Polecane posty

nie wiem jak na egzaminie ale u mnie jest jedno i myślę ze to będzie nie duży ciągnik ze słabym wyposażeniem i będzie tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercator75    0

Panowie potrzebuje odpowiedzi :

Syn będzie miał w styczniu 16 lat to znaczy że mógłby zdawać na prawo jazdy kat. t

i jakby zdał to by mógł jeździć samym traktorem + maszyny zawieszane czy też ciągnik + np przyczepa dwuosiowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

bedzie mogl jezdzic ciagnik +2 przyczepy , kombajn koparka wszystko co wolnobierzne :D google nie gryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myślę to na kombajn trzeba mieć uprawnienia a na koparko-ładowarkę to też jest książeczka z uprawnieniami do kierowania i pracowania to jak to jest można jechać na T koparką ale nie można pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

kombajnem koparka na T mozna jezdzic ale wlasnie nie pracowac bo do tego sa juz kursy dodatkowe ale do jazdy uprawnia :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Witam:)

mam zamiar robić kat T ile mnie wyniesie kurs i egzamin całość ? :) dzięki za odpowiedzi :)

 

Ja robiłem w Zamościu dałem 800 za kurs i 26 za teorie 130 za praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

w zamosciu? oo ja w chelmie robilem wiec widze swoj chlop :D ale tez gdzies tak placilem ;p tylko za kurs dalem chyba 700

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Słyszałem, że w chełmie jest łatwiej zdać niż w Zamościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osalek    1

 

Ja robiłem w Zamościu dałem 800 za kurs i 26 za teorie 130 za praktyczny

 

 

Dzięki !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

Słyszałem, że w chełmie jest łatwiej zdać niż w Zamościu :)

 

 

w chelmie jest zetor 3 cylindrowy a w zamosciu chyba 4 :) a krotszym sie latwiej manewroje :D ale tez mialem dobrego egzaminatora koles dotknal tyczki to sie odwrocil ze niby nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A nie wiecie gdzie w zachodniopomorskim robią kursy?Bo w Szczecinie nie robią, a gdzieś dalej nie uśmiecha mi się jeździć.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

Mam pytanie czy w zetorze w Białymstoku jest wajcha zmiany biegów szosowych i tereenowych? I czy jak już podczepię przyczepę to mam wszystkie światła w przyczepie sprawdzić?

Edytowano przez Grandzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

musi być ;P

Podczepisz zgasisz traktor,podepniesz kable,sprawdzisz wszystkie światła niezapomnij o stopie, kliny, sprawdź czy jest powietrze w butli i typ wypowie zdanie: ,,proszę przygotować się do jazdy" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

na 2 osiach sie zdaje ;p ja mialem zetorka + pronara przyczea hehe ale byly jaja jak hamulce zlapaly mi na luku w pronarze i egzaminator cos majstrowal aby puscily hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

a nawet nie wiem ale co za roznica schemat bedzie na 100% rozpisany na dzwigni lub obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowa1994    2

ja zdawałem na zetorze 3320 i na 2 osiówce ale ma być u mnie za rok 2 osie na tandemie hehe to już wg łatwo będzie zdać :) powiem tak nie znam osoby która by za pierwszym razem na ciągnik nie zdała taka prawda na T tak nie cisną jak na B....


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

zalerzy od egzaminatora

 

tak jak mowilem ja z kolega zdalismy a jakies 10 osob odpadlo na luku. wiec to tez nie jest tak latwo cofnac przyczepa po luku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj