młody17

New Holland TDD

Polecane posty

Hanter150    2

Olejniczek nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj. NH to dobry traktor ale wersja TDD jest jakaś taka goła.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3
zaduża skiba to jwest chyba 40 To TD80D nieda rady jak by była inna odkładnica np 30 to by słobodnie sobie poradział!!!

Kolego ja mam 40cm skibe przy swoim i orze rózną głębokoscia min25cm max30 i daje sobie rade a w kolejnym sezonie bedzie podczepiony do niego wał kambela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Kolego ja mam 40cm skibe przy swoim i orze rózną głębokoscia min25cm max30 i daje sobie rade a w kolejnym sezonie bedzie podczepiony do niego wał kambela...

Haha hyba ze TD95D Ale 80 by odrazu stała!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Haha hyba ze TD95D Ale 80 by odrazu stała!!!

 

On ma NH TD85D, sądzę że da radę z tym pługiem oraz wałem, @pawelJD ciąga 83 konnym ciągnikiem podobny zestaw i daje radę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
On ma NH TD85D, sądzę że da radę z tym pługiem oraz wałem, @pawelJD ciąga 83 konnym ciągnikiem podobny zestaw i daje radę... :(

tylko on ma skiby koło 30 albo 35 a nie 40!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja widziałem mój znajomy ma takiego. przyjechał i poprosił o sprasowanie słomy w tegoroczne żniwa i bole na sianokiszonkę. syn pojechał do słomy a ja się zajołem owijaniem boli sianokiszonki i tak patrze jak on sobie jeździ i nawet dawał radę w turze a bole nie były lekkie tylko troche mu tył unosiło bo nie miał obciążników na tyle i trochę grzebał. ale ogólnie ciągniczek fajny. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
ja widziałem mój znajomy ma takiego. przyjechał i poprosił o sprasowanie słomy w tegoroczne żniwa i bole na sianokiszonkę. syn pojechał do słomy a ja się zajołem owijaniem boli sianokiszonki i tak patrze jak on sobie jeździ i nawet dawał radę w turze a bole nie były lekkie tylko troche mu tył unosiło bo nie miał obciążników na tyle i trochę grzebał. ale ogólnie ciągniczek fajny. POZDRAWIAM

A nie chwaliłs się znajomy ile ten td pobiera podczas pracy z turem i jaki to był model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

ten traktor jest bez Turba co nie?

znajomy ma ten traktor 80KM tajie toto małe jest ale dobre jak dlaniego ma te 40ha i mówi że to ciągnik dla niego on kupił ten traktor z przekładnią 20x12 z pełzakami dobrze sie mu to sprawuje tylko mówi że ma za małą wydakność pompy chydraulicznej bo tylko 49l/min tak pisało w instrukcji obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
ten traktor jest bez Turba co nie?

znajomy ma ten traktor 80KM tajie toto małe jest ale dobre jak dlaniego ma te 40ha i mówi że to ciągnik dla niego on kupił ten traktor z przekładnią 20x12 z pełzakami dobrze sie mu to sprawuje tylko mówi że ma za małą wydakność pompy chydraulicznej bo tylko 49l/min tak pisało w instrukcji obsługi

Nie podawał kolega spalania tego td? No i czy new holland przyswaja ruską rope, tzn mf 255 nie protestuje a czy ten nh z iveco jest taki delikatny na paliwo?

ps. ruska ropa nie musi być gorsza od polskiej ale czasami jest poprostu inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

nie wiem jak teraz ale jak ja kupywąłem mojego TDD to pompy chydrau;lczne miały wydatek 40l/min a w opcji 60l/mina co do tego paliwa to mysle ze IVECo nie jest taki czuły na paliwo mój nawet chodził na bio paliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Witam

Mam pytanie do użytkowników ciagnika marki new holland z serii TDD. Prosze mi powiedziec czy wewnatrz kabiny ciagnik ten posiada gniazdo zapalniczki lub jakies inne gniazdgo do ktorego mozna byłoby podłaczyć zasilanie jakiegos urządzenia? To samo dotyczy tylnego gniazdka do przyczepy. Jest tam 7 styków ale tylko 6 jest wykorzystywanych w przecietnych instalacjach. W wiekszości typowych instalacji styk służący do zasilenia świateł przeciwmgielnych jest wolny. Bede wdzieczny za informacje jak jest w tym ciagniku, tj czy po uruchomieniu silnika czy tez włozeniu kluczyka do stacyjki na tym styku jest napiecie czy tez moze jest jakis przełacznik wewnatrz kabiny na panelu do właczania swiateł przeciwmgielnych dzieki ktoremu na tym styku bedzie napiecie.

Przymierzam sie do skonstrułowania sterownika automatycznego podajnika sznurka do pracy zwijajacej typu sipma z2279/1 (zamiast dźwigni ktora trzeba pociągac recznie przy owijaniu beli), oraz dodaniu do prasy kilku czujników informujących o stanie klapy i zakonczeniu procesu owijania beli. Całosc bedzie sterowana na drodze radiowej z kabiny, tak aby tylna szyba mogła byc zamknięta, a informacje o stanie poszczególnych podzespołów prasy beda wyswietlane na specjalnym wyswietlaczu wewnatrz kabiny. Niestety do poprawnej pracy układ wymaga dosc sporo prądu wiec jedynym rozsadnym wyjsciem jest zasilenie go z instalacji ciagnika.

Prosze o informacje na temat instalacji w tym ciagniku. Jezeli ktos posiada schemat instalacji do tego modelu byłbym bardzo wdzieczny.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

gniazdo zapalniczki wystepuje a co do wtyczki z tyłu nie wiem ale coś mi sie zdaje ze wykożystanych jest tylko 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Td ma moc maksymalną przy 2,5 tyś obrotów, więc mprędkość maksymalną też podają przy takich obrotach? tzn jaka jest prędkość maksymalna ze zwykła skrzynia na standardowych oponach (chyba480/70/30) czy jakieś inne są tam opony w standardzie?

Bo jak tam jest v max 30km przy tych 2,5 tyś obr to wolny jakiś jest chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

ja osobiscie mam szybka skrzynie i mój ciagnik osiaga predkość 40km/h przy obrotach 2300obr/min ale mam tylne ogómienie 480/70/R34 a przy max obrotach przekracza 40km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jeśli w td moc maksymalna uzyskiwana jest przy 2500 obr to przy jakich obr. 1 mtg jest równa godz zegarowej i jak w praktyce to wygląda, tzn czy myg są krótsze czy dłuższe od godz zegarowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Jak oceniacie wykonanie tego ciagnika, tzn. kabina, silnik, hydraulika??? Jeśli można to prosze uzytkowników tych ciągnikow o zestawienie informacji na ten temat :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj