Polecane posty

zibi16245    0

Panowie jak mam kat;b+e i jak bym zrobil teraz kat;c to bym mial wbite kat;c+e czy musze jeszcze raz zdawac na przyczepe?

Edytowano przez zibi16245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Wszystkie kategorie są traktowane oddzielnie, zauważ że zestaw C+E to co innego niż B+E i nic nie przechodzi na inne kategorie. B+E jest inne i C+E jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Co to znaczy jednokowce? widzisz tylko na jedno oko? Jeżeli o to chodziło to jeżeli pozytywnie przejdziesz badanie lekarskie to tak. ew nie dostaniesz bezterminowo tylko np na 5 lat i po 5 latach znowu musisz się poddać badaniom albo dostaniesz w prawku adnotacje że musisz jeżdzić w okularach albo zakaz jazdy w okresie od zmierzchu do świtu.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoniczekR    0

Witam w poprzednią sobotę zdałem na prawko kat T za 1 razem, i mam pytanie ile czekaliście na odbiór? Bo po gnój musze jak najszybciej jechac a na stronie kierowca.pwpw.pl pisze że nieprawidłowe dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

zdales?

idziesz to starostwa placisz chyba 80 zloty

czekasz tydzien i odbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Witam w poprzednią sobotę zdałem na prawko kat T za 1 razem, i mam pytanie ile czekaliście na odbiór? Bo po gnój musze jak najszybciej jechac a na stronie kierowca.pwpw.pl pisze że nieprawidłowe dane...

 

w starostwie idziesz na dział z prawami jazd opłacasz 80zł i czekasz ja czekałem ok. 2tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoniczekR    0

Dzięki wam, jakaś piz*a w WORD powiedziała mi że czeka się 2 tyg i płaci przy odbiorze. Dzis byłem zapłacic i kobieta mówiła że to nie pierwszy raz tak mówią.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubson990    0

siemka orientuje sie ktos gdzie mozna zrobic prawko T w lublinie lub okolicach??? i mam pytanie czy jak mam kat A to musze teorie robic na T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

musisz.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubson990    0

musisz.

 

 

Podobno w WORD lublin robia na kat T czy to prawda robil kots w lublinie? i oczywiscie jaki koszto takiej imprezy wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Co to znaczy robią? W każdym WORD możesz zdać egzamin na każdą z kategorii. A jeżeli chodzi o kurs na kat T to tylko w osk ew w szkole rolniczej która prowadzi taki kurs.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

siemka orientuje sie ktos gdzie mozna zrobic prawko T w lublinie lub okolicach??? i mam pytanie czy jak mam kat A to musze teorie robic na T?

 

Jeżeli nie minęło więcej niż 6 miesięcy od zdania egzaminu to nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

a wiesz gdzie jest szkola rolnicza w poblizu lublina? Bo ja nieweim czy wogole jest jakas w lubelskim^^

Pierwsze co mi na myśl przyszło to Piotrowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

No raczej prowadzą bo jak byli kiedyś na prezentacji u mnie w gimnazjum to mówili że jest prawko na T, tylko nie wiem czy ludzi z poza szkoły szkolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

no to teraz się pochwalę że zdałem dzisiaj prawko T za pierwszym razem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaskorpio    3

Przeczytałem kilka stron tego tematu i zauważyłem że część osób poleca zamiast kat T zdawać B+E. Nie wydaje mi sie że to daje podobne uprawnienia. Gdyż kategoria B pozwala kierować pojazdem o masie całkowietej 3,5t a B+E pojazdem o masie 3,5t i przyczepą o masie nie przekraczającej masy pojazdu czyli wychodzi także 3,5t razem masa zespłu 7t. Co i tak jak niektóży piszą jest idiotyczne bo chcąć prowadzić ciężarówkę o maie choćby np 5t trzeba mieć kat C, ale to tak na marginesie. A jeśli mam ciągnik o masie 5,5t i dwie przyczepy każda po 4,5t to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj