młody17

New Holland TDD

Polecane posty

koparka    0

Czy ktoś możne wie jak powinien być ustawiony czujnik miernik paliwa w baku new hollanda td95d bo wykręcałem go by zobaczyć czy nie zapchała się wlot rurki zasysającej paliwo a nie popatrzyłem jak on tam był ustawiony i teraz nie działa jak trzeba pokazuje od pełnego do 3/4 dobrze i dalej już nie opada choć paliwa już nie ma w zbiorniku. dziś go przestawiłem o jedna śrubę to pokazywał dobrze w zakresie od pustego do 1/4 potem się zawieszał. na pusto ruszając ręką pływak wskaźnik pokazuje prawidłowo w całym zakresie wiec pływak musi się blokować o ściankę baku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwent21    1

Witam, czy wymieniał ktoś może uszczelniacz na wale w modelu Td 5020 lub podobnym?? Spod koła pasowego wydostaje się olej i iekawe czy możnaby to zrobić domowym sposobem czy trzeba od razu serwis wzywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

wiecie może czemu przy puszczaniu dzoistika od tura podnosza mi sie tylne ramiona przy podnośniku? niby nie zawsze sie to dzieje, ale zdarza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative009    12

u mnie to samo sie dzieje pewnie dlatego ze jest duze cisnienie i tur jest wpiety przed rozdzielaczem do podnosnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

Czy ktoś już wymieniał uszczelkę cięgien dolnych w TD80D lub podobnym (nr. 47129342)? Bo po 900 mtg i 4,5 roku z prawej olej trochę kapie. Cena tej uszczelki to blisko 50 zł. Czy wystarczy tylko spuścić olej hydrauliczny i wyjąć drążek stabilizatora i wymienić tą uszczelkę?

Nikt nie odpowiada, a podobno to częsta usterka. Ja po spuszczeniu oleju odkręciłem cały "wózek wychylny" bo tak jest wygodniej. Po wyjęciu drążka stabilizatora, należy wyjąć tulejkę w której siedzi uszczelka (ciężka sprawa, ale ściągacz dał radę). Można od razu wymienić też 2 łożyska ślizgowe przegubowe.

Moje pytanie nr.2 na jaki klej uszczelniane są w NH części tylnego mostu, chodzi mi o ten wózek wychylny, bo wygląda mi to na uszczelniacz anaerobowy (uszczelniacze silikonowe raczej odpadają)?

ktoś to zmieniał bez odkręcania tych śrub od dołu?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Myślę że bez odkrecania tej obudowy będzie cieżko mechanikiem nie jestem aczkolwiek jak rozszczelniło sie to u mnie to odkręcałem obudowe jak i płyte od tura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt716TMS    0

Jest okazja kupic New Hollanda TD 80D, rok 2006, klima, 40km/h, wom 540/1000 i co najważniejsze ok 1600 mth i wiem ze tyle ma bo to ciągnik znajomego który pracował jako pomocniczy. Cena za niego to ok 70-75 tyś na reke. Myślicie opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj