Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kravter    39
Napisano (edytowany)

na B chyba wogole nie mozna ciagac 2 osiowych maszyn bo sie przyczepia smerfy ze ciagniesz 2 osie na B a wytlumacz takiemu glinie ze to nie jest przyczepa itp. i tak ci wsypie i tak ;p

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Witam.

Z góry przepraszam jak było już takie pytanie, ale nie czytałem całego tematu. A mianowicie jesli się cofa na łuku to ile trzeba stanąc przyczepą od słupka i ile traktorem od słupka?

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Tak aby obrys przyczepy nie znajdował się w odległości większej niż 1 metr od pachołka, z ciągnikiem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Czyli maska mniej niż 1 metr i burta od przyczepy mniej niż 1 metr od pachołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

no gdzies tak jak sie zatrzymasz za wczesnie bedzie ci kazal powtorke zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Tzn. mniej niż 1 metr od najbardziej wystającego elementu w ciągniku i w przyczepie, czyli jak masz pług do śniegu z przodu ciągnika to mierzy się od tego pługa. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3
Napisano (edytowany)

Oki dzięki za pomoc i już wszystko rozumiem:)

A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć:)

Edytowano przez piter161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3
Napisano (edytowany)

Oki dzięki za pomoc i już wszystko rozumiem:)

A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć :)

A jak to niby w zetorze 7211 zrobić jak kluczykiem się aby światła zapala?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Edytowano przez piter161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

nie pamietam dobrze ale w zetorze nie zapala sie swiatel kluczykiem tylko z lewej strony gałką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

ROBERTINHO A jeszcze 1 pytanko jak jest sprawdzanie świateł w ciągniku: światła postojowe (bez zapłonu) i pozycyjne (z zapłonem) co to oznacza wole wiedzieć :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

bez zaplonu to bez kluczyka wlozonego/przekręconego a z zaplonem to z włożonym/przekręconym kluczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Słuchajcie.Ile płaciliście za kurs bo nigdzie nie podają ceny?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75
Napisano (edytowany)

700zł kurs przygotowawczy, 50zł lekarz, 20zł fotograf i w wordzie 157zł i potem odebranie prawka 85zł.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Siema , jutro mam egzamin , Jeżeli będę wyjeżdzał z parkowania skośnego do tyłu i wycofam , to mam włączyć kierunek jezeli będę się ustawił do cofania tyłem ? i kierunek w prawo czy lewo ? Pozdro .


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To ty skończyłeś kurs i tego nie wiesz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

No instruktor tak mówił że już nie pamiętam . To podpowie ktoś ?


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Mi instruktor powiedział że jak dopiero będę wyjeżdżał z placu , tzn jak skończę te wszystkie manewry na placu to włączę światła , ale już sam nie wiem .


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Siema , jutro mam egzamin , Jeżeli będę wyjeżdzał z parkowania skośnego do tyłu i wycofam , to mam włączyć kierunek jezeli będę się ustawił do cofania tyłem ? i kierunek w prawo czy lewo ? Pozdro .

 

 

Jeśli wyjeżdżasz z tego miejsca do parkowania skośnego to jak zaczynasz z niego wycofywać to włączasz kierunek w prawo, a po placu to ja jeździłem bez świateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj