Polecane posty

Tomi1910    6

To nie sprawiedliwe ponieważ ci co urodzili się w styczniu mogą robić od razu a ci co w listopadzie czy grudniu są prawie rok do tyłu;// No ale cóż co zrobić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1307

W niektórych ośrodkach są przyczepy typu tandem, jest dużo łatwiej.

Ale taki kierowca to jakby dla mnie jest nadal bez kat.T, bo ten egz to za prosty jest.

Przemyśl człowieku co ty wypisujesz? Bardzo dobrze że jest łatwiej zdać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam takie pytanie.

Czy można na prawku B i T prowadzić samochód osobowy lub bus z lawetą do przewozu samochodów.Przecież prawko na przyczepę mam.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ale masz prawko na przyczepę rolniczą a nie samochodową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

łatwiej zdać... zależy gdzie, ja zdawałem w WORD w Zamościu i zdałem za 3 razem, zetor chyba 5320 i przyczepa pronar 2 osiowa, jak już udało mi się zdać to musiałem wysłuchać wykładu egzaminatora o tym że jeżdżę jak koń zaprzęgowy i zrobił mi łaskę że napisał "pozytywny"

 

 

 

ps. samochód zrobiłem za pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

jeżeli chodzi o kurs i egzamin na T to idzie to szybko to się robi, jak ja zdawałem to 20h po 4h dziennie i po 5 dniach wyjeżdżone godziny, na teorię nie chodziłem bo szkoda czasu, egzamin zdałem za pierwszym razem, T w porównaniu do B to bajka, polecam WORD Płock bo T jest akurat łatwo zdać tam, super łatwa trasa na mieście, polecam, egzaminator tez bardzo miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zależy gdzie. Bo w niektórych szkołach robią nawet za darmo, natomiast u mnie 450 zł + lekarz 50zł + egzamin 130 zł. W normalnym ośrodku to już koszt 1500 zł + lekarz i egzamin.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Interesowały by mnie okolice Poznania. I dodam że chcę robić prywatnie bo nie chodzę do rolniczej szkoły, mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w twoim wieku i też niedawno zdawałem . Robiłem na własną rękę 800 kurs 40lekarz no i egzamin ok 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas5340    0

Marcin509 ja miałem taką samą sytuacje B) Identyczną! jak na nazwisko miał egzaminator? Ja też zdałem za 3 a jeżdże od 10 lat ciągnikiem chociaz mam 19 :) Wydaje mi sie ze jak bym wziął tego egzaminatora na swoje pola (góry) to bym musiał wcześniej pampersy mu kupic. Lał by nogawkami jak cholera! Wkurzył mnie typek bo każdy twierdzi ze jestem znakomitym kierowca a oblał mnie za prędkośc cofania po łuku ;p i jeszcze za to, że przód ciągnika (rama od szufli która odgartają śnieg) wystawał za linie. Na kurs w ogóle nie chodziłem, wyjeździłem 3 godziny i raz byłem na teorii. Przepisy mam w jednym małym paluszku i jednak mnie oblał. Samochód to jest bajka:D tyle moge powiedziec! trzeba umiec jeździć i sosowac sie do przepisów!

Koszt 600zl kurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Jak to za predkosc ja wczoraj bylem pierwszy raz na jeździe i c330 cofalem na polowych i ok 800obr i tak na oko ledwo w czasie sie miescilem bo najgorzej mi wyprostowac przyczepe z łuku i musialem poprawiac ale trzeba luk scinac w tedy wychodzi ale trzeba w odpowiednim momencie zaczac sie skladac. Na egzaminie mozna podjezdzac do przodu? Zdawał ktos w Opolu, jacy sa egzaminatorzy i sprzet?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

