Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafalkom555    13

@Piotrass - Nie wiem jak jest z ciągnikiem ale za jazde autem bez prawa jazdy dają 500zł mandatu i sprawa do sądu w celu ustalenia jak to się stało że w ogóle miałeś dostęp do samochodu i dlaczego nie był zabezpieczony :o

A odroczenia prawka żadnego nie ma - info z przed 1dnia(poniedziałku) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, czy mógłbym jeździć skuterem bez karty motorowerowej, jeżeli mam prawko na kat.T, a nie mam 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5

Skuter nie jest pojazdem wolnobieżnym :P

 

Spotkaliście się z ograniczeniem długości zespołu pojazdów?

Pamiętam jak zdawałem na T to była taka tablica że zestaw = ciągnik z przyczepami nie może być dłuższy niż 22 m, obowiązuje to nadal? słyszałem nawet ze to do 16 skrócili ale nie wiem na ile to prawda.

Edytowano przez wajdek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

22,5 m bodajże moze miec zestaw pojazdów, jednak czy to tak sprawdzają hm, u nas słomę odbierali ciagnikami z dwoma dużymi przyczepami i zestaw na pewno miał powyzej, 100 km jeździli w jedna stronę i jakoś nikt się ich nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

Ja już mam za sobą wszystko :D udało się zdać za 1 razem :)

zdawałem na zetorze 7211 w WORD w Płocku.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia przyszłym kierowcom !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie!! Wystarczy ze pokażesz penisa. W googlach jest tego od groma i jeszcze więcej. Pojdziesz na kurs to sie dowiesz, podniecasz sie tym jak prawiczek pierwszym stosunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

panowie jak mam już dowód na prawo jazdy na ciągnik i teraz bede robił na B1 to muszę oddać te stare prawko i znów czekać dwa tygodnie na wydanie nowego prawka na którym juz bede miał wszystko wybite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co wiem to przy odbiorze nowego [już z 2 czy tam 3 katergoriami] zdajesz im obecny dokument. Po prostu się wymieniacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was zdawał egzamin w WORD-zie w toruniu??


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZCIE MI CZY KLINY Z POD KÓŁ PRZYCZEPY NALEŻY WYJĄC PRZED SPRAWDZENIEM ŚWIATEŁ CZY PO ?? JUTRO MAM EGZAMIN


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdalem za pierwszym razem w WORD TORUŃ egzaminator spoko ;d zbytnio się nie czepiał :) najtrudniejszy garaż tyłem ale było ok ;d


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasik    0

siema.

wybieram się za kilka tygodni na rozpoczęcie kursów i mam związane z tym pytanie:

czy w wieku 16 lat muszę na tę okazję wyrabiać dowód osobisty??? w necie pisze że trzeba mieć dowód, to chyba tak;-)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Musisz miec albo dowód albo paszport.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

jak mam kat.B to musze zdawac teorie na T lub B+E?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Na ciągnik tak bo to całkiem co innego. Ale jeśli chodzi o b+e wydaje mi sie ze bez torii jest.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olekzelku2    1

witam potrzebuje pilnie prawka kat T a ze w moim miescie <w Ełku> zadna szkola nie uczy na traktorze jezdzic

wiec potrzebuje waszej pomocy a mianowiecie

 

gdzie najblizej elku moge zrobic taki kurs?<region ktory mnie interesuje to mazury i podlasie>

 

 

na podlasiu jak i mazurach sa wogule szkoly ktore takie cos oferuja?? prosilbym o linki do stron tych firm ktore to oferuja

 

licze na szybka pomoc

 

 

PS. prosze nie pisac ze majac kategorie "B" moge jezdzic ciagnikiem bo to wiem interesuje mnie tylko prawko kat T

 

temat moze sie tez przydac innym

Edytowano przez olekzelku2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Jeśli podlaskie to na pewno w Białymstoku i w Łomży są kursy na T, bo kilka razy zdażyło mi się jechać za ciągnikiem i przyczepą z literką L na tylnej borcie w tych właśnie miastach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj