuścić to opada ze 40 centymetrów po czym się blokuje. Aby opuścić go o kolejne 40 centymetrów muszę wykonać ruch joystickiem od siebie wtedy puszcza. To samo dzieje się gdy chce zmienić położenie łyżki, kiedy daje joystick do siebie nie reaguje dopiero kiedy kilka razy machnę od siebie wtedy się odblokowuję. Co może być tego przyczyną ? Czy to coś z tymi elektrozaworami ? Jedna z tych czarnych cewek była zapieczona.  

• Przez ferdek3085
      witam, szukalem ale nie znalazlem.. mam tura 6 przy ursusie 912 i chcialbym przelozyc go do masseya 3080.. oczywiscie rama nie pasuje.. ale czy ktos juz coś kombinowal jak przełozyc ladowacz.. ? czy jakas firma robi ramy do zagranicznych ciagnikow na polskie ladowacze ? prosze o podpowiedzi..
    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.