Polecane posty

Avendrion    40

@ralfMTX140

To trochę czekasz, u mnie kumple z klasy czekają 4 tygodnie ;) 27 maja zdają a następna czwórka jedzie się zapisać tego 27 maja i też myślę że po 4 tyg będziemy zdawać i może się akurat uda zdać te prawko na żniwa :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Na niczym nie poległ :D 20 kwietnia się zapisał na 26 maja ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

witam was mam pytanie czy można z

robić sobie kategorie T przed ukończeniem 18 roku życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Tak, ale też można poczytać temat i się znajdzie ;)

Dokładnie to można zdawać zaraz jak się ukończy 16lat, a kurs można zacząć 3 miesiące przed :D


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja robiłem kurs na T w szkole rolniczej do której chodzę ale nie jestem z niego zadowolony:/ nic mnie nie nauczyli :/


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A czego mieli Cie tam nauczyć? Instruktor ma Ci tylko podpowiedzieć a nie cofać za Ciebie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No tak, ale przez całe 20 godzin jazd z instruktorem jeździłem może przez pół godziny. Chodzi mi o to że nie mieliśmy żadnego przygotowania do egzaminu. Np jakie czynności powinniśmy zrobić w czasie pokazywania tej całej obsługi. Może to i głupie ale są niektórzy co tego nie wiedzą.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No tak, nam tylko raz pokazał na pierwszej godzinie. Na 10 chyba mnie przepytał i innych którzy szli w ten dzień na jazdę tylko o jednej rzeczy zapomniałem. Ale nic wam nie pokazał?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
@ralfMTX140 na czym poległeś?

Tak jak panowie pisali wyżej będe pierwszy raz zdawał ;) i mam nadzieje że ostatni :D

@Kamil nam instruktor wytłumaczył co i gdzie jest w C-360 i to wszystko. Cofać i tak sie samemu trzeba nauczyć :) kilkanaście postów wcześniej pisałem jak wygląda sprawa obsługi ciągnika i przyczepy przed cofaniem więc radze poszukaj i przeczytaj :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zidane90    0

Ja jak się uczyłem jeździć to rola instruktora polegała na tym, aby dać mi kluczyki. Nic mnie nie nauczył i nie powiedział mi co trzeba zrobić na egzaminie. Do wszystkiego dochodziłem sam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Prawa jazdy kat. T od ponad roku, a to dzięki przemiłej pani egzaminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No właśnie rola mojego instruktora polegała także na daniu kluczyka od ciągnika. Cały czas tylko albo łuk albo górkę. Ewentualnie jakieś parkowania. I wszystko z własnej inicjatywy bo oczywiście instruktor nas nie pilnował. Przyznam że nie czytałem całego tematu od początku ale nie chodzi o to że ja nie przeczytałem tego i dlatego nie wiem. Po prostu szkoła odwaliła fuszere na maksa a nie porządną naukę.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Teraz lepiej T


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A o co tobie chodzi?? Twój post nic nie wnosi do tematu...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
No właśnie rola mojego instruktora polegała także na daniu kluczyka od ciągnika. Cały czas tylko albo łuk albo górkę. Ewentualnie jakieś parkowania. I wszystko z własnej inicjatywy bo oczywiście instruktor nas nie pilnował. Przyznam że nie czytałem całego tematu od początku ale nie chodzi o to że ja nie przeczytałem tego i dlatego nie wiem. Po prostu szkoła odwaliła fuszere na maksa a nie porządną naukę.

No to u Ciebie na prawdę odwalili fuszerę. U nas było tak że pokazał co i jak. Na pierwszej godzinie był prawie cały czas i podpowiadał później tylko czasami zaglądał. Czasami cały czas siedział sobie i patrzył ale nic nie podpowiadał a czasami przez całą godzinę go nie było.

Mi zostały jeszcze 4 godziny... ahhh obym zdążył do żniw.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Najlepsze jest to że jazdy i na samochód i na ciągnik musieliśmy skończyć w czerwcu i już np ich nie obchodzi że ja się urodziłem w grudniu. Ale jest wiele osób którzy kończą lata pod koniec roku i też muszą czekać. Mi tam się akurat nie spieszy z T bo mam już B ale są niektórzy co potrzebują tego prawa jazdy jak najszybciej i zależy im aby zdać a pierwszym razem i mieć do egzaminu odpowiednie przygotowanie.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A czemu musicie skończyć akurat do czerwca?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

A żebym to ja wiedział. Tak sobie wymyślili. Niestety.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No to troche licho macie ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

marcint19 Siedzi razem z Tobą w kabinie ;)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

I ponoć ma swoje pedały...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Hmmm to jeśli my zdajemy 5312 to tam chyba nie ma dodatkowego siedzenia. To jak on tam siedzi? No chyba że się mylę...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj