młody17

New Holland TDD

Polecane posty

Atlonik    0

Widze że masz kolego sentyment do NH bo w tej firmie już nie male zakupy zrobiłeś ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@no1NEWHOLLANDno1 w jakiej wersji bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

fajnie to nh robi śruby do kół. żadnych stożków tylko podkładka i zwykła śruba masakra. Wczoraj biegałem po polu ze śrubami lewarkami itp gdyby nie wprawne ucho to bym koło zgubił.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a to kolega nie wiedział ze w nowym ciągniku należy co 15 mtg dokręcać wszystkie sruby w kołach do tąd aż rurą o długości 1m nie damy rady dokręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

o kurczaki to i ja swoje bede musial zobaczyc czy sie nie odkrecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155
a to kolega nie wiedział ze w nowym ciągniku należy co 15 mtg dokręcać wszystkie sruby w kołach do tąd aż rurą o długości 1m nie damy rady dokręcić?

kolega wiedział założył nowe wąskie felgi dowalił koła brechą i się bardzo zdziwił jak się odkręciło. a że to nie nowina w NH więc coś jest nie tak ze śrubami. Tak mi się wydaje. Zresztą nie pierwszy raz koła robiłem.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz12a    2

Czy rzeczywiscie trzeba te śruby dokręcać? Nigdy wcześniej o takim czymś nie słyszałem. Mam TD80D i jestem z niego zadowowolony tylko mógłby byc troche cięższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

toż mówie że wąskie założłem B). I z wąskimi mi się to stało


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja mam case jx80 i zauwazylem ze cos jest nie tak z prawym kolem my biezemy klucz a tu sruby lekko tylko przylapane a i jedna sruba miala gwint zerwany dobrze ze nic sie nie stalo B)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

najwidoczniej sie odkrecily. pare lat juz uzytkuje td80 i nic takiego nie mialo miejsca jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Ja do 50 mtg sprawdzałem i podociągałem śruby i jest ok. Tylko śruby na osłonie laszanej wału napedowego przodu dwie mi się odkręciły, ale to pikuś.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

jak często zmieniacie olej w swoich traktorach??, interesuje mnie jak to jest z zmiana oleju w silniku co 600 motogodzin, jak tak naprawdę wygląda ta kwestia, czy postęp technologiczny sprawił ze olej możemy zmieniać co 600 h bez obaw o trwałość silnika?? czy to tylko jakiś chwyt marketingowy>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

gdyby tak paliwo w polsce nie było zasiarczone to można co 500mtg ale zeby co 600mtg nie słyszałem oraz musisz robic to co roku bez względu na przebieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

nowa seria td50xx ma napisane ze ich zaleta ma byc dluzszy czas pomiedzy przegladami i okrest ten zwiekszyl sie z 500 do 600mth, tak jest w pdfie informacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Całkiem możliwe, tylko ciekawe co ile mtg są wyznaczone przeglądy z wymianą oleju w karcie gwarancyjnej, bo moge się założyć że napewno nie co 600 mtg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Polskie serwisy zawsze naciągają, np. w MF olej wg producenta wymienia się co 300rbh, a korbanek na gwarancji wymienia co 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@b0gdan a w instrukcji nie masz przedziału 200-400mth???u mnie tak jest, a jezeli w paliwie jest więcej niż 0,5%siarki to co 200mth. w ostatniej dostawie było 0,7% na certyfikacie.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

tez właśnie doczytałem ten przedział, ale o paliwie nic nie pisze, tylko o warunkach pracy-jeśli ciężkie to 200 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

TD5010/JX60

klima

wąskie koła

obciążniki przód

pneumatyka

109/112 tyś brutto zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten który podałeś nie ma pneumatyki i klimy, poza tym ta cena, którą podałem jest bez negocjacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr280682    0

;):):P:)

 

lllll

Wiem, że jest juz kilka tematów związanych z tym ciągnikiem, ale w żadnym nie jasnych i wyrażnych odpowiedzi od samych urzytkowników!

Wypowiadajcie się na temat tej seri w szczególności 80 konnego;)

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj