Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursus11    19

Teoretycznie tak. U mnie była inna bo egzaminatorowi się spieszyło i sobie skrócił. U mnie egzamin był długi, bo egzaminator gdzieś pilnie pojechał..

Majesc328    8

@mateusz9645 ja własnie byłem zaskoczony tym faktem i zapytałem egzaminatora a on odpowiedział, że po 19 stycznia już nie ma ustalonej. Zdawałem w Krośnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

XTRO    160

w poniedziałek zdałem za pierwszym razem testy, 18 mam praktykę.

Uczyłem się jeździć na Zetorze 7211 a egzamin będzie na 5211 i tu się trochę obawiam przesiadki...

Co do egzaminu po nowemu, pytania są nie najlepsze ;/ jest 20 pytań tak nie i 12 ABC z kategorii T. 68 zalicza.

Zobaczymy jak wyjdzie z tym egzaminem. Zdaję w Białej Podlaskiej

MarcinNH    42

Zmieniło się coś w uprawnieniach kat B+E od 19 stycznia ? Czy bez zmian. Ostatnio byłem sie zapytać właśnie o cene to mi babka powiedziała że nie bd mógł na B+E jeździć traktorem z przyczepami. Dyskutowałem tam z nią dlatego pytam.

Piters182    18

No właśnie, to jak to jest w końcu, można na B+E jeździć dużym ciągnikiem z dużymi przyczepami, czy nie?

XTRO    160

ja słyszałem że mając B + E możesz kierować ciągnikiem z przyczepami, w tym że jest ograniczona jakaś ładowność.

Trzeba się gdzieś spytać, żeby wiedzieć na bank

seweryn20    587

Można jeździć, Nie ma żadnego ograniczenia. Ani wagowego, ani prędkości.

Z tego co znalazłem to pozmieniało się w C, A, A1 . Kupę w mandatach, egzaminach i takie tam.

Edytowano przez seweryn20

Piters182    18

Kategoria B+E uprawnia do kierowania zespołem pojazdów składającym się z pojazdu określonego w kategorii B (dmc do 3,5 tony) oraz przyczepy, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego.

Ponadto kategoria B+E uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) oraz pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami). Jednak zespół pojazdów nie może składać się z więcej niż trzech pojazdów.

Tylko ciekawe czy ciągnik może przekraczać 3,5 tony czy nie może. A czy T daje te same uprawnienia co B+E czy nie?

Ursus11    19

Ludzie na każdej stronie sie o to pytacie.. Ogarnijcie się troche.

Kat. B+E to jest to samo co T. Nawet jest takie pytanie na egzaminie.....

Piters182    18

Rozumiem. A jak wygląda egzamin B+E, sama praktyka bez testów? Ile godzin trzeba wyjeździć 15? Czyli jak B+E to samo co T, to na T można ciągać samochodem lawety, przyczepy kempingowe i inne.

Edytowano przez Piters182

Ursus11    19

Bajki piszecie. Jestem świeżo po egzaminie i wiem. Czy to na B+E czy T pozwala na kierowanie ciągnikiem z dwoma przyczepami.

Piters182    18

Dzięki za info. Ursus11 chodzi nam o to czy na T mając prawo jazdy kat. B można ciągać samochodem duże przyczepki.

piotrus19    6

Ja żałuję że 5 lat temu nie zrobiłem prawka na kat. T. Wystarczyło w szkole łuku się pouczyć z przyczepą na 5211, w szkole 500zł kosztowało+ koszty w WORD.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.