Polecane posty

Bartek72511    81

Powoli puszczasz ręczny i sprzęgło i powoli dodajesz gazu , tylko musisz to robić z takim wyczuciem żeby nie za szybko puścić sprzęgło w stosunku do puszczenia hamulca ręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Jeśli, ktoś zdaje prawo jazdy kat T to pewnie potrafi jeździć ciągnikiem, więc trochę dziwne jest pytanie jak ruszać z ręcznego. Jeśli masz pojęcie o jeździe ciągnikiem to i o tym też powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jakbyś nigdy ciągnikiem nie jeździł :blink: Masz ciągnik w domu ? To ciężko pojeździć troche poćwiczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Znaczy musze sprzęgło i ręczny puścic i jednocześnie dodac gazu:?

 

Jeździłeś kiedyś czym kolwiek oprócz roweru ?

Tak , teoretycznie to musisz zrobić. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Witam we wrzesniu skończyłem 16 lat i mam zamiar zapisac sie w tym miesiącu na Prawo jazdy Kat. T.. Jest mi potrzebne bo w żniwa woże slome z ojcem i prasuje a na jesien woże kukurydze a trasy są dosyć dalekie.. Mam takie pytania:

1. Jak długo robilbym prawo jazdy zaczynajac od poczatku marca?

2. Czy trudno jest zdać to prawo jazdy i na co trzeba uwaważ zdając

3. Musze wyrobić dowód tymczasowy podchodząc do egzaminu?

 

A gdy policja złapie mnie bez prawa jazdy co mi grozi? jakie konsekwencje?? Oczywiście wszystko byłoby sprawne....

Doradźcie mi co zrobić z jednej strony potrzebne prawo jazdy bo bym juz sie nie bal jezdzic ale z drugiej szkoda kasy troche no i musiałbym jezdzic 30km na te nauki i jazdy.. I stres ze zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

na ciągnik zdać to jest bułka z masłem u nas w Ciechanowie byle plac zdać to później tylko wyjeżdżasz na pierwsze skrzyżowanie i zawracasz na nim i po egzaminie.

A kiedyś parę lat temu smerfy mnie złapały bez prawka to chcieli mi 500zł wlepić ale szło ich jakoś ugadać i wypisali tylko sto i żadnej odroczki nie dali tak było jakieś 7 lat temu nie wiem jak to jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0

Witam we wrzesniu skończyłem 16 lat i mam zamiar zapisac sie w tym miesiącu na Prawo jazdy Kat. T.. Jest mi potrzebne bo w żniwa woże slome z ojcem i prasuje a na jesien woże kukurydze a trasy są dosyć dalekie.. Mam takie pytania:

1. Jak długo robilbym prawo jazdy zaczynajac od poczatku marca?

2. Czy trudno jest zdać to prawo jazdy i na co trzeba uwaważ zdając

3. Musze wyrobić dowód tymczasowy podchodząc do egzaminu?

 

A gdy policja złapie mnie bez prawa jazdy co mi grozi? jakie konsekwencje?? Oczywiście wszystko byłoby sprawne....

Doradźcie mi co zrobić z jednej strony potrzebne prawo jazdy bo bym juz sie nie bal jezdzic ale z drugiej szkoda kasy troche no i musiałbym jezdzic 30km na te nauki i jazdy.. I stres ze zdaniem...

Ja zaczynałem rok temu na początku marca, to jakoś 20 kwietnia miałem juz egzamin ;)

Czy trudno to zależy, jak miałeś styczność z ciagnikami od dziecka to nie powinna to być trudność, wszystko zależy czy też u was w Wordzie mają przyczepę tandem czy z osia skrętną, bo nieraz widziałem że u niektórych na tandemach zdają wiec moim zdaniem to to każdy głupi pwinien zdać.

Chyba musisz wyrobić bo o ile się nie myle ja też brałem tylko że paszport a nie dowód bo dowód bym musiał specjalnie wyrabiać.

