Polecane posty

momek    27

ej ja wam powiem tak, że wolałem poczekać i teraz sie zapisze na b i b+e tzn samochód z lawetą jak będę miał b+e to na legalu mogę śmigać traktorem z przyczepami i samochodem z lawetą

;);)

Edytowano przez krzysiek16m
ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areqo    35

np to jak masz 18 lat a większość nie ma i może tylko zrobić na traktor gdy bym mial 18 to też bym robił na samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ja mam już papierek na T tylko musze iść na egzamin. Może zrobiłbym b+E ale to na wiosnę. A wybiera się ktoś na C bo mnie kusi isć. Jaka cena kat C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

w sierpniu mam urodziny i wlasnie na tegorocznych wakacjach chcialbym zrobic prawko na kat T i B. nie orientujecie sie czy trzeba sie zapisywac zeby w danym okresie rozpoczac kurs(w moim wypadku chodzi o wakacje)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Można się zapisać 3 miesiące przed ukończeniem 18 urodzin, ja tak zrobiłem bo też zdawałem na kat. T oraz B i egzamin miałem dzień po urodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

ej ja wam powiem tak, że wolałem poczekać i teraz sie zapisze na b i b+e tzn samochód z lawetą jak będę miał b+e to na legalu mogę śmigać traktorem z przyczepami i samochodem z lawetą

;);)

 

Jest to gdzieś zapisane że na kat B+E można jeżdzić ciągnikiem z przyczepą bez ograniczeń wagowych?Gdzieś na jakimś forum czytałem że dopiero C+E uprawnia do jazdy ciągnikiem rolnicym z przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1382    47

Ja idę od 19 Stycznia na t :) może ktoś też idzie z okolic Sierpca Płocka :) Bedę sie uczył na 30 chyba :D a kurs to sie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APT    1

ja dziś miałem na T w GDA ale niestety na końcówce rękawa najechałem na linie, tak to jest przez te śniegi nie bylo jak sobie powtorzyc:D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli kogoś czeka zdawanie na kat. T w Poznaniu, to od 17 stycznia, egzaminy będą się odbywały na ciągniku Zetor Proxima 65 z przyczepą tandemową Pronar. <link>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

Mam pytanie naciągnąłem program do rozwiązywania pytań testu teoretycznego i tak było pytanie o światłach zewnętrznych i mam pytanie jakie to są światła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Google nie gryzą, jak sama nazwa wskazuje światła zewnętrzne to świata które są na zewnątrz pojazdu np. światła drogowe, mijania kierunkowskazu. Tak trudno było się domyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Błędy można mieć 2 a pytań jest 18, z czego 12 ogólnych(czyli te co na kat. B ) a 6 pytań z kat. T.

 

Ja obecnie czekam na jazdy na T, kazał mi dzwonić po 15 bo niby dużo śniegu na placu mają a się im nie chce odśnieżać... dobra no poczekamy zobaczymy, co po 15 wymyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

A to on wygląda tak prostopadle? Jak by jedziesz do tyłu skręcasz i później znowu do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Czerwona jest trochę źle narysowana, bo to jakby dwa oddzielne zadania, jedno parkowanie prostopadłe a drugie skośne. a zielona to łuk tylko kolega trochę źle narysował.

 

A po za tym fajny ten zestaw w poznaniu, na tandemie to chyba mało kto nie zda, chociaż nie wyobrażam sobie na placu tandemem nie zdać. JA w tym roku zdawałem w kwietniu to normalnie przyczepa z osią skrętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

ale czerwona to nie jest te parkowanie ja tak tylko rysowalem bo nie było gdzie ale juz wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Ja zdałem kat.T 10 dni po skończeniu 16 lat. Nigdy tego nie żałowałem, praca szła już znacznie sprawniej, ojciec młócił a ja na bieżąco odwoziłem pszenice, czy tez kukurydze do młyna ( około 20km). W marcu minie 5 lat jak mam prawko na traktor. Ale ten czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj