Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bodzio1108    79

Na 30 kwietnia to szybko, nawet bardzo szybko B)

Ja byłem się zapisać 27marca i egzamin mam dopiero jutro więc podobnie jak u Ciebie @ralfMTX140 B)

Kurna, coraz bardziej mam jakieś głupie myśli że nie zdam B)

Wiadomość z agroFakt.pl

Panowie gdzie jest szkoła jazdy lub szkoła rolnicza w której można zrobić jazdy. Bo najbliższe jak szukałem to Biała Podlaska i Zamość. Jak by ktoś znał jakąś taką szkołę bliżej LBN lub Puław to napiszcie.

atomik    145

ludzie zróbcie sobie jak ja E do B i ma się uprawnienia takie jak na ciągnik z przyczepami, do tego można jezdzić busami z lawetami i łatwiej jest zdać. Poza tym na E do B nie zdaje się testów, a kurs obejmuje 15 h jazdy, trzeba zaliczyć tylko pierwszą pomoc. Koszt już nie pamiętam jaki jest zdałem za pierwszym razem w WODR Łódź.

chaner123    5

@atomik popieram w 100% robienie w dzisiejszych czasach kat. T to ----głupota----- (chyba że ktoś robi za darmo przez szkołe tak jak ja B)) robisz E do B i to to samo co T + w dodatku możesz jeździć busami do 3,5 tony i ciągąć lawete drugie 3,5 tony B) egzamin pestka

Avendrion    39

A może ktoś potrzebuje prawa jazdy bo ma daleko na pole a B nie może zrobić bo nie ma 18 lat i co wtedy?

LukeClaas    362
Panowie gdzie jest szkoła jazdy lub szkoła rolnicza w której można zrobić jazdy. Bo najbliższe jak szukałem to Biała Podlaska i Zamość. Jak by ktoś znał jakąś taką szkołę bliżej LBN lub Puław to napiszcie.

W Piotrowicach ja zdaję na ciągnik.

bodzio1108    79

Panowie zdałem!! B) B) :) B) :)

Na teorii miałem jeden błąd, jaki to niewiem B)

Na placu po łuku cofnołem za pierwszym bez żadnej korekty, garaż prostopadle tyłem też, a na skośnym dałem tylko raz do przodu. Przed cofaniem sprawdzaliśmy tylko światła i trzeba było sprzęgnąć i sprawdzić światła całego zestawu i po manewrach na placu trzeba było rozprzęgnąć i następny. Dopiero jak już wszyscy zaliczyli plac to dopiero na miasto. Ja byłem ostatni i od razu pojechaliśmy na miasto i jak wróciliśmy to zaraz dał mi kartke i 'zdał pan, gratuluje' następny :) . I rosprzęganie mnie omineło :)

Tak prawde mówiąc to jakby egzaminator chciał to bym niezdał na mieście, ale przymknoł oko :)

ursusik1634    1
ludzie zróbcie sobie jak ja E do B i ma się uprawnienia takie jak na ciągnik z przyczepami, do tego można jezdzić busami z lawetami i łatwiej jest zdać. Poza tym na E do B nie zdaje się testów, a kurs obejmuje 15 h jazdy, trzeba zaliczyć tylko pierwszą pomoc. Koszt już nie pamiętam jaki jest zdałem za pierwszym razem w WODR Łódź.

może w Łodzi jest łatwo zdać, ja zdawałem w Kaliszu na B+E i na 9 osób wszyscy oblali, koleś był taki upierdliwy, że nikt nawet nie zrobił łuku, a co dopiero wyjechać na miasto

bodzio1108    79

No, ale w sumie aż takiego wielkiego ' przestępstwa' nie popełniłem, zwrócił mi tylko uwage że źle zrobiłem, że tak sie nierobi B) ALe jakby chciał to mógłby mnie za tą pierdołe ud***ć B)

Było nas tylko 4 i jednego udupił zaraz na początku, bo jak wyszedł troche opuścić dyszel żeby wszedł w zaczep to nie zgasił ciągnika i mu podziękował i chyba już jeden oblany mu starczył B)

Avendrion    39
Panowie zdałem!! :) B) :):):)

Na teorii miałem jeden błąd, jaki to niewiem :)

Na placu po łuku cofnołem za pierwszym bez żadnej korekty, garaż prostopadle tyłem też, a na skośnym dałem tylko raz do przodu. Przed cofaniem sprawdzaliśmy tylko światła i trzeba było sprzęgnąć i sprawdzić światła całego zestawu i po manewrach na placu trzeba było rozprzęgnąć i następny. Dopiero jak już wszyscy zaliczyli plac to dopiero na miasto. Ja byłem ostatni i od razu pojechaliśmy na miasto i jak wróciliśmy to zaraz dał mi kartke i 'zdał pan, gratuluje' następny :) . I rosprzęganie mnie omineło B)

Tak prawde mówiąc to jakby egzaminator chciał to bym niezdał na mieście, ale przymknoł oko B)

Gratuluję B)

Jak możesz to powiedz mi czy wyjeżdżanie ze skośnego garażu jest obowiązkowe czy wylosowałeś to akurat?

bodzio1108    79
Gratuluję B)

Jak możesz to powiedz mi czy wyjeżdżanie ze skośnego garażu jest obowiązkowe czy wylosowałeś to akurat?

Dzięki B)

O niewiem czy jest obowiązkowe, obowiązkowy jest napewno rękaw, ale to każdy wie, ale z tym garażem to niewiem. Gościu przedemną losował i wylosował obydwa garaże bez górki, a następną możliwością zestwu jest napewno górka i któryś garaż ale który to niewiem B)

vvojtas1    25
a ja mam pytanie ile kosztuje kurs na kategorię T i ile trzeba godzin wyjeździć?

jak si ę dogadasz z instruktorem to 100zł za papier o ukończeniu kursu

dodatkowo dostaniesz kartkę z wymiarami placu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.