pablo21

Żniwa 2008

Polecane posty

Adik_ziel    3

My wymłóciliśmy 4.20min i były 5 przyczep po 4t całkiem nieźle. Z 80arów były 2 pełne zbiorniki. Z 1ha owsa była przyczepa myśleliśmy, że nawet połowy tego nie będzie. Koijowa pogoda bo ciągle pokrapia, ale wczoraj popadało trochę, ale ziarno słuche i kombajnowaliśmy nadal do 21


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

U nas własnie zaczeło padać ;) więc w tym tygodniu to juz chyba po koszeniu :angry:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

U mnie tez pada ale ponoc od soboty ma sie wypogodzić(oby) no i w nastepnym tyg. coś moze się skosi jak będzie dojżałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

my przed wczoraj skosiliśmy 2 ha pszenżyta nawet nawet 12 ton uleciało ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ja licze ze w sobote wjedziemy w pszenice albo jeczmien jary jesli sie tylko pogoda utryma bo wczoraj padalo do poludnia i dzisiaj sloneczko swieci wiec jutro musi byc pogoda i kosimy (chyba)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155
Ja dzis skosiłem pszezyto 1.5 ha. Uleciało 6.5 zbiornika.

wow w lexionie te 6,5 zbiornika czy może w CX


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Wczoraj wieczorem i dzisiaj od rana omłóciliśmy rzepak około 9ha... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

ale Wam dobrze, u nas ciągle leje i nic w okolicy nie jest skoszone poza przypadkami skoszonego ozimego jęczmienia ale to wyjatki sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

u nas tak somo jak u @grzecho106. z resztą zawsze w lipcu pada jakis tydzien albo półtora prawie dzien w dzien. ale co zrobić?? na zachodzie juz zniwa niemal koncza sie a u nas to jeszcze dlugi czas..........


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

U mnie leje już chyba 2 tydzień wiadomo deszcz potrzebny ale nie tyle ze na pole nie mogę wiechać na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a u mnie tak non stop leje taka pogoda to dobra zęby iść na piwo leje leje leje owsy wylegają pola jak uwalcowane wszystko czerni i jeszcze niedojrzałe normalnie katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

A u mnie jakoś nie pada chociaż jestem z łódzkiego i jutro kolejny dzień żniw ;) Współczuje wam chłopaki że u was tak leje ale co się poradzi na taką pogodę


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

U nas teraz 2 dni pada i nie wiem czy jutro bedzie padać a jak nie to może swoję bedziemy kosić jeszcze nic nie zaczeliśmy.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

u mnie tak samo leje leje leje przed chwila taka burza przeszla ,ze wszystkie zboza polegly ;) normalnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Igor03 z kąd jesteś???? U mnie przed chwilą burza przeszła bokiem i nas ominęła to jutro się może będzie kosić jak będzie pogoda ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

A u mnie temperatura 30 stopni. Jutro zaczynam żniwa, do ścięcia mam 3 ha pszenżyta i 2,6 ha jęczmienia jarego, okaże się jaki będzie plon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

z mieszkam na zlaczeniu woj Slaskiego i Opolskiego a dokladnie w Kietrzu opolskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a u mnie była ta burza o 16 ja jestem woj śląskie Wodzisław śląski u mnie na polach to srebrno bo woda stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Od jutra juz zapowiadaja fajna pogode !! ;) wiec miejmy nadzieje ,ze tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekG    0

Ludzie!!! Ku......a co sie to dzieje!!!!!!!!!! człowiek cały rok zapier....... a jak przychodzą żniwa to pogoda nam nie dopisuje, on i nic nie można zrobić!!! Tylko czekać na lepszą pogodę i kraść z pola. I jak se tu nie wypij potem rolniku !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Witam u mnie cały tydzien kiepska pogoda ciagle pada wieje i pochmorno rzepak stoi na polu 15 hektarow do wymlucenia ,pszenica juz dojrzewa 10 hektarow jak slonce zaswieci to bedzie gonitwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

u nas pogoda piekna. jutro wpadamy w pszenice zimowa jest na prawde ok. Niestety na reszte trzeba czekac... pszenzyto mamy pózne wiec moze w srode dopiero. Pogoda ma byc piekna przez kolejny tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

Pogoda OK i już żniwa są , sypie nawet ładnie Jak na taką suszę.

Edytowano przez quercus
CapsLock & ortografia

coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj