brzozak2

Case CVX, Steyr CVT

Polecane posty

Arni    1

Mogę być dumnu ze sowjej wsi :rolleyes: :( :( jest case cvx niestety nie wiem jaki ponieważ gośćiu trzyma go w garażu i wcale się nie dziwię może mi się uda to wstawię jego fotki jak mi się uda


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

ja

post-2592-1192126284_thumb.jpg


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ale nie ma co porównywac case do fendt.... bo wd?g mnie to fendt jest najlepsza mark?... ale chyba tez najdro?sz?

troche spozniona odpowiedz, ale po 1 wg pomorskich dilerow jd jest drozszy od fendta, a po 2 wolalbym cvx niz fendta 700, a jeszcze bardziej wolalbym w kolorach nh, ale to juz rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6
troche spozniona odpowiedz, ale po 1 wg pomorskich dilerow jd jest drozszy od fendta, a po 2 wolalbym cvx niz fendta 700, a jeszcze bardziej wolalbym w kolorach nh, ale to juz rzecz gustu

 

Z jakiego wzgledu wolał bys CVX niz 700? Chyba raczej trzeba bylo by porównywac CVT do serii 700?


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Chyba raczej trzeba bylo by porównywac CVT do serii 700?

tego nie rozumiem wiec nie wiem jak odpowiedziec.

wolalbym z tego wzgledu, ze skrzynia vario nie do konca mnie przekonuje, mnogosc funkcji nie przeraza, no i cena za cvx/7500 zaczyna sie od 270 tys. zl netto uwazam ze to dobra cena, tymbardziej ze doplaty wymaga jedynie miekka os i przedni tuz i dla mnie to juz bylby kompletny ciagnik.

a dlaczego wolalbym nh od case z 2 przyczyn:

1 kolor :P

2 wole normalna deske rozdzielcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

moja pomyłka, myslalalem ze case na bestopniówce to seria CVT... a faktycznie to jest CVX.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

jeżdziłem trochę w cvx 1155 nawet wrażenia dobre tylko dużo plastiku. Siedzenie pasażera wygodne i wyściełane. jak gościu włączył wałek to ciągnik cały chodził :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

w CVX ,CVT ,TVT sa zamontowane skrzynie bezstopniowe (niektore fendy maja taka sama) Ja posiadam TVT 195 i jestem bardzo zadowolony wczesniej mialem 135 tez nie nazekalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

moze to ladne ale za kabine to zabic;/ troche lipa ;/


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

bezstopniówka ponad wszystko - vario niech się schowa a kabina faktycznie mogłaby być bardziejsza


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

model profi 4110 lub 4120, google cie gryza??

ceny raczej nikt nie zna, bo ta marka nie ma dilera w Polsce. sa to blizniaki z grupy CNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0
A jaki model steyer-a ma 115 - 125 km i jaka jest jego cena :rolleyes:

 

A one mają w ogóle bezstopniówke?? :huh: bo jak tak to można się spodziewać czegoś w ten dizajn ze strony Case czy New Hollanda :(


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najmniejszy Steyr CVT ma 163KM.

>link<

A w tym zakresie mocy [115-125KM] ze Steyr'a to tylko Profi

>link<

 

A w Polsce oficjalnym dealerem tej marki jest Interhandler :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaGeBe    0

Interhanler nie jest dealerem Case, Steyera ani niczego innego z CNH

Nawet czesci zamienne do serwisowanych ciągnikow CNH kupuje od posredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wiesz, takie informacje widnieją na stronie Steyr'a :D

A szczegółów to nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

jako że mineło sporo czasu od założenia tematu chciałbym go ożywić i zapytać czy któryś z userów poziada ciągnik steyera w granicach 130km?? jest to 4 czy 6 cylindrów?? i jak się prezentuje jego cena, a i czy to jest coś lepszego czy to samo co case??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

W zeszłym roku na targach wadziłem Steyr CVT. Z tego co widziałem to jest on identycznie rozwiązany jak CVX. Oczywiście kolor maski i tapicerki inny, ale guziczki wajchy "toćka w toćkę" ;) I są oczywiście dostępne nóweczki w Polsce.

 

Tak na marginesie to mam pytanko do użytkowników CVX. Rozpracował ktoś obsługę nawrocia? Póki co się tym jeszcze nie zajmowałem, ale się przymierzę i fajnie by było mieć u kogoś wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Na stronie steyra cvt pisze że silnik ma recyrkulacje Mój odnośnik a na stronie case cvx nic nie pisze o recyrkulacji Mój odnośnik no ale z drugiej strony bardzo mało informacji jest na tej ich stronce, na angielskiej jest już w miare Mój odnośnik


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Zarządzaniem na uwrociach umiem się posługiwac, mam to opanowane mogę pomóc nie jest to trudne do nauczenia. KOntakt 696067428.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Ooo w końcu :)

To trzeba bedzie usiąść popatrzeć i się ewentualnie podpytać :)

A tak pytanko na wstępie zanim zacznę nierówną walkę z instrukcją - czy "pauzę" pomiędzy kolejnymi czynnościami można ustawiać na swój dowolny czas? Czy jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Tak pauza ma to do siebie że jej wyłączenie wymaga powtornego uruchomienia przyciskiem także może trwac dowolnie dlugo. Podstawą jest by cła wpisana sekwencja poprawnie działała wpisanie w odpowiednim miejscu zmianę kierunku jazdy, którą potem w trakcie odtwarzania trzeba włączyc np z joisticka co uruchomi dalszą częśc sekwencji.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj