Polecane posty

Grandzik    89

a godziny wyjeżdżam gdzie i co się na nich robi? a i co znaczy że łuk jest o promieniu 12 m? Będę bardzo wdzięzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

taki charakter ej prawdopodobnie egzamin będę mieć na zetorze 4320i mam pytanie w tym Zetorze jest reduktor zmiany biegów na szosowe i polne czy jakoś tak znaczy mi czy jest oddzielna wajcha czy jest w jednej tak jak np. w ursus 330? I drugie pytanie światła włącza się kluczykiem czy jest oddzielne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

@grandzik słuchaj ja zdawalem w białymstoku i tam jest zetor 4320 + przyczepa pronar .wajcha od biegów szosowych i polnych to jest taka krótka miedzy nogami .światła masz w takim jakby pokrentle 1stopien- to pozycyjne ,2-mijania,3-drogowe.

u siebie w hajnówce robisz kurs i wyjeżdżasz jazde (badania są robione w trakcie kursu)na koniec kursu masz egzamin wewnętrzny (praktyka i teoria)a później idziesz do WORDu i robisz egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

pawello15 http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=127143 takie coś i co z tymi światłami się robi bo trochę nie rozumiem. a co do wajchy to jest jedna czy 2 bo w moim esocrcie 335 sa 2 jedna zmnienia z szooswych na polne a druga biegi. a i o co chodzi z egzaminem wewnętrznym?

 

 

Ps. skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

tam na tym zdjęciu jest po lewej stronie taki przelącznik to w tym zetorze na egzaminie go nie ma tylko takie pokrętlo jak kurek w kranie przekręcasz i sa tam 4 stopnie (nic,pozycyjne,mijanie,drogowe).co do dźwigni dwie masz takie kruciutkie zaraz pod siedzeniem w podlodze jedna to WOM a druga to wląśnie (żółw i zając).a od skrzyni biegów wajcha jest taka długa na środku.egzamin wewnetrzny to taki egzamin na koniec kursu jezeli go nie zdasz to musisz go poprawić (nic za niego nie placisz)bez niego nie dadza ci papierów zakończenia kursu ktore sa potrzebne aby sie zapisać na egzamin. Jestem z okolic bialegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda egzamin teoretyczny. A i jeszcze jedno: wie ktoś może, na jakim ciągniku zdaje się w WORD w Ostrołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek19953    0

mam pytanie od ilu lat można robic prawojazdy kategorii T ? jedni piszą że od 16 a drudzy że tylko od 18 jak z tym jest na dzień dziśejszy ???? bo gdy czytałem tematy na ten temat to i tak się nie dowiedziałem bo odpowiedzi były różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Traktory typu JCB fastrac które osiągają prędkość 60km/h nie są rejestrowane jako ciągniki rolnicze tylko jako co? Pojazd ciężarowy? Wiem że wymagane na prowadzenie takiego ciągnika są prawojazdy kat. C Teraz pytanie jeśli znajomy kupi taki ciągnik i ja będąc mieć kategorię typ. C muszę robić kwalifikację wstępną uprawniającą mnie do pracy jako zawodowy kierowca czy nie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

JA mam takie pytanko, czy mozna isc na kurs na T 3 miesiace przed skonczeniem 16 lat ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Jak robiłem B to instruktor mówił że można iść zawsze te 3 miesiące bo niby w te 3 miesiące masz przygotować się do egzaminu. Najlepiej spytaj się w szkole gdzie chcesz się uczyć. Teraz wiem że dużo osób robi taki myk że do końca 2010r wpłacają kasę na naukę a zaczynają dopiero naukę w lutym wszystko po to aby nie płacić tego vatu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Przeciez to 1% tylko z całes kwoty, w OSK chca 1300zł za cały kurs a w szkole rolniczej 700zl ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

A teraz jest doliczany podatek 22%, wiec roznicy kolosalnej nie bedzie ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Aha, myslełem ze jest naliczany. Czyli po nowym roku kursy podrozeja o 23% !? Moze jednak bede dalej jezdził bez prawka...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Wszystko po nowym roku podrożeje :)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy ktoś z was orientuje się kiedy będzie i za ile szkolenie potrzebne do prowadzenia kombajnu i prawo jazdy kat. T w Rusocinie lub Bolesławowie?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy moglibyście mi powiedzieć na co trzeba uważać na egzaminie?? bo za 2 dni mam egzamin i nie chciałbym zeby mnie na byle głupocie oblał :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekLL    0

Witam czy ktoś może zdawał egzamin na kat. T w Poznaniu ?? Jak tam jest bo w czwartek ide na samą jazde bo teorie zdałem wcześniej tylko mi jazde odwołali bo traktor odśnieżał plac. z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj