Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzybek

Temat do uzytkowników Ursusów 1634 tych starych z wysoka buda

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Buda
Grzybek    0

Witam :) Mam pytanie dotyczace drazków zmiany biegów po obu stronach siedzenia a mianowicie chodzi mi o te dwie dziury które sa w podłodze kabiny i nie wiem co z nimi zrobic, czym je zatkac?? Moze macie jakies pomysły?? Czekam na wasze propozycje i z góry dziekuje :) Pozdrawiam.

kris14    261

Ja bym spróbował z tymi pokrowcami co są zakładane na drążki zmiany biegów w samochodzie :) Tylko od dołu zamontowałbym jakiś pierścień żyby było do czego to przymocować :)

Np. takie

Grzybek    0

Powiem ci ze tez o tym myslałem ale te drazki robia duze ruchy i nie wiem czy by sie nie porwały?Szybko??Ale to jest jakies rozwiazanie :) I ciekawe czy nie beda przeszkadzały w wychodzeniu??

Wiadomość z agroFakt.pl

Najlepiej w Agromie kupic oryginalne i bedzie problem załatwiony:d pozdro

Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Vril    1

Orginalne gumy są z marnej jakości gumy i dla tego pękają .Ja jak miałem 1634 to też założyłem gumy od poloneza ,co więcej dokonałem takiej przeróbki

za pomocą dwóch starych wybieraków od stara 28 przekombinowałem ta dwie dzwignie w taki sposób że miałem je po prawej stronie a dodatkowo miały

krótki skok jak w samochodzie :P

przemek99    27
No faktycznie :P Super ale mi chodzi o te gumy:)

na allegro popatrz od jakiego samochodu sobie zakup

szczewko    32

Idz do sklepu z czesciami do FSO&Daewoo i popros pana o gume drazka zmiany biegów do poloneza....to nie takie trudne :P W kazdym miescie jest taki sklep :D

przemek99    27
Idz do sklepu z czesciami do FSO&Daewoo i popros pana o gume drazka zmiany biegów do poloneza....to nie takie trudne :P W kazdym miescie jest taki sklep :D

no wlasnie

look2390    0

A jeśli komuś wydaje się to drogim rozwiązaniem, wówczas polecam autozłom - na pewno się tam coś znajdzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez mac1974
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam zamiar zmienić w U912 opony przednie na 11.5/80 - 15 (balonówki rolnicze) z bieżnikiem prowadzącym . Wiąże się to również z wymianą felg. Mam pytanie do osób które posiadają takie koła jak się pracuje w polu. Chodzi mi o prace z agregatem i orkę.
    • Przez szymon1995
      Witam, mam pytanie odnośnie kapitalnego remontu silnika w Ursusie 1614, a mianowicie ile mechanik sobie może życzyć za robociznę tzn. rozpołowienie ciągnika, rozebranie silnika na części pierwsze i ponowne zmontowanie maszyny? Z góry wielkie dzieki
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, jestem prawie w 100% zdecydowany na zakup ursusa 914. Chciałbym dowiedzieć się jakie maszyny do niego kupić chodzi mi o agregat uprawowy (szerokość), pług obrotowy 3 czy zagonowy 4? I czy można wrzucić wsteczny nie zrzucając załączonego biegu? Ostatnie pytanie jakich biegów i ile obrotów używać w orce i uprawie?

• Przez ZimowyZolnierz
      Witam, stoję przed zakupem kolejnego ciągnika do firmy, wywóz nieczystości płynnych, w zimie odśnieżanie, koszenie nieużytków. Do teraz raczej stawialiśmy na zetora ale potrzeba czegoś mocniejszego niż 7745. Na co zwracać uwagę w ciężkiej serii.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.