Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin509    1

Do kolegi Krzyśka: Przede wszystkim podejdź do tego na pełnym luzie, jeżeli wiesz co i jak to reszta jakoś pójdzie:D A przez stres to i ja niezdałem:)

Z lawetą to racja ale jeśli masz 18 lat a na T jest od 16, ja robiłem T ale teraz też bym robił B+E.

Grandzik    78

mam pytanie jeśli nie zdam egzaminu to znowu muszę iść na kurs? i jeśli np zdam teorie a praktycznego nie zdam to znowu musze robić teorie? i jak mam nauke to jestem indywidualnie z kolesiem? a i jeśli mam teori i koleś opowiada to indywidulanie ? no i czy jak mam egzmin to jak to jest ze jest np 20 osób i to idzie ze np ja robie wszsytko i pozniej ktos inny? czy np ja zrobie jedno a pozniej inni a pozniej ja robi co innego a pozniej inni?

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    823

Słyszałem że przeszła ustawa o prawach jazdy że od 21 czy 24 lat na Wszystkie które teraz były od 18 łącznie z T. To prawda?

Grandzik    78

odpowie mi ktos? będe bardzo wdzięczny

-----------------

proszę o odpowiedz wiem ze jstem natrętny ale bardzo mi zalerzy

Edytowano przez andrzej2110
post pod postem

andrzej2110    529

Jeśli zdasz teorie a praktyczny oblejesz to poprawiasz tylko praktykę.

Słyszałem że przeszła ustawa o prawach jazdy że od 21 czy 24 lat na Wszystkie które teraz były od 18 łącznie z T. To prawda?

Podniesiony został wiek dla motocykli. Ale doszły inne kategorie, miedzy innymi na kłady. Prawko ma być teraz ważne 10 lat a potem wymiana tak jak jest z dowodami.

andrzej2110    529

ja robiłem T ale teraz też bym robił B+E.

Nie jestem pewien ale w nowych przepisach przy kat B nie ma zapisu o pojazdach wolnobieżnych i ciągnikach rolniczych. Czyli wychodzi na to ze takie prawko już nie będzie do tego uprawniać...

Czy jak trzeba pokazac swiatla przy ciagniku to sie losuje?bo przy samochodzie sie losuje...

wiem ze przy przyczepie trzeba wszystko sprawdzic...

Edytowano przez Gospodarz1990

marcin509    1

Raczej kursy nie zdrożeją, zawsze pod koniec roku jest afera że będą droższe żeby się ludzie zapisywali, szkoły jazdy liczą na naiwność kursantów.

areqo    5

Właśnie się wczoraj zapisałem na kurs i zapłaciłem 500 zł wydaje mi się że nie dużo. Przedemną 20h jazdy jakos to będzie. A jak przebiega zdawanie co trzeba pokazać i jak ogólnie robić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.