Skocz do zawartości

Polecane posty

robert1226    42

Tym dwóm nie da się wytłumaczyć oni rozumieją inaczej bo są z PiS-u także u nich z logika gozej .
W całej Polsce wszystkim jest wbijane a tylko jeden przypadek ze nie wbili a ci dwaj na umur paragrafu szukają.

mariuszd93    489

ty filozof widzę źe u ciebie z czytaniem z rozumieniem tekstu , jeszcze gorzej niż z pisaniem...

Pantera    32

Ptaszyna zadzwoniłem specjalnie do kolegi sie zapytac . Gdzie się drukuje  niewiem może pod sklepem pijąc perełke

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Czyli kolega nie i Ty nie wiesz. Brawo Wy. Bo jak to mówią im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz.

Pantera    32

widac u was wbijają  to dobrze  a u nas nie i poco cwaniakujesz

Cehes    623

Robiłem dwa lata temu prawko na T i miałem wbite tylko T, mimo, że upoważniało mnie ono również do jazdy pojazdami dla kategorii AM. Ostatnio odebrałem prawko na B i poza wbitymi kategoriami T i B mam również AM i B1. Z tego co słyszałem dopiero jakiś czas temu zrobili z tym porządek i zaczęli wbijać. Co do stwierdzenia, że mając B+E nie potrzebne jest wbijanie T się nie zgodzę, bo z tego co wiem do kierowania ciągnikiem np. za granicą wymagane jest prawko kat. T, także bardzo dobrze, że zaczęli to wbijać ;) 

Cehes    623

@Krzycho6947, mnie kurs wyszedł 1000zł + 200zł egzamin (170 praktyka i 30 teoria) ;) 

Marco82    34
Napisano (edytowany)

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie  zobaczy tak że spokojne możesz iść bo wiem że zdasz :)

Edytowano przez Marco82

asica698    1
Napisano (edytowany)

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie zobaczy tak że spokojne możesz iść bo wiem że zdasz :)

dzięki Edytowano przez asica698

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Kobieta ze względu na swoją podwyższoną aktywność psychiczną dużo szybciej się nauczy i pojmie przepisy. Przebadane to jest przez uczelnie.To co kobieta zauważy facet nie koniecznie  zobaczy

Potwierdzam 

_awc.blogi-21730-2-350-250.jpg

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiTgrGRrrbTAhXGhSwKHSQFDtIQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.autowcentrum.pl%2Fblog%2Fpost%2Fnowe-testy-teoretyczne-na-prawo-jazdy-czy-az-tak%2C4498%2F&psig=AFQjCNEn3LM7lugb8K0grSqw7ov7rYMOog&ust=1492891888687377

Edytowano przez mariuszd93

Palmiszon    9

Kris1976  Tobie wbili T a kolega niedawno robił i jemu nie  wbili  to wychodzi  że jak się pani w okienku chce  to wbije  jak nie to nie

Nie ma żadnej możliwości aby nie wbić kat t w momencie zdania kategorii b+e , to leci obligatoryjnie , albo bredzisz głupoty albo niech twój koleszka zagina i niech zamieniają (pewnie będzie musiał zapłacić znowu 100zł i 50 gr bo to taki kraj ... ) jakoś ja w tym roku zdałem B w końcówce stycznia pod koniec lutego zdałem B+E i mam także wbite T , a tak ze swojego doświadczenia polecam robić prawajazdy po kolei bo pytania są podobne dlatego robię a2 aktualnie 

Palmiszon    9

teraz nie obowiązują trasy egzaminacyjne . poczekaj 2 lata i zrób b+e i będziesz mieć 2 kategorie w cenie 1 ..

Belicoff    4

Czasami tak właśnie najbardziej opłaca się robić. Choć trzeba mieć trochę cierpliwości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez Pawel89pl
      Witam mam kategorie prawa jazdy b i potrzebuje kategorii żebym legalnie mógł jeździć z dwoma przyczepami i tu pytanie Czy kategoria b+e daje mi taką możlwość czy musze robić kategorie t . W jednym ośrodku dowiedziałem się że moge w drugim że nie policjant też mi nie mógł dokładnie na to odpowiedzieć ,w internecie jest dużo sprzecznym informacji
    • Przez ursus1734
      Witam mam pytanie a mianowicie mam prawo jazdy kat. B nie mineło jeszcze pół roku a chciałbym zrobić kat. T i czy mogę jechać odrazu do wordu zapisać się na część praktyczną egzaminu?
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez bartekm66
      mam oto taki problem
      mam okazje kupić satar 200 , będę nim prawdopodobnie zwoził zboże z pola do domu , bale słomy itp
      mam zrobione prawo jazdy kat C. i nic poza tym
      czy jeśli jest to mój samochód i będę chciał np przywieźć sobie nawóz, węgiel to muszę mieć też te kursy czy wystarczy samo C.