Skocz do zawartości

Polecane posty

kravter    36
Napisano (edytowany)

na B chyba wogole nie mozna ciagac 2 osiowych maszyn bo sie przyczepia smerfy ze ciagniesz 2 osie na B a wytlumacz takiemu glinie ze to nie jest przyczepa itp. i tak ci wsypie i tak ;p

Edytowano przez kravter

piter161    3

Witam.

Z góry przepraszam jak było już takie pytanie, ale nie czytałem całego tematu. A mianowicie jesli się cofa na łuku to ile trzeba stanąc przyczepą od słupka i ile traktorem od słupka?

Pozdrawiam:)

Kameleont25    75

Tak aby obrys przyczepy nie znajdował się w odległości większej niż 1 metr od pachołka, z ciągnikiem tak samo.

Wiadomość z agroFakt.pl

piter161    3

Czyli maska mniej niż 1 metr i burta od przyczepy mniej niż 1 metr od pachołka?

kravter    36

no gdzies tak jak sie zatrzymasz za wczesnie bedzie ci kazal powtorke zrobic

Kameleont25    75

Tzn. mniej niż 1 metr od najbardziej wystającego elementu w ciągniku i w przyczepie, czyli jak masz pług do śniegu z przodu ciągnika to mierzy się od tego pługa. Rozumiesz?

piter161    3
Napisano (edytowany)

Oki dzięki za pomoc i już wszystko rozumiem:)

A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć:)

Edytowano przez piter161

piter161    3
Napisano (edytowany)

Oki dzięki za pomoc i już wszystko rozumiem:)

A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć :)

A jak to niby w zetorze 7211 zrobić jak kluczykiem się aby światła zapala?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Edytowano przez piter161

kravter    36

nie pamietam dobrze ale w zetorze nie zapala sie swiatel kluczykiem tylko z lewej strony gałką

piter161    3

ROBERTINHO A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć :)

Pozdrawiam

kravter    36

bez zaplonu to bez kluczyka wlozonego/przekręconego a z zaplonem to z włożonym/przekręconym kluczykiem

locke    291

Słuchajcie.Ile płaciliście za kurs bo nigdzie nie podają ceny?

Kameleont25    75
Napisano (edytowany)

700zł kurs przygotowawczy, 50zł lekarz, 20zł fotograf i w wordzie 157zł i potem odebranie prawka 85zł.

Edytowano przez Kameleont25

michal96    0

Siema , jutro mam egzamin , Jeżeli będę wyjeżdzał z parkowania skośnego do tyłu i wycofam , to mam włączyć kierunek jezeli będę się ustawił do cofania tyłem ? i kierunek w prawo czy lewo ? Pozdro .

michal96    0

Mi instruktor powiedział że jak dopiero będę wyjeżdżał z placu , tzn jak skończę te wszystkie manewry na placu to włączę światła , ale już sam nie wiem .

Kameleont25    75

Siema , jutro mam egzamin , Jeżeli będę wyjeżdzał z parkowania skośnego do tyłu i wycofam , to mam włączyć kierunek jezeli będę się ustawił do cofania tyłem ? i kierunek w prawo czy lewo ? Pozdro .

Jeśli wyjeżdżasz z tego miejsca do parkowania skośnego to jak zaczynasz z niego wycofywać to włączasz kierunek w prawo, a po placu to ja jeździłem bez świateł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.