młody17

New Holland TDD

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kobra89    71

Ciekawe jak teraz przerobic z napedów zalączanych mechanicznie na elektrohydrauliczne lub elektryczne??


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Wszystkie nowe ciągniki serii td 5000 mają w standardzie załączanie przedniego napędu i blokady mechanizmów różnicowych ;)

 

 

 

To przedtem nie miały biggrin.gif ?

 

 

 

Nie miały. Napęd i wom włączało się dźwignią, a blokada na stopke była.

 

 

 

Yarecki-przeczytaj dokładnie post piotrka 4x4 biggrin.gif .

 

Dokładnie przeczytałem, Ty nie dokładnie przeczytałeś. Chodziło mi to że przedtem nie miały w serii TD włączania na przycisk , to było w opcji chyba ,standardowo dawali wajchy, tak jak napisal piotrek 4x4 nowsze TD czyli TD5000 już to mają w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Yarecki-przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i pomyśl skąd ten emotikonek w mojej wypowiedzi się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Nie wiem o co Ci chodzi, nieważne, w każdym bądź razie seria TDD to proste traktory które powinny być dalej produkowane, dużo ludzi ma kłopoty z obsługą ciągników z bajerami, a takim tedem to każdy pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Wszystkie nowe ciągniki serii td 5000 mają w standardzie załączanie przedniego napędu i blokady mechanizmów różnicowych smile.gif "-to napisał piotrek4x4-chodzi o to że nie napisał jakiego typu jest to załączanie (oczywiście wiedziałem że chodzi o to iż w odróżnieniu od starego modelu chodzi o włączanie elektrohydrauliczne)-ale zabrzmiało to tak jakby wcześniejsze wersje nie miały włączania przedniego napędu i blokady-stąd uśmieszek w moim poście-mam nadzieję że wytłumaczyłem się dostatecznie jasno ?biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Jestem od niedawna właścicielem NH td 5030 i nie wiem jak się obsługuje podnośnik jest on podniesiony od początku i macham wajchami i tym lifomaticem we wszelkie sposoby i nic się nie dzieje ciągnik ma założony ładowacz i może porobili coś z hydrauliką ? Wiecie co może być a może ja coś źle robię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja tak miałem statnio linke od liftomatica ( takie gówno pod plastikowe na prawym błotniku jka siedzisz w ciagniku ) czy jak to się tam nazywa była poluzowana i nie chciał opadać.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasior    0

Posiadam TD 5010. Zapaliła mi się kontrolka od filtra powietrza. Spr- czysty. Ciągnik przyprowadziłem w tym tyg od dealera. Miał ktoś podobny przypadek? Co może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

Czujnik do wymiany, to zdarza się po dokładnym myciu ciągnika, słyszałem parę takich przypadków, zadzwoń do serwisu na gwarancji powinni ci to wymienić

 

jeszcze odnośnie załączania przedniego napędu i blokady elektrohydraulicznie, okazało się że mają to załączanie ale modele td5010, td5020 i td5030 a td5040 i td5050 nie :/ dopłata 4700 netto, troche sporo. no i td5050 na w standardzie cięgła dolne CBM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

piotrek4x4 jak ja brałem ciągnik to se można było jeszcze pomyślec o elektrohydraulicznym załączaniu napędów itp.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do właścicieli nh td80d.Czy jak ciągnik się rozgrzeje to słychać pompe od wspomagania,jak ciągnik jest zimny to nic nie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

w moim td było odwrotnie przy -25 było słychać chwilę pompę szczególnie jak się kołami zakręciło ale po chwili jak się rozgrzał to nic nie było słychać a przy -10 to nic nie słychać . Mam pytanie na felgach na samej obręczy wychodzi rdza farba uszkodzona podczas zakładania opon ... Mam go jeszcze na gwarancji czy mogę coś z tym wskórać niedługo będę miał 50 mth i że by mnie na przykład nie zmyli tym że coś takiego nie podlega gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Zadzwon do serwisu i powiedz co i jak i wymysl wiecej pierdołów odrazu np. że giną światła co sie strasznie czesto zdaża w NH, i powiedz aby podali numer seryjny farby i jak bedziesz mógł to prześlij mi go, bede wdzieczny.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozena2610    0

Witam! Chciałam zapytać czy dźwignia włączania drugiego stopnia sprzęgła w NH TD90 powinna być w pozycji dolnej czyli załączonej, czy tak jak w instrukcji obsługi w górnej rozłączonej? I co oznacza zapalona kontrolka spadku ciśnienia w przekładni (ale olej jest)?

 

Nie krzycz (Caps Lock)

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

czy wie ktoś jaki jest orbirtol w NH TD80D numer albo symbol. bo mi siadł i trzeba jakiś zamiennik szukac bo nowy oryginał to bedzie kosztował nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozena2610    0

Witam Chciałam zapytać czy dźwignia włączania drugiego stopnia sprzęgła w NH TD90 powinna być w pozycji dolnej czyli załączonej, czy tak jak w instrukcji obsługi w górnej rozłączonej? I co oznacza zapalona kontrolka spadku ciśnienia w przekładni (ale olej jest)?

 

A ty krolikNH jak sie tak znasz na NH to odp na moje pytanie. A jak nie to sie nie udzielaj bo pytam ludzi ktorzy maja NH.

Edytowano przez bozena2610
Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim td było odwrotnie przy -25 było słychać chwilę pompę szczególnie jak się kołami zakręciło ale po chwili jak się rozgrzał to nic nie było słychać a przy -10 to nic nie słychać . Mam pytanie na felgach na samej obręczy wychodzi rdza farba uszkodzona podczas zakładania opon ... Mam go jeszcze na gwarancji czy mogę coś z tym wskórać niedługo będę miał 50 mth i że by mnie na przykład nie zmyli tym że coś takiego nie podlega gwarancji ...

 

Mi na felgach też rdza wchodzi ale bardzo znikomo, kropki w kilku miejscach dookoła felgi.Ale nic z tym nie robiłem.A z tą pompą to jak jest ciepły i się do końca kołami skręci to słychać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekpls    0

Witam wie ktoś może gdzie najlepiej kupić zamienniki filtrów do td80d filtry paliwa hydrauliki i oleju silnikowego i mam pytanie czy do hydrauliki idą dwa filtry oleju czy jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Do hydrauliki jest jeden filtr,ja filtry kupuje od dealera gdzie brałem ciągnik i niby mają nalepki new holland ale czy to są oryginały to wątpię i płacę :

F.Oleju silnika 35zł

F.paliwa nr1 50zł

F.paliwa nr2 80zł

F.hydrauliki 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj