Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szeik812
      Tak jak wyżej, mam problem ze swoim pługiem otóż gdy był zamontowany packomat S było wszystko ok a teraz jak go zdemontowałem podczas pierwszej fazy obrotu przewód od siłownika i cała wieżyczka strasznie drżą. Nie wiem w czym może byś problem. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów
    • Przez andrzej6190
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu 6 metrowej talerzówki, która będzie służyć do uprawy pożniwnej ale także do uprawy przedsiewnej po orce. W grę wchodzi Horsch Joker 6RT i Lemken Heliodor. Wiem, że Heliodor świetnie sobie radzi w uprawie po orce ale jednak bardziej skłaniam się ku Jokerowi, więc tu moje pytanie czy ktoś używa Jokera RT (nie classic) do uprawy po orce? Czy się do tego nadaje? Jak się sprawdza? Obawiam się że może być za ciężki bo waży około 6200kg. Będzie ciągany Fendtem 828 po dość dużych górach.
    • Przez kierasek16
      Witam stoje przed zakupem talerzówki marki Rolex taurus 2,7m i mam pytanie jakiej jakosci jest ten sprzet 
    • Przez giziulek
      Witam, co sądzicie o tym sprzęcie?
    • Przez Wojtas6969
      Dlaczego mi nie podnosi orkanu stoll v202 odpalę ciągnik przyjdę 2 razy i ciężko podnosi trzeba mocno gazować

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.