Polecane posty

grzesio31    4

@b0gdan

jezeli to bylo do mnie to juz odpowiadam, ze ten lapek nie jest wziety do gier. jestem za stary na takie rzeczy, ostatnio nawet nie mam czasu posiedziec na af nie mowiac juz o graniu...

a wkurza mnie dlugi start visty :) nie liczylem czasu ale trwa to pewnie z jakies 2 min

 

ale z drugiej strony przyznam, ze jezeli juz sie obronie (a probuje to zrobic od lipca :) ) to moze znajde czas aby odpalic sobie tego nowego nfs... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Vista 64-bit uruchamia się szybciej od wersji 32-bit ale nie jest to różnica aż tak znacząca. Zaś co do gier, to ja jestem parę latek od Ciebie starszy, ale od gier nie stronie :) Grywam regularnie w WOW a tam średnia wieku gracza to na bank jest powyżej 20 paru lat, najstarsza osoba jaką poznałem ma 64 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

wstyd sie przyznac ale nie wiem jaka mam viste :/ w gry grywalem jeszcze ze 2 lata temu, a teraz jestem taki zabiegany ze nie mam czasu nawet na ogladanie najnowszego bonda ktorego mam juz 2 tyg i to w calkiem dobrej jakosci :)

a co do gry WOW to sorki ale nie znam

 

 

jezeli ktos moze to niech napisze co nalezy wylaczyc w viscie zeby startowala szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

start->prawym na komputer ->własciwosci i na samej górze masz inf o systemie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Nadszedł czas na wymianę kompa ale zbytnio nie jestem ekspert w tej dziedzinie. Chodzi o jakiś dobry sprzęt żeby mi na troche wystarczył budżet to 2000 - 3000 zł. Jakbyście mogli to doradźcie co i jakie wybrać. Z góry dzięki ;)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

 

 

C6301552 Intel Core 2 Duo E7300, 2.66GHz, 1066FSB, 3MB Cache, LGA775, 45nm,

BOX

C6501395 ASUS P5K SE/EPU, P35/ICH9, DualDDR2-1066, SATA2, GBLAN, ATX 1 290,57 zł 290,57 zł

 

C9800283 Corsair DOMINATOR 2x1024MB 1066MHZ DDR2 non-ECC, CL5 DIMM,

EPP, DHX Technology

 

 

C3900620 Dysk Seagate Barracuda 7200.11; 500GB, Serial

ATA/300,7200RPM,32MBcache,NCQ,RoHS

 

C5310126 Obudowa komputerowa B5, Midi Tower, zasilacz 400W, USB 2.0 (czarna)

 

C6668010 ZOTAC GF 9600GSO, 384MB DDR3 (192bit), HDTV/2XDualDVI, PCI-E,

BOX

C2500780 LG SuperMulti SATA DVD+/-R22x,DVD+RW8x,DVD+R DL

16x,SecurDisc,LS,bulk (k.czarny)

 

C2900624 Microsoft OEM Windows XP Home Edition Polish SP3, 1pk

 

C2502260 LG Monitor FlatronLCD W2242T-PF 22'' Wide LCD

 

Cena powinna wyjść 2.700zł monitor 650zł chyba


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja bym zainwestował w zasilacz około 500W bo wole mieć troche zapasu. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi znów taki dobry nie potrzebny, a monitor jest bardzo dobry.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj