Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldek315    2

o ile się nie mylę to nie ma tam min max mi kazał pokazać tylko gdzie jest zbiorniczek nie sprawdzałem poziomu płynu hamulcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik242    0

Jak to za predkosc ja wczoraj bylem pierwszy raz na jeździe i c330 cofalem na polowych i ok 800obr i tak na oko ledwo w czasie sie miescilem bo najgorzej mi wyprostowac przyczepe z łuku i musialem poprawiac ale trzeba luk scinac w tedy wychodzi ale trzeba w odpowiednim momencie zaczac sie skladac. Na egzaminie mozna podjezdzac do przodu? Zdawał ktos w Opolu, jacy sa egzaminatorzy i sprzet?

 

 

 

 

Ja mieszkam w wąsicach koło wołczyna i egzamin będe miał po 21 czerwca aż mi się dowód tymczasowy wyrobi dzisiaj miałem mieć teoretyczny ale mnie gościu wyżucił bo niałem nie ważny paszport a co do sprzętu to w opolu jest zetor+przyczepa 8 tonowa troche długa i ursus 2812+przyczepa 4 tonowa pronar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

To wkoncu można zdac w wieku 16 lat na traktor + 2 przyczepy? i czy na teście w oopolu jak ktoś był) tzreby wycofac z pryczepą całe kółko?

 

Edit:http://www.akademiajazdy.pl/k_kategorie.html tu pisze że na T mozna śmigac traktor + przyczepy wiec po co jak to już zdam zdawać jeszcze b+e?


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

T jest na ciągnik lub pojazdy wolno bieżne z przyczepami(od 16lat) a B+E uprawnia do jazdy samochodem z lawetą lub ciągnikiem z przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To wkoncu można zdac w wieku 16 lat na traktor + 2 przyczepy? i czy na teście w oopolu jak ktoś był) tzreby wycofac z pryczepą całe kółko?

 

Edit:http://www.akademiajazdy.pl/k_kategorie.html tu pisze że na T mozna śmigac traktor + przyczepy wiec po co jak to już zdam zdawać jeszcze b+e?

 

Tak można. Jam mam już prawie 17 lat, a od wczoraj posiadam prawko kategorii T :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh to może i ja się pochwalę, teoretyczny zdałem w środę, a praktyczny dopiero 21 czerwca o godzinie 9:00, szkoda że tak późno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

To wkoncu można zdac w wieku 16 lat na traktor + 2 przyczepy? i czy na teście w oopolu jak ktoś był) tzreby wycofac z pryczepą całe kółko?

 

Edit:http://www.akademiajazdy.pl/k_kategorie.html tu pisze że na T mozna śmigac traktor + przyczepy wiec po co jak to już zdam zdawać jeszcze b+e?

 

Nigdzie nie cofasz calego kołka wszedzie jest łuk


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo6969    0

ja mam takie pytanie. jak ja nam B to moge jeżdzić ciągnikiem z jedną osią(obojętnie co to za maszyna)czy nie??

Jest coś takiego??bo na B liczy się ciężar = ciagnik i maszyna < 3,5t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W sumie to zależy od człowieka jak na to patrzy, kodeks w tym względzie jest mało sprecyzowany. Jest zapisane ze możesz jeździć ciągnikiem i nic więcej nie jest określone. A ludzie różnie to interpretują. Że np ciągnik z zestawem nie może przekraczać 3,5t albo że przyczepa nie może mieć więcej od 3,5t...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Na kategorię B mozna jeździć ciągnikiem z wszystkimi maszynami i z przyczepą jedno osiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARQ    0

gdzie się zdaje kat. T koło Gorzowa Wlkp. ?

 

W Gorzowie też można zdawać. Ja zdawałem w Zielonej Górze, to ok 100 km, nie wiem czy można bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycepa    0

ARQ mi chodzi gdzie się robi kurs ? 25.06 2010r. skończyłem 16 lat i kupiłem Ursusa C-360 i chcę dlatego zrobić prawko kat. T

 

Sory że odbiegam od tematu ale muszę kupić przyczepe najlepiej D-47 4,5t z papierami i wywrotka może być do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARQ    0

A kurs to co innego. Ja robiłem w technikum rolniczym (a nigdy nie byłem jej uczniem), jak jest takie blisko Ciebie to tam na pewno zrobisz, tylko, że teraz są wakacje. A o najbliższej firmie szkoleniowej słyszałem, że jest w Nowej Soli, ale to daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian2609    1

Kolego ja ci mogę wszystko napisać jak wygląda Kurs na prawo jazdy kat T bo nie dawno go ukończyłem :D ;[ :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian2609    1

panowie a jak jest z tym jak by złapała mnie policja samochodem osobowym a ja mam tylko prawo jazdy kat T?? Mam 17 lat. Nic nie zrobiłem porostu kontrola, Bo nie wiem czy kupic sobie fure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

panowie a jak jest z tym jak by złapała mnie policja samochodem osobowym a ja mam tylko prawo jazdy kat T?? Mam 17 lat. Nic nie zrobiłem porostu kontrola, Bo nie wiem czy kupic sobie fure ;)

 

 

Będziesz uznawany jako osoba bez prawka.

A skończyć się to może różnie, od mandatu, do zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd5820    0

właśnie przed 2 godz zdałem ;) za 2 razem bo wcześniej nie wyłączyłem silnika podczas sprzęgania :D Idzie zdać, wystarczy podejść do tego na luzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Witam. Wczoraj miałem pierwszą i jedyną jazdę C 360 3p 1,5 godz. po Białymstoku. Ten sprzęt miał jedną zaletę. A mianowicie nie słyszałem instruktora i jego komentarzy co do mojej jazdy, (nie licząc skrzyżowań o ruchu kierowanym)5 i gaz w "podłodze". A te spojrzenia ludzi, innych kierowców bezcenne. Na koniec powiedział że było dobrze. Mam nadzieję że zdam wewnętrzny i w połowie sierpnia odbiorę plastik.


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

właśnie przed 2 godz zdałem ;) za 2 razem bo wcześniej nie wyłączyłem silnika podczas sprzęgania :D Idzie zdać, wystarczy podejść do tego na luzie..

Opłaca się to robić? Bo ja słyszałem tak, że jeśli zrobimy sobie te prawko to musimy jeździć z osobą posiadającą prawojazdy i w wieku 18 lat musisz jeszcze raz zdawać i płacić kasę...:/ Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj