Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zipo1
      Witam szukam wszelkich informacji na temat case mx 150 maxum,(na co uważać, czego pilnować), kupiłem taki ciągnik, super by było dostać instrukcję obsługi, zgóry dziękuję.
    • Przez rolnikokos
      Witam,

Stałem się posiadaczem ciągnika Case (David Brown) 1390 z 83r. 
      Musze w nim wymienić olej, ponieważ ciągnik jest z zagranicy i stał przez jakiś czas, a raczej nikt tego wcześniej nie robił. Kompletnie nie wiem jaki olej wlać? Jaka lepkość i klasa jakości? W internecie bardzo mało jest na temat tego sprzętu, wiec proszę o pomoc posiadaczy tego modelu lub podobnych wersji. 
      Jaki sklep internetowy polecacie z tanimi i w miarę dobrymi częściami do tego ciągnika? 

Nadmieniam, iż jest to mój pierwszy post na tym forum   

Pozdrawiam. 
    • Przez Barm03
      Szanowni koledzy i koleżanki, mam case 1490 i mam pewien problem, jakim olejem zalać hydraulikę w nim, wiem, ze dedykowany to hy-tran ultra, ale cena jego troszkę powala i chciałbym znaleźć jakiś tańszy zamiennik, może coś ktoś wie na ten temat ? Pozdrawiam
    • Przez karol2306
      Witam
      Zabrałem się za wymianę  simeringa w piaście koła przedniego. Doszedłem do etapu gdzie nie wiem jak rozebrać dalej żeby czegoś nie uszkodzić .... Może ktoś to rozbierał i podpowie??

• Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??