Skocz do zawartości
luqasz17

prasa do c 330

Polecane posty

corrado    217

Do c330 mogę spokojnie polecić.

@zetorki12 w większości, a nie kilka wiadomo że nie idealni bo czasem trzeba podpiłować itp. z kilkoma o których mówisz nie mogę się zgodzić :)

zetorki12    2006

Aparaty(podobne a nie takie same) i kilka innych d*pereli to jeszcze nie większość.Po za tym ta konkretna prasa jest o ok. 2tys. za droga.

corrado    217

Palce wystarczy delikatnie podpiłować, tryby z aparatu wiązania trzeba wymieniać obydwa w razie czego i zmienić kąt nachylenia i też pasują robiliśmy to u kolegi który ma taka i od już 4 lat pracuje mu bezawaryjnie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    2006

Przecięż nie twierdze że się nie nadają .Tylko nie zgadzam się że większość części się nadaje.

Santus    0

@zetorki12 jest takie cos jak negocjacja napewno z ceny cos zleci koles. to jak cos dam znac o tej prasie jak sie cegos dowiem o niej wiecej

Santus    0

Temat Odnawiam.Tamta Prasa zostala sprzedana za grosze:(.Czyli Poszukiwnia ciag dalszy:).jaka pras abedzie jeszce dobra do c-330 (Polska Sipma Odpada) ktora nie bedzie meczyla ciagnika o jakeis propozycje prosze na gg

kemorw    0

Jeżeli temat aktualny to ciapek napewno poradzi sobie z prasą welger ap 41,lub z trochę większą ap45 .Pracowałem c 330 z jedną i drugą obie godne polecenia kupisz je w granicach 5-7 tys.

vbox33    32

Podpowie mi ktos czy warto kupic famarol z-511 za ktora trzeba dac ok 10000 -12000 zl w dobrym stanie, na gospodarstwo o powierzchni 6 ha z opcja powiekszenia w najblizszym czasie? Powodem zakupu jest fakt ze nie posiadam mozliwosci zwozenia i przechowywania balotow a jest coraz wiekszy problem ze znalezieniem prasy kostkujacej, w okolicy sa tylko 3 i jest problem z wolnym terminem zawsze.

Davidastra    0

welger ap 41 i claas markant 40 odpadaja za mała kostka jak z zabawki z piaskownicy , do c 330 to welger ap 45 lub claas marcant 50 , a jak dużo nie będziesz pracował to najlepiej kup sipme polską

strd    4

vbox33 Z511 to dobra prasa. Prosta i ma male zapotrzebowanie na moc. Mój ojciec jak samą prasą bez przyczepy, to ciapkiem śmiga i nie ma problemu. Jak jest w miarę zadbana to nie będzie z nią problemów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez valterka99
      Witam!
      Mam zamiar kupić prasę pasową.
      Jak już podałem budżet do do 25 tys.
      Będę nią prasował ok 20 ha słomy 5 ha siana i 8 sianokiszonki
      Najlepiej to żeby miała jakiś tam sterownik.
      Prasa będzie współpracować z ciągnikiem 100 km
      Czy myślicie że można myśleć rotorze
    • Przez dawid464
      witam czy może mi powiedzieć ktoś jaki przebieg (ilosć zrobionych bel) jest duży? czy 60000 to duzo czy mało na prese z 2001roku?
    • Przez mieciu68
      witam możecie podać mi typy pras co posiadają rotor i noże
    • Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??