600zł kurs?? To tanio robiliście ja w lutym zdałem na prawo jazdy za 1 razem ale za kurs płaciłem 800zł i wszystko wyszło mnie około 1050zł Tylko miałem przesrane bo pług do odśnieżania był zaczepiony na przodzie fergusona i żeby kierownicą skręcić to nieźle trzeba było się napocić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Niepamiętam jak się typ nazywał, taki starszy był siwy dziadkowaty trochę, a wogóle to w zmc jest o tyle dobrze że się zetorem zdaje, jak czytam że ktoś zdaje c330 albo 3512 to współczuję, nie to żebym był fanem zetorów bo jeździłem nimi tylko z okazji robienia prawka ale zetor jest dość wysoki i dlatego dużo łatwiej się cofa, no i ma wspomaganie:)

 

 

 

do kolegi Mtz_820

Możesz podjeżdżać do przodu ile razy chcesz abyś się wyrobił w czasie 5 min. w praktyce jest tak że jak podjedziesz do przodu 2 razy to musisz się już śpieszyć z cofaniem, mi się najlepiej cofało na odrobinę podwyższonych obrotach żeby kierownica leciutko chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas5340    0

mtz 820!

Nie podobało sie egzaminatorowi, że w tak szybkim czasie zrobiłem łuk! :) Jak włożyłem wsteczny bieg to wyłączyłem go aż na końcu gdy przyczepa była juz przy końcowej linii, nie chce sie broń Boże chwalić ale cofałem na szosowych i to go bardzo zabolało iż sam tak nie potrafi hehe

Powiem wam, że czasami dużo umiejętnośći brakuje egzaminatorom co do osób egzaminowanych :D wiec czepiają sie najmniejszych pierdół wiec trzeba byc perfekcyjnym. Wysiadłem z ciągnika i osoby czekające na placu zaczęły bić brawa :) Watpie zeby były dla egzaminatora :rolleyes:

 

marcin509

to był Grzesiuk :) "yetti"- taką ksywe przybrał :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

26maja mam egzamin i mam 2 pytanka.

1. Czy łatwiej zdać "T" od "B" (B juz mam)

2. Czy po drodze musze zmieniac biegi 1-2-3-4 czy moge np 2-4 ?? i tak samo z redukcja

 

PS. Zdaje w WORD wrocław moze ktos tam zdawal jak tam jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

1 Na pewno mniej próbują uwalić za prawko T niż B

2 Mi egzaminator kazał ruszać z 4 bo mu się spieszyło :rolleyes:


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

Ja za kurs płaciłem 500+lekarza 50+egzamin ok. 150 zdałem za pierwszym razem. jeździłem tylko na placu 2h nie byłem na żadnej teori bo po co jak jeżdzę od 5 roku życia:D:D też cofałem na szosowych a do przodu na 3 a w trasie do ruszałem z 3 4 5 i gdzie można było to mówił mi żebym deptał 2000obr/min zdawałem na zetorze 3320 super się nim mi jeździło;)polecam WORD Ostrołęka:) Mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

minor15 a nie myślałeśo B+E? Chyba łatwiej to zdać i daje Ci to więcej uprawnień a pieniądze podobne.

 

 

a nie doczytałem że masz już egzamin więc jest jakby po plackach już, T też jest fajne:)

ja robiłem T bo miałem 16 lat, teraz i tak będę musiał sobie B+E dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

No rzeczywiście to zmienia postać rzeczy, w każdym razie powodzenia na egzaminie!:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

mam jeszcze jedno pytanie bo jutro zdaje: przy sprawdzaniu plynu chlodniczego i hamulcowego ?? jaki ma byc pozniom bo plynu chlodniczego to trzeba odkrecic i zobaczyc do srodka i ile ma byc?? u jak z chlodniczym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nas uczyli że powinno być około 1,5 cm nad żeberkami od chłodnicy.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

u mnie uczyli że ma przykryć żeberka chłodnicy a płynu hamulcowego powinno być ok. pół zbiorniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minor15    26

czyli to nie tak jak w aucie ze ma byc pomiedzy minimum a maksimum tylko tak na oko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj