Polecane posty

Adik_ziel    3
do tego zestawu co podałeś. Rozumiem że chcesz go zasilać tym zasilaczem "nolnejm" wbudowanym w obudowie - nigdy!!!

 

Zasilacz nie jest zły

MODECOM FELL 400W


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po krzyku-IBM-a nie było więc kupiłem HP 550-ciut droższy-ale chyba też ok-w każdym bądź razie działa-a to już coś :P -zresztą chyba nie ma sensu kupowanie jakiegoś full wypasu bo za tydzień i tak będzie już przestarzały-muszę przyznać że mego Athlona 2500+ rozwala wydajnością-ale start Visty to katastrofa -ok 1 min :P

 

a wiesz ze też miałem ten problem, ale się go pozbyłem, zainstalowałem XP i jest już dobrze


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Adik ja bym jednak radził coś mocniejszego :P U mnie PC siedzi zasilacz 500W Tracera :) a do zasilania ma aż, a może tylko procek Core2 Duo, 512Mb DDR, grafika GF2 . dwa dyski 80 i 60 Gb, nagrywarka Nec i naped LG :P a był bym zapomniał sa też dwie karty wpięte w gniazda PCI :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5
Zasilacz nie jest zły

MODECOM FELL 400W

 

Zły, jak Modecom to tylko MC, Fell wogóle nie powinien być sprzedawny, totalne dno. Tracer to samo. Liczy się marka, testy i stabilność napięć na poszczególnych liniach, nie moc.

 

U mnie Modecom MC 400 dźwiga Pentium Dual Core 1.8GHz@3.3GHz, 2x1GB DDR2 800MHz, Zotac 8800GT, dysk 320GB WD, nagrywarka i reszta dupereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Celeronik, Trecar nie jest zły, wcześniej miałem na ten zestaw jakiś no name niby 600W a tu wielki ch... reset był co chwile, kupiłem Tracera 500W i jak ręką odjął. Może trafiłem na dobry model :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Moge sie założyć, że jakby podpiął mój komputer pod tego tracera to pod obciazeniem poszedłby dym z obudowy, Twojego kompa spokojnie dźwignie Fortron 350W lub Modecom MC 350:P Ile dałeś za zasilacz, 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Za zasilacz dałem 300 zł i jak na moje potrzeby jest więcej jak wystarczający.

Czy ja wiem u kumpla taki sam zasilacz dźwiga Core 2 duo 2.2Ghz,2Gb ramu , GeForce GTX260 ,2dyski po 250GB i masę różnych pierdółek. Kumpel jest zapalonym graczem i potrafi na kompie przesiedzieć 24godz na dobę i ani razu mu się komp nie zrestartował, to chyba o czymś świadczy.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Ciekawe, dawno go kupywałeś? Za 300zł można mieć 600W z dobrej firmy, która naprawde oferuje 600W w rzeczywistości, a nie na naklejcie. Mój zestaw jakoś ciągnie 350W i ma zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Kupiłem go 14 miesięcy temu :P tyle, że nie poradzę nic na to że w mojej okolicy jest kilka sklepików komputerowych i wszyscy za ten zasilacz wołali więcej więc kupiłem go tam gdzie był najtańszy :P A wiadomo jak elektornika leci na dół wieć teraz może kosztować jakieś 150zł :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

To trzeba było kupić przez internet, zaoszczedziłbyś pewnie połowę pieniędzy. Tak czy siak Tracer nie cieszy się dobra opinią, wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum o tematyce hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Kupiłem przez internet nagrywarke NEC, po miesiącu padła no to ją na gwarancje, tyle że czekałem kolejny miesiąc na zwrot sprzętu(w umowie jest punkt w którym sprzedawca ma 14dni na naprawę,bądź zwrot kasy) wkurzyłem się napisałem parę słów do sprzedającego i na 3 dzień od napisania maila otrzymałem drugą nową nagrywarkę wyższy model i list z przeprosinami :P Nie mówię, że zakupy int. są złe bo kupiłem na allegro tel. SE W900i i na 2,5 roczny tel. jest w super stanie, 0 awarii a to co on przeżył to się w pale nie mieści :P

 

 

 

A co do opinii poczytam sobie trochę na przyszłość, ale jednak ja pójdę w stronę laptopów, bo w gry i tak nie gram :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Zły, jak Modecom to tylko MC, Fell wogóle nie powinien być sprzedawny, totalne dno. Tracer to samo. Liczy się marka, testy i stabilność napięć na poszczególnych liniach, nie moc.

