Polecane posty

Pdrako    0

tylko że na C potrzeba ok 7tyś zł( może trochę miej

sam kurs ok 1,8 tyś zł, a potem jakaś kwalifikacja ok 3-5tyś

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w szkole się robi kurs na T zawsze taniej.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

@Pdrako powoli powoli. Ja za kurs na C płaciłem 1400zł a na E (C+E) 1200zł. Kwalifikacja jest Ci tylko potrzebna do jazdy zawodowo a nie zeby jezdzic traktorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinus03    0

Panowie a nie lepiej zrobic na B a potem B+E?? zastanawialem sie nad T ale zrobilem B+E i to jest lepsza opcja bo jak jezdzisz traktorem dla siebie to nie obowiazuje cie ograniczenie masy do 3,5 tony wiec mozesz smigac z przyczepa czy dwoma bez problemu. obowiazuje to tylko wtedy gdy u kogos pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

ja za kurs na T płacę 800 zł :) dodam że na T od 16 lat ale to nie robi różnicy :) 800 zł + badanie lekarskie+egzamin::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy07    2

Witam, możecie mi polecić jakiś program, albo stronę z testami???? Szukałem i nie znalazłem nic ciekawego. Znalazłem tylko testy losowe, ale chce się nauczyć wszystkich pytań które mogą się pojawić podczas egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

W każdym jednym ośrodku nauki możesz kupić płytę z pytaniami.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Witam, możecie mi polecić jakiś program, albo stronę z testami???? Szukałem i nie znalazłem nic ciekawego. Znalazłem tylko testy losowe, ale chce się nauczyć wszystkich pytań które mogą się pojawić podczas egzaminu.

W mojej klasie dwóch kolegów razem chodzi na kurs. Jeden z nich nauczył się wszystkich testów na pamięć. Jak się o tym dowiedzieliśmy to się z niego śmieliśmy. I jak przyszedł egzamin wewnętrzny to ten co umiał na pamięć nie zdał a drugi zdał. Lepiej znać przepisy a nie umieć na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akadaka    0

U mnie 1200zł. Moim zdaniem drogo :( Panowie a nie myslal nikt z Was nad tym, zeby nie robic T tylko od razu C a pozniej C+E??? Ja np. tak zrobiłem. Posiadam C+E. Poczekałem troche i zrobilem. Zalezy czy pozniej komus sie sprzyda taka kategoria ale ja mysle, ze prawko to złota rzecz. Kumpel kiedys robil T i teraz daży do C i juz zaluje, ze zrobil to T bo szkoda kasy.

 

Cześc. Dawno robiłeś to prawko i czy dużo jest takich pierdół typu:" pokaż gdzie sie wlewa olej"? Z tego co czytam to robiłes indywidualnie, a nie orientujesz sie jak to jest z finansowaniem z urzędu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

@akadaka C zdałem z lipcu a C+E zdałem w grudniu. Wiesz, takich szpecow od jazdy i mechaniki nie brakuje w zadnym WORD'dzie :P Z tego co pamiętam to musialem pokazac gdzie sie wlewa olej, pozniej jak go sprawdzic i co musi byc spełnione zeby zmierzyc stan oleju :blink: Totalne pierdoły ale wiedzialem co i jak ;) na C zdałem za 3 razem. Pierwszy błąd popełniony przez glupote a drugi to zlosliwosc egzaminatora a w pozniejszej fazie moja nieuwaga. C+E zdane za 1. Co do dofinansowania to nie wiem bo nie interesowalem sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopek    0

jeszcze raz sie spytam ...

mam 5 minut na wykonanie łuku to wiem ale czy musze to wykonać na terenowym czy szosowym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin32    0

czy zdawał kiedys ktos w kielcach w szkole u Sławka

Edytowano przez Marcin32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

@czopek to jest obojętne. Jesli potrafisz to mozesz jechac po luku 40 km/h ale musi to byc jednostajna predkosc jazdy ;) tak mi to tłumaczyl instruktor na C/C+E wiec na T jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja robilem w tamtym roku z starsza klasa prawko na T ale nas wydmuchali a teeraz mam w programie nauczania ale jesli znow nas zrobia w bambuko to robie B+E i mam dwie kategorie za jedna zaplata i jednym stresem i mysle ze prosciej po tym przekletym luku.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Czy ktoś z was miał egzamin w Siedlcach z kat T??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akadaka    0

@akadaka C zdałem z lipcu a C+E zdałem w grudniu. Wiesz, takich szpecow od jazdy i mechaniki nie brakuje w zadnym WORD'dzie :P Z tego co pamiętam to musialem pokazac gdzie sie wlewa olej, pozniej jak go sprawdzic i co musi byc spełnione zeby zmierzyc stan oleju :blink: Totalne pierdoły ale wiedzialem co i jak ;) na C zdałem za 3 razem. Pierwszy błąd popełniony przez glupote a drugi to zlosliwosc egzaminatora a w pozniejszej fazie moja nieuwaga. C+E zdane za 1. Co do dofinansowania to nie wiem bo nie interesowalem sie tym.

 

Dzięki za odpowiedź, mam zamiar zrobić C+E ale troche straszą wszyscy że trudno zdać że głupie wymagania itd. ale jak teraz nie zrobie to póżniej może być jeszcze gorzej. A słyszałem jeszcze że zapinanie przyczepy/naczepy jest na czas - bez sensu! Przydałby sie też papier na ładowarki lub koparkoładowarki, tez dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8111    0

To prawda na sprzęganie masz 10 minut , na rozprzęganie 7 minut a na łu 5 minut. Nic sie nie martw sprzęganie przyczepy jak sie włożyysz to góra 6 minut Ci bedzie zajmowało. Ja też obecnie robie na C+E :) U mnie też nigdzie nie robią Prawka typowo na ciągnik ale mi to nie przeszkadza zrobie na na C+E tira i przy okazji na ciągnik z dwoma przyczepami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

@Dodi kolega mój miał wczoraj zdał za pierwszym razem,bezproblemowo. :D

Ja pewnie bede miał cos po pułowie marca egzamin na T. ;)

Edytowano przez Lukasz5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdalem za 1 na kat T.Jest prostsza od kat B.Ale wszystko zalezy od egzaminatora.

Ja mialem goscia to normalnie do rany przyloz,cala droge po miescie ze mna gadal,praktycznie o wszystkim i mowil ze widac jak ktos ma do czynienia od mlodych lat za kierownica ciagnika. :P Mowil tez ze sie lepiej na to patrzy,bo czasami to sa takie o...ze mowil kto ich tu przyslal...hehe :D

Edytowano przez Gospodarz1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Chciałbym wiedzieć jakim ciągnikiem się zdaje, zapewne z przyczepą dwu osiową. Trasa po mieście ustalona jest z góry? Co trzeba pokazywać z budowy ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zwykle są to zetory 5211 i ich nowsze odpowiedniki w plastikowych maskach. Dobrze sie tym ciagnikiem manewruje


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Trasa na pewno jest ustalona. A co do budowy to z tego co pamiętam to wlew oleju, poziom oleju, płyn do spryskiwaczy gdzie się wlewa, alternator, rozrusznik i jakieś inne badziewia, ale to tam Ci instruktor wszystko wyjaśni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

Mam pytanie jeśli masz egzamin to musisz pokazać coś przy ciągniku i manewry zrobić to może ktoś napisać co można wylosować? I czy jak masz teorie to no bedą pytania taki jak np testach w necie taki programik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj