Polecane posty

rafalkom555    13

To będę musiał prawdopodobnie 2-3razy w najlepszym wypadku do egzaminu teoretycznego podchodzić :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

@pieniu pewnie cena za cały kurs to 1400-1500 zł, ja też tam będę zdawał na kat. B i T

o ja pier**dziele ;/ jak drogo .... no ale cóż trzeba zrobić , zacząć składać kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ja tyle nie płaciłem, ja mam w szkole kurs na T ( 30 godz teorii i 20 godz jazdy ) i zapłaciłem 350 zł


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekpsp3    0

Ja się chcialem dowiedzieć jak wygląda egzamin praktyczny w wordzie pokazuję te pierdoły takie jak wlew oleju itp. to wiem. A czy jakieś cofanie z przyczepą czy coś jeśli tak to jednoosiową czy dwuosiową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zawsze jest dwu osiowa. Tylko w niektórych ośrodkach jest przyczepa z krancą a w niektórych osie są koło się (większość myli ten układ z tandemem a tandem to jest i tak JEDNA oś)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

o ja pier**dziele ;/ jak drogo .... no ale cóż trzeba zrobić , zacząć składać kase..

 

Ja płaciłem 1000 zł za sam kurs, 100 zł lekarz, po tym 165 zł egzamin, i odebranie dokumentu w urzędzie 85 zł ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka:) skonczylem juz 16 lat w styczniu i w tym roku wolal bym miec to prawko bo strach jezdzic w mojej okolicy teraz traktorem bo mam takich sasiadow...;/ wie moze ktos gdzie mozna zdac prawko na T gdzies w łodzkim? Bede wdzieczny za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

Siemka:) skonczylem juz 16 lat w styczniu i w tym roku wolal bym miec to prawko bo strach jezdzic w mojej okolicy teraz traktorem bo mam takich sasiadow...;/ wie moze ktos gdzie mozna zdac prawko na T gdzies w łodzkim? Bede wdzieczny za odp:)

kolego sąsiadów masz nie zbyt fajnych ;/ Ja mam gorzej bo u mnie się policja kręci i stoi praktycznie codziennie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz tylko ze ja mam takich ze porazka... jeden nas podkablowal za wyciecie drzew na moim polu bo akurat nie wzielismy zezwolenia i przez niego mamy 42 tys kary drugi znowu nas posadzil za spalenie stodoly a trzeci ma jakis problem do nas i wgl porazka! w tamtym roku wracalem z pola to juz jechala policja i byla u mnie w domu a jak nie mialem jeszcze karty moto to co wrocilem do domu to juz jechala psiarnia...;/ wiedz wole miec prawko i jezdzic na legalu bo gozej bylo by jak mi odrocza prawko to dopiero bedzie lipa na calego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

No ja musiałem zdać z podobnego powodu co kolega wyżej. Co tylko wyjechałem ciągnikiem, zjechałem do garażu to za 0,5-1 godz. strasz miejska albo policja powoli jedzie koło bramy drogą i się dziwnie patrzy. ;( Ale teraz to oni mogą sobie dzwonić nawet do prezydenta ... ;)

Edytowano przez Piotrek14

Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Właśnie do dnia 31.10.2012 w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu są organizowane kursy na prawo jazdy kat.C i C+E za darmo. Jeśli ktoś wie więcej a ten temat, niechaj się podzieli.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voyght    0

Witam, chciałbym was spytać, czy jeśli zdałem prawo jazdy kat. T to muszę zdawać egzamin teoretyczny na kategorię B? Nie znalazłem tutaj takiej informacji zatem pytam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERTINHO    118

ja będe zdawał na traktor w pord w gdańsku na zetorze 5320. Czy ktoś by mi naisał co i gdzie i z jakiej strony znajduje się bak paliwa filtry oleju itp. to co jest potrzebne na egzaminie zeby pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

Witam, chciałbym was spytać, czy jeśli zdałem prawo jazdy kat. T to muszę zdawać egzamin teoretyczny na kategorię B? Nie znalazłem tutaj takiej informacji zatem pytam i z góry dziękuję za odpowiedź.

egzamin teoretyczne będziesz musiał tak czy tak pisać bo to są odrębne egzaminy pisane w innym terminie ;)

ale np. ja chodziłem na kurs na kat T ale miałem wykłady na kat. B więc jak będe za dwa lata zdawał na B to nie muszę już chodzić na teorie (idę do tego samego instruktora), więc popytaj się swojego instruktora bo może też będziesz maił taką możliwość ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski    31

Chodzić na teorię nie musisz, ale egzamin musisz zdawać. Ja: prawo jazdy B - egzamin teoretyczny i praktyczny, prawo jazdy C – egzamin teoretyczny i praktyczny, prawo jazdy D – egzamin teoretyczny i praktyczny, prawo jazdy E do C egzamin praktyczny bez teoretycznego. Chyba, że od tego czasu coś się zmieniło w przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Ja jak zdawałem na T to miałem egzamin teoretyczny na B i na T. Prawko na samochód miałem zrobione 2 lata wcześniej, ale od tego czasu mogło to się zmienic. :o Najważniejsze aby zdac za pierwszym razem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voyght    0

aha dzięki za pomoc.

 

a tak prosto z mostu, ciężko jest zdać? mam 15 lat, więc jestem troszkę nieobyty w tych sprawach...

Edytowano przez Voyght

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majes897    0

Witam, mam do was następujące pytania...

1. Ile teraz kosztuję prawo jazdy .?

2. Jak wygląda egzamin/praktyka .?

3. Zdawał ktoś może w Toruniu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor15    0

@Majes897

1. Szkolenie kosztuje ok. 600 zł (przynajmniej u mnie w szkole, ale ja nie płaciłem bo rolnicy nie płacą ^^)

2. Egzamin miałem w piątek, więc jeszcze trochę pamiętam :P. A więc tak: Ciągnik stoi obok przyczepy i musisz podjechać i podłączyć przewody (pamiętaj jednak, że nie możesz wysiadać z ciągnika jeżeli silnik pracuje!). Po podłączeniu sprawdzasz to, co wylosował Ci komputer (np. światła, sygnał dźwiękowy, płyny). Później jedziesz na łuk i cofanie po łuku, masz na to 5 minut, możesz podjechać sobie 2 razy do przodu. Następnie to, jaki zestaw wylosowałeś po rzuceniu kostką. Ja miałem np. parkowanie prostopadłe przodem i górkę. Następnie, gdy zdasz plac jedziesz na miasto i po egzaminie jeżeli miasto zaliczysz ;). Nie chwaląc się ja zdałem za pierwszym razem :P

 

A teraz moje pytanie: Czy mając prawo jazdy T (jako 16 latek) mogę jeździć zarobkowo?

Edytowano przez Zetor15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj