Skocz do zawartości

Polecane posty

Jackassiu    50

Pronarek82a na egzaminie jeździłem przyczepą na tandemie. Tylko, że trochę szeroka była :P

Piochu    7

Możesz się prywatnie zapisać w ośrodku szkolenia kierowców w którym są prowadzone kursy na kategorię T

Wiadomość z agroFakt.pl

Jackassiu    50

mickas092 ja nie uczęszczałem do szkoły rolniczej a robiłem w niej kurs- także myślę że bez problemu :P

mickas092    325

@Jackassiu dzieki za odp.

A ile miałes godz do wyjezdzenia i jak to sie odbywało w praktyce??

tylko jezdziłes aby jezdzic czy miałes jakies zadania??

A ile miałes wtedy lat??

Jackassiu    50

godzin bodajże było 20 (po skończonych jazdach zawsze pytał: " no to ile dzisiaj piszemy :P ) Teoretycznie był "łuk" i "garaż" z tym że ten "garaż" nie miał wogóle odwzorowania na egzaminie :P. Jak stwierdziłeś że już Ci wychodzi i jest jak powinno, to szło się do "instruktora" żeby wypisał wszystkie potrzebne papiery do WODRu. A lat miałem coś blisko 16 tzn egzamin miałem po 16 urodzinach a jazdy zacząłem wcześniej.

tomo2604    0

Ja ostatnio dzwoniłem do gościa o zrobienie kat. T ale za sam kurs zawołał 900zł. to ja już wole sobie poczekać roczek i zrobić B a zaraz po tym B+C. I będę mógł jeżdzić i samochodem z przyczepką dwu osiową i ciągnikiem z przyczepą.

pawel6485    234

Własnie mam pytanko Jak to jest majac B+E mozna prowadzić ciągniki z przyczepą ?????

MECHANIZATOR    156

a mam do was takie pytanko moze z nieco innej beczki (moze jest juz w tym temacie to opisane) mianowicie czy mozna poruszać się ciagnikiem rolniczym z maszyną (bądz narzędziem) przyczepianą mając kategorię B (bez zadnych dodatkowych spraw)

Stasiek84    2

to już gdzieś było poruszane, na podnośniku możesz mieć cokolwiek, ale ciągnąć można tylko przyczepę lekką, mnie uczyli że to jest przyczepa do 750kg DMC.

arniormo    0

Witam wszystkich w Czwartek mam egzamin na kat T inie wiem czy trzeba pokazać włącznik prądu(hebel) czy juz on jest włączony... prosze o szybką odpowiedz..

ralfMTX140    3
a mam do was takie pytanko moze z nieco innej beczki (moze jest juz w tym temacie to opisane) mianowicie czy mozna poruszać się ciagnikiem rolniczym z maszyną (bądz narzędziem) przyczepianą mając kategorię B (bez zadnych dodatkowych spraw)

Chyba można tylko samym ciągnikiem bez żadnego narzędzia i przyczepy choć nie jestem do końca pewien.

mickas092    325

Pytałem kolegi ktory chodzi do szkoły ile kosztuje u nich kurs na kat. T

Powiedział ze .... 1500PLN szok normalnie :P

Avendrion    39

Możesz jeździć z maszyną zawieszaną i przyczepą jednoosiową :P

Jackassiu    50

mickas092 ja za kurs nie będąc uczniem płaciłem 700 zł :P mały wzrost ceny jest nawet zrozumiany ale żeby na 1500zł :P - to jakoś mało realne tym bardziej żeby w tym momencie kosztowało więcej niż na kat. "B"

tomo2604    0
Witam wszystkich w Czwartek mam egzamin na kat T inie wiem czy trzeba pokazać włącznik prądu(hebel) czy juz on jest włączony... prosze o szybką odpowiedz..

Rzadko w którym ciągniku jest założony hebel więc raczej pokazywać tego nie trzeba.

mickas092    325

Moz eto było B+T sam niewiem musze dokładniej z kumplem pogadac albo pojechac do jego szkoły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.