Skocz do zawartości
ZETOR0000

Zetor 3011 Major

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
andrew3011    3

Witam, koledzy mam problem z moim zetorkiem a mianowicie z podnośnikiem, z początku nie chciał w ogóle podnosić ale jak już podniósł to nie chce opuścić dopiero na zgaszonym silniku opuszcza, w czym tkwi problem??

andrew3011    3

tak jak znowu zapale to podniósł ale nie opuścił ale podczepiłem kosiarke (360kg) i podniosłem ją do maxa i wtedy opuścił i teraz juz jest dobrzeczyli podnosi i opuszcza

Wiadomość z agroFakt.pl

Bobbi    1

Witam.

Panowie, gdzie zdobyć cylinderki hamulcowe do majorka? Obdzwoniłem już Kalisz i parę innych miejsc i nigdzie ni hu-hu... Albo z czego może pasują chociaż tłoczki i gumki, bo same cylinderki są jeszcze-jeszcze...

A, a filtr powietrza jest taki sam w "60-tce", wie ktoś? Ze zdjęć niby bardzo podobne, ale może mocowanie czy cóś się różni, więc jeśli ktoś wie z autopsji, to będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Bobbi    1

Siemka. Cylinderki, szczęki, sprężyny, taśmy rzeczywiście pasują od "60-tki", więc nie wiem czemu żaden ciulas, gdie dzwoniłem, nie podpowiedział... Ale sprawdzone- naprawdę pasują.

Filtr na razie poczyściłem i zostawiam stary.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrowienia.

saszeta    72

mam majorka od 10 lat i dopiero przez przypadek zobaczyłem :ph34r: że ma dźwignie odprężnika koło pompy wodnej. Może mi ktoś wytłumaczyć jak dalej powinno iść do kabiny? Może jakieś zdjęcia? Zawsze myślałem że były albo z odprężnikiem albo z przyspieszaczem na pompie wtryskowej

pepinooo    0

Witam dostałem od wujka Majorka z padnietym silnikiem wszystko do wymiany w silniku i osprzęt mam silnik perkinsa 4p kutry jest z clasa i leży mi luźny da się go zpiac ze skrzynią majorka i pytam czy się da a jak tak to co trzeba zrobić wymienić i tp. Z Góry dziękuję za konkretne odpowiedzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się