Skocz do zawartości
karolllllll

prasa krone kr125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
Miki7211    5

tez dobra rzecz ale i taka prasa kupe kosztuje. u mojego sasiada taką robli i ja akurat jechałem 7211 to on naginał z ta prasą na tak szybko ze nie mogłem go dogonic na 4 a słome sasiad miał porządną. a ciagnik przy tej prasie to jakis fendt było ponad 200km

Wiadomość z agroFakt.pl

1rajdzik    14

no to miał prawo szybko śmigać bo przecie to tylko 4 metry słomy a jak wjeżdźają takimi po jakich Claasach to wiadomo robota bo i słomy więcej. Kurcze szkoda że nie wiesz czy tam w Gostkowie jest coś ciekawego. Mam sporo drogi w Twoje strony i liczę na to że to będzie wartościowa wycieczka w poszukiwaniu "dorodnej sztuki" :huh:

Miki7211    5

U nas na wsi sa tylko 2 prasy moja i jeszcze jedna pasowa on jest własnie na sprzedaż bo ja mojej nie sprzedam:)

Miki7211    5

Ta pasowoa to już w tym roku spaliła 2 ha zboza i 5ha słomy wiec jej tez nie polecam.

1rajdzik    14

a jakto się dzieje że się mozę zapalić ta prasa ? :huh:

znalazłem w Miejskiej Górce, ma z 01' za 6500 euro KR130...

sorki za podwójny post, to nie było specjalnie :(

Miki7211    5

Ale ja miałem ja w takim stanie ze fabryczny lakier w srodku nie był zdarty. Z tego co gosciu mówił to ona zrobiła niecałe 2000tys balotów przez 5 lat

karolllllll    0

no ja tez mam fabryczny lakier a w srodku to wiadomo jak robila to troche przydarty lakier ale nie widac zeby duzo pracowała sorki za dwa posty przez przypadek kliknalem dwa razy....

1rajdzik    14

już sprzedana ta prasa <będę płakał> :huh: a może ktoś jest użytkownikiem New Hollanda 544 ?

1rajdzik    14

zmiana planów to nastąpiła już dwu- albo trzykrotnie. Nadal najbardziej jestem zainteresowany KR130, ale gdy czegoś nie znajde szybko to mam na oku właśnie NH544 które spełnia wszystkie moje wymogi...

karolllllll    0

mam problem z ucieciem siatki w tej właśnie prasie. Nie ucina do końca siatki... może coś poradzicie w tej sytuacji. Sznurek spisuje sie bez zarzutu.

das21    45

mam pytanie podobno te czerwone kr126 ze siatką są jakie wzmacniane czy coś takiego to prawda bo chce kupić jaką lepszą inie wiem ???????? proszę o szybką odpowiedź :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się