Skocz do zawartości

Polecane posty

ralfMTX140    3

Ogółem jest 20 godzin. My w szkole to tylko po placu jeździliśmy no dwa razy byłem na stacji po paliwo :D

Avendrion    39

20h po placu tylko. Bynajmniej tak u nas było, aha 2h mieliśmy zarezerwowane na wyjazd do WORDu żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Wiadomość z agroFakt.pl

piter200    0

Jak i gdzie sprawdza się poziom płynu chłodzącego, poziom płynu hamulcowego, poziom płynu w spryskiwaczach w zetorze 3320. Jak uruchomić takiego zetora. Pytania może trochę śmieszne ale niedługo egzamin a ja takiego zetorka widziałem tylko na zdjęciu a jazdy mieliśmy na farmtracku.

ursus914    6

A tak dla pewności - zdaje się na zwykłej 2 osiowej, czy jakimś cudem na tandemie ?

piter200    0
co do płynów to nie wiem gdzie się je sprawdza ale to Ci się może przydać, opis wszystkich kontrolek i wskaźników

http://www.word.wroc.pl/content/view/23/32/

Dzięki za informacje. Ponawiam pytanie w którym miejscu i jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego, spryskiwaczy, chłodniczego w zetorze 3320. Jak go uruchomić? bo nie wiem czy trzeba ustawiać gaz tak jak np. w c330 czy jest inaczej? Zdawał ktoś w word w Poznaniu?

ja jak zdawalem 3320 to trzeba zaciągać gaz ręczny. płyn hamulcowy jest na końcu maski przed samą kabiną tak bardziej po tej stronie co jest pedał hamulca, poziom płynu hamulcowego musi zawierać się między minimum a maximum, to jest przezroczysty pojemik(o ile dobrze pamiętam). spryskiwaczy to nie pamiętam,ale chyba w kabinie po tej stronie od sprzęgła, musi być pełny. chłodniczy to sprawdzasz tam gdzie jest wlew, i mówisz że poziom płynu chłodniczego musi być nad rdzeń chłodnicy. jeśli coś źle napisałem to mnie poprawcie, bo już dobrze nie pamiętam-najlepiej jakbyś moją wypowiedź jeszcze z kimś skonsultował:D

http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-3320-i-...mage127143.html

ursus914    6

A jak u was było z tą przyczepą ? To zasadnicza różnica - tandemem to każdy da rade , ale zwykłą dwu osiową to już wyższa szkoła jazdy

JD1052    79

Ja miałem to szczęście zdawać na tandemie i szło to bajecznie no i jeszcze wylosowaliśmy super zestaw, bo było ruszanie ze wzniesienia, banalny wjazd przodem do garażu prostopadłego i wyjazd oraz oczywiście łuk. Na mieście było ok. 10 minut prostą trasą bez świateł i rond. A co do sprawdzania to wylosowałem sprawdzanie świateł mijania oraz trąbika :D

Piotruniu25    1059

Czoraj znajomy zdawał na "T" i zdał za pierwszym raze tylko zapomniałem spytac jaki ciągnikiem jeżdził.Tandemem bym cofnoł ale zwykłą dwu osówką to kicha <_<

arniormo    0

Panowie ja zdawałem prawko 1 kwietnia.Zdawałem zetorem 3320 z przyczepą pronara z dwiema osiami.Wymagania to oni mają ja miałem na łuku do tyło tylko 5min zeby cofnąć a potem prostopadły graż przodem wjazd wyjazd tyłem i wzniesieni zdałem z a pierwszym ale musiałem pokazać w zetorku wszystkie płyny i miejsca do których wlewa sie olej itp.Nawet kazał mi egzaminator zdjąć boki maski.Ale nie było tak strasznie jak myślałem.Pozdrawiam tych co już zdali a tym co własnie zdją to życze powodzenia <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.