 

U mnie Modecom MC 400 dźwiga Pentium Dual Core 1.8GHz@3.3GHz, 2x1GB DDR2 800MHz, Zotac 8800GT, dysk 320GB WD, nagrywarka i reszta dupereli.

 

Właśnie ktoś mi mówił, że Fell nie są, aż tak dobre, ale znów nie najgorsze. Nie są na czarnej liście zasilaczy


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A co sadzicie o takim laptopie? Packard Bell

procesor AMD Turion TM 64x2 TL-56(G) 1.8 GHz

pamiec 2x 1GB DDR2

DYSK 200Go SATA

zasieg 10\100 Mbps

WIFI

HDMI

karta NVIDIA GF GO 8600 W\256Mo VRAM up to 1023MB TurboCache

DVD Dual + R9

MONITOR 17° WXGA - TECHNOLOGIA DIAMOND VIEW

I PROGRAM VISTY


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja ba Twoim miejscu nie brałbym Visty

W szkole pracuje na niej to jedno wielkie gó*no...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
a wiesz ze też miałem ten problem, ale się go pozbyłem, zainstalowałem XP i jest już dobrze

A ja z kolei powyrzucałem z Visty co się tylko dało no i nie jest tragicznie.

PS.Naprawdę wszyscy używają komputerów do gier ???-bo jak tak czytam taki a taki procesor tyle a tyle RAM-u etc. to aż mi głupio zaczyna być że jestem jakiś ,no tego, nie teges :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Vista nie jest najgorsza, ja tak samo, podobnie jak kolega wyżej, powywalałem co trzeba i nawet źle nie jest, jednak XP to jest to :o


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

a ktoś się orientuje i powie jak "powywalać" to co trzeba???...jak wyłączyć funkcję aero??Bo vista potrafi zamulić 3gb ram i dwurdzeniowy procesor 2.0 niestety :o

 

tak wogóle to przestroga przynajmniej dla tych co mają laptopy hp, pierwsze co zrobiłem po kupnie to zainstalowałem xp z sp3 i się okazało że nie ma dźwięku-niestety hp do dzisiaj nie zrobiło sterowników do mojego lapka


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

@jaro masz dźwięk na xp(jeśli tak to czy xp był zainstalowany przy kupnie)?możesz podać model laptopa?


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@kubi-właśnie doczytałem że masz XP na pokładzie-a ja mam Vistę-stąd pewnie ta różnica-a model to HP 550 FZ345AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0
a najbardzije mnie smiesza ludzie ktorzy kupuja nowe kompy i wtykaja po 4-6giga ramu i instaluuja xp profesionala :o

profesional uzywa max 3,5giga ramu, tak jest zaprogramowany i wiecej nie wezmie, a reszta odpoczywa bezuzytecznie..haha

 

Nie wiem skąd ten śmiech.... chyba tylko z niewiedzy.... :/

Zgadza się Windows XP Professional obsługuje max 3.25 a nie 3.5 GB RAM'u ale w wersji 32 bitowej wersja 64 bitowa czyli Windows XP Professional 64bit bez problemu obsluguje 4 a nawet więcej GB RAM'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

@jaro gwoli scisłości to tez mam viste :o źle napisałem tamtego posta. ja kupiłem laptopa z vistą ale jak zobaczyłem jak to chodzi na aero, nortonie to porażka, a jak odpalę AutoCada czy coś innego to zupełnie dramat

 

xp miałem jakies 30min, dłuzej bez dźwięku nie wytrzymałem :o


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Kupowałem takie coś i priorytetem było - brak systemu. Po co mi system w wersji OEM, który i tak chcę wywalic. Legalny XP sprawuje się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

to jak tam ? napisze ktos co trzeba wywalic z visty zebyu startowala troche szybciej?

bo od piatku jestem posiadaczem hp dv5 - 1140ew

procesor Core 2 Duo T5800, 250 GB HDD, 3GB RAM

matryca 15,4" WXGA High-Definition AG z technologią BrightView Infinity

kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem

pilot zdalnego sterowania w zestawie

karta graficzna Nvidia GeForce 9600M GT 512 MB

 

i musze przyznac ze dziala to bez rewelacji :/

jak na chwile obecna to jestem na etapie zapoznawania sie z ta vista i przyznam ze na kazdym kroku mnie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak się chce coś naprawdę wydajnego (czyli coś do gier :) ) to się nie kupuje laptopa tylko kompa stacjonarnego.

Dziwie się że ten lapek działa Ci bez rewelacji, no chyba że go porównujesz C2D 8400 z kartą 4870 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj