Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

arniormo    0

Najlepiej sie cofa z przyczepą pronara bo jest niska i wszystko widać z tyłu.A ile u was kosztuje kurs na kat.T

wawer    0

Ja także zdawałem z przyczepą dwuosiową <_< Ale kiedy to było :P

Avendrion    39
Najlepiej sie cofa z przyczepą pronara bo jest niska i wszystko widać z tyłu.A ile u was kosztuje kurs na kat.T

U mnie wyszedł kurs 450 zł + 50 zł badanie

W środę jadę zdawać <_< znowu, mam nadzieje że nikt mi teraz pod ciągnik teraz nie będzie się pchał :P

pasio    1

Zdawał ktoś z Was prawo jazdy w Katowicach na Zetorze Proximie?

raffx89    2

ja mialem zdawac w Kato ale zdawalem w Jastrzebiu,ale ta proxime to chyba nowa maja bo jak ja zdawalem to nie mieli jeszcze jej <chyba>

JD1052    79

Polecam Jastrzębie, przyczepa tandem Warfarma 7T + U3512(przyczepa troche za szeroka jak na ten traktor, ale lusterka są specjalnie poszerzone i jeżdzi sie bdb). Zaparkować przyczepą 1m od lini to też banalne, bo obok łuku stoi latarnia i przednie koło traktora msi być rowno z nią i nawet w lusterko nie trzeba patrzeć <_< Tylko dość długie czekanie ja na prakta czekałem 5 tygodni, po zatym Jastrzębie jest prościutkim miastem bez tramwajów itp, a i jazda po mieście to maks 10 minut lub mniej :P

raffx89    2

no dokladnie jazda po miescie jest banalna ja tylko wyjechalem z osrodka przepusciolem sie przez jakies zadupie i po niecalych 10 min z powrotem

xsc    54

a po katowiacach zalezy od egzaminatora, ja troche jezdzilem:/ ALe naszczescie ta proxima dosc szybka jest:D

xsc    54

z lodzi to masz blizej do cz-wy... do jastrzebia masz 270km... heh egzamin o 6 to bys musial o 2 wyjechac... powodzenia:D

ursus914    6

260 km , więc chyba nie , tak głośno myślę tylko. Ale jak w Łodzi miał bym godzinę z jakimś Lamusem przejździć po rądach tramwajach i bóg wie co jeszcze , cofając do tego 70 metrów po łuku dwuosiową , a miałbym 300 km dalej Cofnąc tandemem , pojeździć 20 min po spokojnym i prostym mieście to czemu nie , wycieczka krajoznawcza gratis by była <_< Tak czy tak pół roku muszę czekać zanim na kurs pójdę.

pasio    1
tak

I jak łatwo się jeździ, trudno? Będę tam zdawał, tylko nigdy nie jeździłem proximą i mam obawy, ale mam nadzieje, ze dam sobie radę<_<

ralfMTX140    3

Jak się nie będziesz mógł połapać w tym Zetorze co i jak to zapytaj egzaminatora <_< powinien ci wytłumaczyć

Avendrion    39

No właśnie, powinien ale tego nie robi <_< Mi za pierwszym razem pokazał tylko palcem gdzie mam jechać :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.