Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

Czy ktoś z was robił jazdy w szkole jazdy "Lider" z Dęblina.

Aha i jak za kilka dni będę mógł już się zapisać jak dobrze pójdzie na prawko to może ktoś wie jakie dokumenty i co potrzebne jeśli wiecie to proszę o kontakt na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

ralfMTX140    3
A na przykład w technikum mechanizacji rolnictwa będe zdawał kurs na ciągniki darmo czy trzeba coś płacic?

To masz taką sytuacje jak ja ;) W mojej szkole płaciliśmy tylko za zaświadczenie lekarskie czyli 50 pln alu już na dwie kategorie bo na B i T. Później doszła jeszcze tylko opłata za egzamin niecałe 180 pln czyli prawko na T wyjdzie mnie 300 złotych :P

Napisz do mnie na gg to ci powiem :)

kamil16251290    324

Ja płaciłem u mnie w szkole za kurs kategorii B 450 zł a za T 250 zł no i zaświadczenie lekarskie 50 zł. Ale już egzaminy musimy sobie sami łatwić.

Daniel215    0

Dzisiaj sie pytałem jak to jest z prowadzeniem kombajnu po drodze... Można jeździć nim po drogach, nie wiem jak jest w przypdku HOLMERA ;)

A tak to wszystkie pojazdy wolnobieżne można... Aby kosić potrzebne są uprawnienia, a dokładniej po to aby w razie wypadku dostać odszkodowanie itd :P

ralfMTX140    3

Czyli te uprawnienia to tylko po to aby dostac ubezpieczenie ;)

@Kamil my też musielismy sami załatwiać sobie egzamin a wogóle nikt inny za ciebie czy mnie tego nie załatwi :P

kamil16251290    324

Myślałem że Twoja szkoła załatwia wszystkie formalności i załatwia tez termin egzaminu bo niektóre auto szkoły tak robią.

Avendrion    39

Nasza szkoła nam załatwiała egzamin ;) no ale my musieliśmy zaplacić a instruktor nas zawiózł, pokazał jak to wygląda i zapisał nas :P

Dawid777    0

A jest jakaś wyjątkowa sytułacja w której moge zrobic prawojazdy wcześniej niż 18 lat? ;)

Panowie bo za dwa dni będę miał 15 lat 9 miechów. Wiec teoretycznie mogę już iść na kurs. Wiec powiedzcie jakie dokumenty muszę dostarczyć do szkoły jazdy i gdzie mogę znaleźć je lub ich wzory.

ralfMTX140    3

Hmmm ogółem to musisz wyjeździć te 20 godzin a później dostaniesz papiery na egzamin ;) wszystkie powinnieneś się dowiedzieć w ośrodku szkoleniowym

Dawid777    0

No to super ;) Powiedzcie mi tylko jeszcze ile kasy musze zapłacic? Tak od początku czyli zamiarów aż do odebrania dokumentów :P

ralfMTX140    3

Ja za egzamin (teoria i praktyka) płaciłem 177.50 ;) a za jazde ci nie powiem i zaświadczenie lekarskie bo wszędzie jest inaczej :P

kamil20    0

Wyrobienie dowodu osobistego kosztuje ok. 30 zł, ale to każda gmina ma inne stawki. No i musisz mieć zaświadczenie lekarskie, a to koszt od 20 do 50zł (lekarze mają różne stawki)

marcin974    25
lekarskie, a to koszt od 20 do 50zł (lekarze mają różne stawki)

Ja podziękowałem za badanie i wychodzę a lekarz "HmmHmm 50zł sie należy za badanie" he zapomniałbym ;)

Avendrion    39

U nas było tak. Wchodzisz, dajesz 50 zł, składasz podpis i nara. Wszystkich "przebadał" w 35 minut ;)

ralfMTX140    3

My musieliśmy przeczytać ze 3 cyfry na tablicy i powiedzieć jaki jest kolor który nam wskazał ;) no i 50 pln trzeba zapłacić tyle że za dwie kategorie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.