luqasz17

prasa do c 330

Polecane posty

corrado    401

Do c330 mogę spokojnie polecić.

 

@zetorki12 w większości, a nie kilka wiadomo że nie idealni bo czasem trzeba podpiłować itp. z kilkoma o których mówisz nie mogę się zgodzić :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aparaty(podobne a nie takie same) i kilka innych d*pereli to jeszcze nie większość.Po za tym ta konkretna prasa jest o ok. 2tys. za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Palce wystarczy delikatnie podpiłować, tryby z aparatu wiązania trzeba wymieniać obydwa w razie czego i zmienić kąt nachylenia i też pasują robiliśmy to u kolegi który ma taka i od już 4 lat pracuje mu bezawaryjnie :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecięż nie twierdze że się nie nadają .Tylko nie zgadzam się że większość części się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

@zetorki12 jest takie cos jak negocjacja napewno z ceny cos zleci koles. to jak cos dam znac o tej prasie jak sie cegos dowiem o niej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

Temat Odnawiam.Tamta Prasa zostala sprzedana za grosze:(.Czyli Poszukiwnia ciag dalszy:).jaka pras abedzie jeszce dobra do c-330 (Polska Sipma Odpada) ktora nie bedzie meczyla ciagnika o jakeis propozycje prosze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemorw    0

Jeżeli temat aktualny to ciapek napewno poradzi sobie z prasą welger ap 41,lub z trochę większą ap45 .Pracowałem c 330 z jedną i drugą obie godne polecenia kupisz je w granicach 5-7 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podpowie mi ktos czy warto kupic famarol z-511 za ktora trzeba dac ok 10000 -12000 zl w dobrym stanie, na gospodarstwo o powierzchni 6 ha z opcja powiekszenia w najblizszym czasie? Powodem zakupu jest fakt ze nie posiadam mozliwosci zwozenia i przechowywania balotow a jest coraz wiekszy problem ze znalezieniem prasy kostkujacej, w okolicy sa tylko 3 i jest problem z wolnym terminem zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

welger ap 41 i claas markant 40 odpadaja za mała kostka jak z zabawki z piaskownicy , do c 330 to welger ap 45 lub claas marcant 50 , a jak dużo nie będziesz pracował to najlepiej kup sipme polską


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

vbox33 Z511 to dobra prasa. Prosta i ma male zapotrzebowanie na moc. Mój ojciec jak samą prasą bez przyczepy, to ciapkiem śmiga i nie ma problemu. Jak jest w miarę zadbana to nie będzie z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur1985    2
Dnia 16.06.2008 o 18:38, corrado napisał:

Ja polecił bym New Hollanda 276 mój ciapek chodzi z nią już od 10 lat i cyka w niej jak zegarek.

A czym się różni presa marki New Holland 276 od ,, naszej " z224, pytam bo się nie znam i zaczynam moja przygodę z ciapkiem i łąką a coś chciałbym wiedzieć. Dużo nie m bo 78 arów i drugi kawałek 30 arów, będę robił siano wszystko dla siebie, jak poczciwa 30-tka daje rady z z224 ( ten konkretny model bo dużo części zamiennych na rynku lokalnym więc tym podyktowany został wybór) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

różni się prawie wszystkim, a niektorych części do starych maszyn po prostu nie dostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofix224    26

Co do pytania jak C330 dale sobie radę z Z224 to:

-prasa musi być z przeciwwagą

-sprawna technicznie czyli pilnowane rolki na tłoku, przesmarowana, ostry nóż na tłoku

-raczej taki zestaw na niewielki areał

-ciągnik musi być „zdrowy” czyli po prostu mocny i ze sprawnym sprzęgłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj