Polecane posty

Piotrek14    218

aha dzięki za pomoc.

 

a tak prosto z mostu, ciężko jest zdać? mam 15 lat, więc jestem troszkę nieobyty w tych sprawach...

 

Ze zdaniem nie jest tak kosmicznie ciężko ale lekko też nie jest ;) Ja zdałem wszystko za pierwszym razem ale może dlatego że miałem fajnego egzaminatora i dobrze się z nim dogadywało ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal93    3

Latwiej jest zdac kat. B+E i ma sie te same uprawnienia co na T lecz nie dziala to w odwrotna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1195    0

Witam nie wiecie czy gdzies w lublinie lub okolichach mozna zrobic kurs na kategorie T? bo szukam i jakos znalesc nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

Mam takie pytanie :

gdzieś na kursie natknołem się na wypowiedź, że kat "T" uprawnia do kierowania pojazdem wolnobieżnym który rozwija prędkość nie większą niż 25 km/h czyli mając kat. T nie mam prawa jechać już ciągnikiem który rozwija prędkość nawet do 30-40 km/h ?

 

Może źle zrozumiałem określenie i może ktoś z was mi to wytłumaczy ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

@rafal93 B+E to nie to samo co T, z B+E możesz jechac ciągnikiem z 1 przyczepą a T z zestawem przyczep

@Piotrek14 dodrze słyszałeś że T uprawnia do kierowania pojazdem wolnobieżnym jak naprzykład koparka ale ciągnik nie jest takim pojazdem :) tak samo kategoria B pozwala kierowac pojazdami wolnobieżnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Mam takie pytanie :

gdzieś na kursie natknołem się na wypowiedź, że kat "T" uprawnia do kierowania pojazdem wolnobieżnym który rozwija prędkość nie większą niż 25 km/h czyli mając kat. T nie mam prawa jechać już ciągnikiem który rozwija prędkość nawet do 30-40 km/h ?

 

Może źle zrozumiałem określenie i może ktoś z was mi to wytłumaczy ;)

według przepisów ciągnik rolniczy nie może jechać szybciej niż 30km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voyght    0

@rafal93

 

niby łatwiej ale na B+E muszę jeszcze czekać kawał czasu a T jest mi bardzo potrzebne.

 

A powiedzcie mi jeszcze na jakiej przyczepie zdawaliście? Nie interesuje mnie marka tylko układ osi. Tandem czy dwuosiowa z jedną skrętną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

@rafal93 B+E to nie to samo co T, z B+E możesz jechac ciągnikiem z 1 przyczepą a T z zestawem przyczep

@Piotrek14 dodrze słyszałeś że T uprawnia do kierowania pojazdem wolnobieżnym jak naprzykład koparka ale ciągnik nie jest takim pojazdem :) tak samo kategoria B pozwala kierowac pojazdami wolnobieżnymi

 

Mam kat. B+E która zezwala na jazdę z 2 przyczepami! (zajrzyj do kodeksu)

Edytowano przez meteorek91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Masz rację @meteorek91 zajrzałem do kodeksu i wszystko się zgadza, niepotrzebnie wprowadziłem w błąd, jak ja robiłem prawko na samochód to też chciałem zrobic B+E żeby móc jeździc z lawetą ale jak się dowiedziałem że nie będę mógł jeździc ciągnikiem z przyczepami to zrezygnowałem, bo na T miałem kurs za darmo a na B+E trzeba było drugie tyle płacic. Widocznie przepisy się zmieniły ale to tylko na korzyśc bo czasami to B+E by się przydało <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiak1177    6

Witam :) Właśnie mam kurs na Kat T i zbliżam się powoli do egzaminu.

Jak to jest z tymi testami ? Muszę zdawać osobno na B i później T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzamin teoretyczny zdajesz tylko na T. Nie potrzeba na kategorie T zdawać testów na B


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

Witam.

Kiedy się zmienią przepisy?

Jak się zmienią przepisy na zdawanie kat T ?

jak przypuszczacie łatwiej będzie zdać czy trudniej na kat T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Egzamin teoretyczny zdajesz tylko na T. Nie potrzeba na kategorie T zdawać testów na B

Tylko, że test na T ma 12 pytań zasadniczych- takich samych jak na 'B" i 6 specjalistycznych na T. Także jak by na to nie parzyć zdając na T odpowiadasz też na pytania z kat. B... hehhehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek39    0

Może ktoś mi powiedzieć jak włącza się biegi w proximie 65 w Poznaniu na egzaminie jutro mam egzamin pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachu    7

czy moszna zdawać na prawojazdy kat. T w wieku 16 lat w obecnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Mozna, nie zmienili jeszcze tego.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo10    0

witam

niedługo będę miał egzamin na T w Poznaniu

mam pytanie do tych którzy zdawali tam na Zetorze PROXIMA 65

tak jak kolega wyżej pytał jak są biegi w tym ciągniku

na co zwrócić szczególną uwagę

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

Mozna, nie zmienili jeszcze tego.

 

To coś się na to zapowiada że będą to zmieniać ? <_<


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek39    0

leo biegi jest naklejka po prawej stronie na dole na szybie nie zapomnij o ręcznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo10    0

arek39 możesz podać jakiś kontakt(gg) do siebie na PW

a jak ci poszło jeśli wolno spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam. Mam takie pytanie czy trudna jest jazda praktyczna w Poznaniu? Trasa jest zawsze taka sama?


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luc826421    4

Użytkuję model 6421. Biegi (schemat z prawej strony na szybce) mają takie samo położenie jak w C-360 (góra 1,3,5,dół R,2,4), dźwignia od szosowych i terenowy znajduje się na dole, obok wajchy od biegów( góra-szosowe, środek-luz, dół-terenowe), dodam, że biegi w naszej proxie wchodzą dość sztywno( może dlatego, że ma mało mth), wajcha od biegów zawsze ustala się na środku jak w samochodzie gdy wrzucimy luz, ręczny z lewej z czerwoną rączką. Jak coś się machnąłem to poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Wzrosła opłata za wydanie prawa jazdy do 88.50zł


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj