Polecane posty

pati    12

18 lat + prawko B lub T. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

W styczniu kończe 16 lat, i chce iść własnie zdawać na "T" i mam pare pytań:

Gdzie wogóle sięz tym zwrócić, że chce robic prawko, chyba potrzebuje jakiejs zgodzy rodziców, bo nie mam 18 lat??

Ile trwa cały kurs, ile trzeba mieć wyjezdżonych godzin??

Łatwo zdać czy trudno, jakie odczucia, na co zwracać uwage, czego sie ustrzec??

Za odp. na pyt. dzięki. Już się umię doczekać tego prawka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak ja robiłem prawko jakieś 3 lata temu i podczas egzaminu na "T" gdy już jechałem z egzaminatorem, to on nagle popatrzył się na mnie i zapytał po co mi to "T", jeżeli mogłem zrobić B+E i miał bym to samo co "T" a do tego z lawetami mógł bym jeździć i przyczepką ładowności ponad 650 kg. na B+E zdaje się większym samochodem( SUV-em pewnie). jeśli jest ktoś kto zamierza robić prawko to niech się dobrze zastanowi nad kategoriami i popyta o nie, najlepiej w kilku miejscach i nie chodzi mi tylko o tą moją sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a ktos wie ile kosztuje E do B ??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

ja dałem 950 + 160 egzamin + odbiór prawka 70zł


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

ja właśnie jestem w trakcie kończenia jazd na prawko kat. T. jedni mówią że sie opłaca dródzy mówią że nie ale ja i tak muszę zrobić te prawko bo jest w programie nauczania w szkole a kosztuje mnie to 600zł. na takie prawko można jeździć z 2 przyczepami a zdaje się od 16lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja miałem w poniedziałek egzamin i zadałem za pierwszy razem ;) Koszt to 700 zeta za kurs 157 za egzamin i 70 zeta za wyrobienie prawka. Na placu macie łuk górkę wjazd ukośny przodem wyjazd tyłem i wjazd przodem do jednego garażu i wycofanie do drugiego. Obowiązkowo bedziesz miał łuk i górkę resztę losujesz. No i po tym wyjazd na miasto


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

prawko mozna zrobic od 16 lat bez zadnych zastrzezen.ja zrobilem juz 2 lata temu niestaty za drugim razem poniewaz gosc na banalnym manewrze mnie udupił mianowice nie wloczylem kierunkowzkazu na placu czego nawet nie wiedzialem.musialem pokazac mu gdzie sie sprawdza olej gdzie sie wlewa plyn chlodniczy ,plyn do spryskiwaczy ,gdzie sie wlewa paliwo, pozniej swiatla,nastepnie musialem odpiasc i podpiasc ciagnik do przyczepy.a potem to juz manewry i miasto.wszystko bylo idealnie tylko ten glupi kierunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zidane90    0

Miałem to samo. O jeden głupi kierunek mnie oblała :angry: Ale na szczęście za drugim razem się udało, choć w domu mam 355, uczyłem się jeździć na 330 a zdawałem na Zetorze 5320. I szczęśliwie już jeżdżę pół roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Wjazd ukośny przodem wyjazd tyłem i wjazd przodem do jednego garażu i wycofanie do drugiego to jest z przyczepa czy bez? Chce teraz iść na feriach na prawko


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Kolego mtz 820 wszystkie zadania wykonujesz z przyczepą i oprucz tych wszystkich wiazdów jest do zrobienia ,,rękaw" no i jazda po mieście


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

jaki rekaw do zrobienia?to do garazu tez z przyczepą oj trudno bedzie


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzes992    0

bo właśnie nie byłem pewien, na jednej stronie były maszyny którymi zdaje się prawko i była tam przyczepa jednoosiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

ja zdawałem na przyczepie tandem. Egzaminator mnie zbytnio nie pytał gdzie co jest bo sam nie wiedział jakie jest rozmieszczenie poszczególnych elementów :lol: nie wiem czy wszyscy tak mają ale ja musiałem jeszcze odpiąć przyczepę (mała rundka po placu ) i zapiąć ją z powrotem( samemu oczywiśćie ) - ale to tylko było chyba widzi mi sie egzaminatora...


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj