luqasz17

prasa do c 330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luckywasak    15

Do ciapka zdecydowanie lżejsza będzie welger ap-41 niż sipma. Sam robiłem taką welgerką dobrych parę sezonów i bardzo dobrze szło. Z resztą ap41 to bardzo dobra prasa tylko starowina. A z rolującą sobie trzydziestki nie wyobrażam. Raczej minimum c360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja bym polecił International 422 na linkę oda jest bardzo lekka dla ciągnika u mnie chodziła nawet w t25 i dawał spokojnie rade tylko zależy jak byś miał z częściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Welger ap 41 lub 45

ewentualnia claas Marcant 40

Wybaczcie ale sipma to "krowa"

Chociaż Kevin 25 wybolował juz 1000 ha c 330 bez remontu z tego 310 ha siana


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

jeżdżę c 360 prasą kostkującą WELGER AP 45 a do ciapka polecałbym WELGER AP 41 da sobie rade w każdych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dante    8

Jak z kostka to da rade , ja do 60 miałem prasę Claas 55 , ale tej to bym nie polecił ponieważ : za ciężka ,za duża i za droga i ciągnik miał z nią ciężko .

Sprzedaliśmy ją a kupiliśmy New Holland , lux :lekka ,ten sam podbieracz , tańsza , ciągnik jej nie odczuwa zbytnio i dobre jest w niej to że można dopasować części od Sipmy


Moje pierwsze filmiki .
http://www.youtube.com/user/904Turbo?feature=mhsn#p/a/u/2/-My80dBQcp4


Sprzedam Prasę John Deere 550, zdjęcia w galerii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7
Do ciapka zdecydowanie lżejsza będzie welger ap-41 niż sipma. Sam robiłem taką welgerką dobrych parę sezonów i bardzo dobrze szło. Z resztą ap41 to bardzo dobra prasa tylko starowina. A z rolującą sobie trzydziestki nie wyobrażam. Raczej minimum c360.

nie musisz sobie wyobrażać tylko sobie zobacz http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-S...mage104056.html

co wy na to ??


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

nie zobacze bo mi ten link nie działa ale sądzzę, że jest tam jakiś fajny zestaw typu kacap+pług 4-skibowy...

To, że ciapkiem da się ubić parę paczek jakąś ciężką prasą to nie znaczy że tym da się robić.

Ja do swojego ciapka podczepiłem sieczkarnię mengele MB300 tylko po to, żeby przetransportować ją do garażu. Mogłem zrobić wtedy zdjęcie i umieścić na AF i przekonywać ludzi, że super idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden raz musiałem polską prasę do C330M podczepić jak Ursus C360 zaniemógł i powiem że w sianie strasznie jęczała ta prasa była stanowczo za duża najlepiej kupić małą zachodnią np: Welger MF.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer66    0

u mnie sąsiad ma welgera jakiegoś i podczepiał do niej T-25 i ciągnik dawał radę. podczas zwijania słomy jak wyrzucił bałdę to jakoś jechał ale gdy dobijał to ciągnik praktycznie stał w miejscu a czarny dym z komina. podczas zwiózki taką bałdę słomy można by było podnieś samemu bez użycia tura. do c-330 polecił bym poską kostkującą z-224 jak ktoś jest zainteresowany kupnem to proszę pisać na gg mam taką na sprzedarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup z-224 moja c330 chodziła z nią 9 lat i to tego dożo usług akurat te prasy się mało psują więc bym na nią postawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

dołączę się do tematu bo też prasowałem kostką ciapkiem i na usługach też i nie było problemu z brakiem mocy,tylko już 2 razy robiłem skrzynie i raczej nie będę czepiał już do 30 a na pewno do siana.Napiszcie czy wy też macie takie przypadki, czy tylko ja.Ale bez ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to skrzynia padła od prasy? i czemu do siana nie? u mnie tam nie było problemów ze skrzynia dopiero w 8 roku prasowania był robiony pierwszy remont silnika. wiec nie wiem czemu masz problemy ze skrzynia może masz prasę bez przeciwwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

ja to swoja 330M ciągałem prase new holland 270 i spoko się nią prasowało oczywiscie z drabinka smigałem i podczepioną przyczepą a nie na pusto i dawała rade sobie znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Mam do sprzedania Famarol Z511 była ciągana c 330 i dawał radę .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

Tematy połączone

 

Jak w Temacie.

Poszukuje Prasy Do Ciapka

Cena Do Wydania Na Prasę 8-9K

Czekam Na Szybka Odp.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tablice i Allegr itp.zamkneli że nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

Zle to troche rozpisalem chodzi mi o to jaka prasa bedzie dobra do ciapka bedzie moze ze 15-22 ha

 

A zaniedlugo bede zaczynal sianiokosy i potrzebuje dobrej porady ktora prasa bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

New Holland 268.

Prosta, lekka, 30KM wystarczający by nią poruszać.

Części do aparatów wiążących pasują od Sipmy Z-224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Polecam New Holland 276 lekko pracuje części w większości pasują od polskiej sipmy. Jest lekka jeśli masz coś na podmokłych terenach to w sam raz. Sam pracowałem c330 z tą prasą przez kilka ładnych lat więc wiem co mówię.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

To właśnie New Holland 276 tylko trochę zaniedbany, chcesz to zobacz w mojej galerii mam identyczny model.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wmawiaj ludziom że " części w większości pasują od polskiej sipmy."Napisz że kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

corrado@ czyli ta pras abedzie dobra ?? No coz Zaniedbana jak prawie kazda prasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj