Polecane posty

Tom85    0

Jak Zdasz C+E to T też masz w prawku. Mój kolega tak zdawał żeby kilka razy niezdawać najpierw B potem C+E i T samo doszło

Edytowano przez Tom85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaj1975    0

Ja także zdałem egzamin za pierwszym razem. Po jeździe na mieście bałem się, że mnie obleje bo zapominałem wyłączać migaczy ale wynik pozytywny.

 

Musiałem pokazać klakson i światła pozycyjne, na placu manewrowym oczywiście fajka no i parkowanie prostopadłe tyłem i parkowanie skośne.

 

Przed egzaminem miałem obawy co do fajki, gdyż nie wychodziła mi zbyt dobrze, ale udało się i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem na T dwa miesiące temu zdałem za pierwszym razem wylosowałem garaż przodem i tyłem spr.stanu oleju i ruszanie ze wzniesienia .


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zdawałem kilka dni temu . łuk i parkowanie ok ale na górce ciągnik stanął mi dęba . egzaminator zaczął się śmiac że zaraz zrobilibyśmy stójkę . zdałem za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7211    31

Panowie szukam nauki jazdy kat zachodniopomorskie najlepiej blisko od choszczna


Jestem młodym zaczynającym rolnikiem i prowadzę gospodarstwo rolne po dziadkach o powierzchni 10 ha które mam zamiar powiekszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

tak, to juz potwierdzone. Prezydent musi teraz odkrecic ustawe ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoniczekR    0

Uff to mi ulżyło. Mam jeszcze pare pytań ile aktualnie mniej/więcej kosztuje kurs na prawko T na podkarpaciu (najlepiej Łańcut/Rzeszów) mogą byc też inne miejscowości. Jak wygląda egzamin praktyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio515c    1

Witam. Mam pytanie czy mozna zrobic prawko kat.B i T jednoczesnie tnz. zdajac jeden egzamin teoretyczny a pozniej zdac praktyczny kat.B i T??

Poniewaz moj brat w tym roku bedzie robic prawko i czy jest takie cos mozliwe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Panowie mam 17 lat i chce zdac prawko kat T, ponieważ 18 lat koncze 3 stycznia 2013 a jak kazdy wie wtedy juz beda nowe przepisy,I tu mam pytanie czy jesli w 2012 zdam prawko na ciagnik to zdajac w 2013 prawko kat B to bede musiał zdawac wszystko od nowa czy tylko bede musiał zaliczyc jazde,lub teorie? Czy może wszystko bede musial zaliczać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Można testy jednocześnie, wtedy jest aby połowę pytań z kat.t.

Na obie kategorie są inne pytania, więc jak myślisz że ominiesz zdawanie teori i praktyki? Jedynie chyba jak być teraz zrobił na b1 to musiał byś aby zaliczyć jazdy a pytań już nie(jakos tak) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

a jak ktoś posiada już kategorię B i nie lepiej zrobić do niej B+E wtedy mamy takie same uprawnienia jak T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Panowie mam 17 lat i chce zdac prawko kat T, ponieważ 18 lat koncze 3 stycznia 2013 a jak kazdy wie wtedy juz beda nowe przepisy,I tu mam pytanie czy jesli w 2012 zdam prawko na ciagnik to zdajac w 2013 prawko kat B to bede musiał zdawac wszystko od nowa czy tylko bede musiał zaliczyc jazde,lub teorie? Czy może wszystko bede musial zaliczać od nowa?

jeśli zrobisz prawko na kat T to już je będziesz miel na T można zdawać od 16lat, i nic nie będziesz musiał ponownie zdawac w 2013, a kat B można zacząć robić 3 miesiące przed 18, na egzaminie musisz mieć 18lat można nawet w urodziny;p i na B tak samo jak na ciagnik teoria i praktyka nic się nie zmienia.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaytek    0

Panowie szukam miejsca w Poznaniu lub okolicach gdzie zrobie kurs na kategorie T wiecie moze ?

Edytowano przez Kaytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Dziś egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem B) Rano stres niesamowity ale teraz luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldziu    0

@Goncarek nie cytuj poprzedniego postu ;)

 

 

A czemu z jednoosiową??

 

Tylko na śląsku jest jednoosiawa w szkole kierowców ''Gregor''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink2807    0

w Legnicy. Na B+E możesz jechać ciągnikiem z przyczepą ale zestaw góra 7 ton teoretycznie.

Ja teraz robię C+E. Za E dla rolników do końca roku płaci unia szkole jazdy. I zestaw praktycznie bez ograniczeń.

 

Jakie 7 ton dla całego zestawu.

Poczytaj cały temat i wcześniejsze posty to zobaczysz że jeśli pojazd zarejestrowany jest jako ciągnik rolniczy i ciągnie przyczepę lub przyczepy zgodnie z homologacją fabryczna to nie ma tu żadnego ograniczenia tonażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

zapomniałem edytować tego posta.

głupotę napisałem :blush:. Ale samochodu z przyczepą to się tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbo1014x    10

Wczoraj zdawałem prawo jazdy kat. T w WORD w Ostrołęce i zdałem za 1 razem. Miałem bardzo fajnego egzaminatora to i poszło z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj