Skocz do zawartości

Polecane posty

LukeClaas    362
;) To jak ty cofasz? :P mi trochę ponad 3 minuty wychodzi :) w ogóle gazu chyba nie dodajesz :)

Cofam terenowymi :) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

ralfMTX140    3
Cofam terenowymi ;) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

Ile masz jeszcze godzin do końca?

Wiadomość z agroFakt.pl

Avendrion    39
Cofam terenowymi ;) i po wyjsciu z łuku straciłem z 1,5 min ;/

Też cofam polowymi :] na czym tracisz te 1.5 min? Ja jak cofam to te 1500/1600 obrotów na Zetorku mam :P

LukeClaas    362

Mam jeszcze do konca 10 godz, po wyjscu z łuku nagle ucieka mi lewo. Długi dyszel w przyczepie jest to trzeba minimalne ruchy kierownicą robić bo potem nie da rady cofnąć bo się łamie.

bodzio1108    79

Ja tam wcale na terenowe nie przełączałem :)

Jak robiłem ostatnie godziny przed egzaminem Zetorem to nawet spokojnie w 2,5min sie mieściłem, chyba że sie coś po wyjściu z łuku pokrzywiło to wtedy dłużej ;) Na egzaminie też mi tyle wyszło bo też na szosowych cofałem tak na 'pół sprzęgła' bez żadnej korekty i też mi ze 2,5min wyszło :)

Na samym początku kursu C-330 przełączyłem na polowe to szło mi bardzo źle, dopiero na szosowych szło w miare ok bo lżej sie kręci :):)

W poniedziałek odebrałem prawko, już moge legalnie jeździć :P

ralfMTX140    3
Mam jeszcze do konca 10 godz, po wyjscu z łuku nagle ucieka mi lewo. Długi dyszel w przyczepie jest to trzeba minimalne ruchy kierownicą robić bo potem nie da rady cofnąć bo się łamie.

Może za późno przyczepe prostujesz jak wyjdziesz z łuku?

Avendrion    39

My na szosowych nie możemy ;( a mi się lepiej jeździć jak jest trochę szybciej. Nawet jak byśmy mogli na szosowych to i tak raczej nie dałoby rady bo w Zetorze sprzęgło zaczyna reagować jak już jest na maksa wciśnięte w podłogę ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ważna informacja jeżeli ktoś myśli o praktykach zagranicznych to musi mieć kategorię T, bo B+E jest niehonorowane do poruszania się ciągnikami i maszynami.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie, masz uprawnienia na ciągnik z przyczepami, ale tylko w naszym kraju.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak to jak B honorują w całej Unii.

Avendrion    39
a jak jest z samą kat. B?

Mu chyba chodziło czy z samym B możesz jeździć za granicą z maszynami zawieszanymi.

raffx89    2

Luk ma szerokosc o ile sie nie myle 4 m dla kat T a dla kat B 3 metry

ralfMTX140    3
Luk ma szerokosc o ile sie nie myle 4 m dla kat T a dla kat B 3 metry

Łuk ma promień 12 metrów

Zvrek    1

No Panowie od dzisiaj mogę jeździć ciągnikiem z maszynami zawieszanymi jak narazie musi starczyć :P

kamil16251290    324

Gratuluję :P za którym razem zdales i gdzie zdawałeś? Ja zdawałem prawo jazdy na B 2 kwietnia i to był mój 4 egzamin, na szczęście udany :P teraz czeka mnie egzamin na T :P pozdrawiam :P

Marcinuzz90    0

Moje ciekawe doświadczenie odnośnie zdawania kategorii T to to że w mojej okolicy mamy dwa ośrodki gdzie mam blisko zdawać prawo jazdy - WORD w Łomży i w Ostrołęce. Kategorie A i B zdawałem w Łomży bo tam kieruje wszystkich kursantów ośrodek w którym się szkoliłem lecz gdy przyszła kolej na kat. T to była taka różnica że w ośrodku w Łomży egzamin zdaje się z przyczepą ze skrętną osią a w Ostrołęce na placu manewrowym mamy przyczepę typu tandem!!! Zgadnijcie w którym ośrodku zdawałem xD

Avendrion    39

To miałeś bardzo dobrze :P Szkoda że tak u nas nie idzie zrobić =/

@ralfMTX140

Masz już terminy ustalone? Nie chce mi się szukać :P

Zvrek    1
Gratuluję ;) za którym razem zdales i gdzie zdawałeś? Ja zdawałem prawo jazdy na B 2 kwietnia i to był mój 4 egzamin, na szczęście udany :) teraz czeka mnie egzamin na T :) pozdrawiam :)

Dzięki :) Zdawałem w Dąbrowie Górniczej i zdałem oczywiście za pierwszym podejściem :D

ralfMTX140    3
@ralfMTX140

Masz już terminy ustalone? Nie chce mi się szukać ;)

Miałem już 20 kwietnia :D a ustalone mam na 26 maja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.