Skocz do zawartości

Polecane posty

Avendrion    39

No właśnie. Plac w szkole a plac na egzaminie niby to samo a stres jak cholera :)

milanreal1    290

A na egzaminie przynajmniej macie ciągnik z lżej kręcącą się kierownicą czy to samo? I gałki na kierownicy pewnie tez nie ma?

LukeClaas    362

Ale gdzie to zdatne żeby w moim ponad 40sto letnim 3011 lżej chodziła kierownica niż w 17 letnim 5211.

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Myślę że jakby ośrodek szkolenia zadbał i od czasu do czasu by przesmarował to o niebo lepiej by było....

Jackassiu    50

w WORD Katowice jest ( był przynajmniej) 3512 z roku 2002- chyba - tzn ten wyposażony w wspomaganie

xsc    54

byl, teraz jest proxima 8441 a przyczepa zostala ta sama- tandem ;)

Jackassiu    50

Proximy sie dorobili :P w sumie nie dziwne ;) tyle pieniędzy ile tam sie dziennie przez kase przewinie...

qba    1

Mam pytanie odnośnie cofania z przyczepą , cofa się z normalna przyczepą która ma skrętną przednia oś?

LukeClaas    362

Jee wczoraj cofnąłem po łuku w 6,5 min a we wczesniejszych próbach zajmowało mi to 10-15 min. Jeszcze troszke treningu i gitara ;)

Avendrion    39

;) To jak ty cofasz? :P mi trochę ponad 3 minuty wychodzi :) w ogóle gazu chyba nie dodajesz :)

Mateush    2

grryyy z osia skretną tyłem.... bryyy... to nie dla mnie zabawa... może kiedys... tandemem tak...ja teraz robie kat B a jak zdam to pójde na B+E miał ktos taką sytuacje że po zadniu E podbli mu odrazu na T? bo w sumie patrząc logicznie kat B uprawnia do jazdy ciągnikiem a B+E do jazdy nim z przyczepami tak więc chyba nie powinno być problemów? jak by ktoś coś wiedział na ten temat to prosze o odp;p a jak narazie trza sie skupić na B... a B+E moż eza 4m-c jak sie uda i Bozia za 1 razem zdac pozwoli....

Zvrek    1

Ja właśnie czekam na egzamin praktyczny kat: B i sie zastanawiam czy po zdaniu B iść na kurs B+E czy może samo T zrobić...

zenit    0

Ja zdaje na B+E i ta kategoria uprawnia na jazdę ciągnikiem normalnie tak jak jest to w kategorii T (z przyczepami)

Avendrion    39

Z tego co nam mówił koleś to na E jest łatwiej zdać niż na T i masz jeszcze na lawetę chyba. Do tego mniej godzin jest do wyjeżdżenia.

zenit    0

Wniosek, że nie ma sensu zdawać kategorii T bo jest gorzej a cena jest zblizona

Avendrion    39

No niby tak ale jak komuś jest potrzebne T a nie ma B to będzie męczył się z tym T. Życie...

zenit    0

Najczęściej zdają B a potem B+E bo teoria ta sama a na ciągnik znowu trzeba sie męczyć od nowa no ale jak kto woli

michal1204    0

Ja tez zdaje teraz na B a później robię na E i A, a jak ma się samo B to można jeździć z przyczepka lekka do 750kg

Zvrek    1

Narazie trzeba się skupić na B. hmm jednak zrobię sobie później E i może A;)

Avendrion    39

@michal1204

Z maszynami zawieszanymi i przyczepą jednoosiową. No chyba że się mylę to mnie poprawcie.

michal1204    0

tak z zawieszanymi przyczepa jedno osiowa lekka do 750kg instruktora się pytałem ;) I mówił ze jak ma sie B to policja ne zwraca tak uwagi z jaka sie jedzie przyczepa ciagnikiem

xsc    54

najwyzej dadza mandat za prowadzenie pojazdu bez odpowiednich uprawnien - 300zl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.