Moim zdaniem odpłaca się , bo wychodzi że dużo jeździsz to oo ale jak kto woli. Jak Cie zatrzymają to podobno 500 zł i tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

Tandem to prawdopodobnie zastępuje normalną. A dowód lub paszport trzba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

O to chodzi ze u nas w WORD maja zetora 7211 i autasanke dwuosiowa.. A ja zawsze jezdze tandemami np rozrzutnik. albo zawsze jezdze wozem paszowym samozaładowczym ale jest jednoosiowy.. No i trzeba miec czas na kurs.. Jakby był tandem przy zdawaniu to bym sie nie zastanawiał. A 500zł dało by sie przezyc tyle zarobie przez dzien prasowania tylko ze 1 raz jak złapią to nic.. A co byłoby gdyby złapali mnie np 2 raz i co wtedy???? Na prawko chciałbym isc z kumplem jakims ale zaden sie nie rwie bo maja mniejsze gospodarki i mniej po drogach publicznych jezdza... A myslicie ze da sie załatwic jeszcze prawko?? w takim sensie zeby ktos przymrużył oko na egzaminie??

 

O to chodzi ze u nas w WORD maja zetora 7211 i autasanke dwuosiowa.. A ja zawsze jezdze tandemami np rozrzutnik. albo zawsze jezdze wozem paszowym samozaładowczym ale jest jednoosiowy.. No i trzeba miec czas na kurs.. Jakby był tandem przy zdawaniu to bym sie nie zastanawiał. A 500zł dało by sie przezyc tyle zarobie przez dzien prasowania tylko ze 1 raz jak złapią to nic.. A co byłoby gdyby złapali mnie np 2 raz i co wtedy???? Na prawko chciałbym isc z kumplem jakims ale zaden sie nie rwie bo maja mniejsze gospodarki i mniej po drogach publicznych jezdza... A myslicie ze da sie załatwic jeszcze prawko?? w takim sensie zeby ktos przymrużył oko na egzaminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0

Własnie o to chodzi że nie wiem co by było gdyby złapali drugi raz czy coś takiego. Moim zdaniem idź sobie sam i sobie poradzisz, ja nie miałem pojęcia o cofaniu jak szedłem na kurs i trochę nauki i się nauczysz, lekko się kręci kierownicą i ciagniki zwrotne to dasz radę bez problemu. O to przymrużenie oka to ciężka sprawa, bynajmniej bez dobrych znajomości nic nie wydołasz, ale jak już masz iść na kurs i się uczyć to dasz radę bez problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja zaraz w kwietniu chciałbym sie isc zapisac na prawo jazdy. W jakich cenach u was jest kurs prawa jazdy??


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0
Napisano (edytowany)

U mnie kurs na T był 950 i łacznie mnie wszystko wyniosło 1300, bo egzaminy i badania lekarskie.

Edytowano przez Bartek3085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

W szkole rolniczej w ktorej chce zdac chca 700zł za kurs, wiec troche drogo macie ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Kola gadał ze idziesz sie zapisac normalnie do szkoly i tak tanio. U mnie w OSK za kurs chca 1400zł :blink:


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

ja w swojej dawnej szkole rolniczej to prawo jazdy na T i B to zrobiłem za darmo tylko za egzamin w WORD musiałem zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

U mnie w szkole kurs na T kosztował 250zł doliczając do tego badania lekarskie i egzamin. w 400zł się więc zmieściłem.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0

o w szkole jest zawsze taniej dla uczniów, ale tak jak u znajomego to tylko dla uczniow, nie wiem czy normalna osoba może isć się tam zapisać. mi osobiście wyszło 1300 ze wszystkim, w normalnej szkole jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pdrako    0

Witam kolegów po fachu, chciałbym się zapisać na prawo jazdy kat T. w okolicach Olsztyna, lecz nie mogę znaleźć żadnej szkoły nauki zajdy... czy prawko na T organizują tylko szkoły rolnicze itp.(nie chodzę do szkoły rolniczej). Nie wiek ktoś gdzie w okolicach w samym Olsztynie można zrobić takie prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

U mnie 1200zł. Moim zdaniem drogo :( Panowie a nie myslal nikt z Was nad tym, zeby nie robic T tylko od razu C a pozniej C+E??? Ja np. tak zrobiłem. Posiadam C+E. Poczekałem troche i zrobilem. Zalezy czy pozniej komus sie sprzyda taka kategoria ale ja mysle, ze prawko to złota rzecz. Kumpel kiedys robil T i teraz daży do C i juz zaluje, ze zrobil to T bo szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj