Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wertus    0

Odnośnie kategorii T, to moim zdaniem lepiej jest robić B+E, wtedy też można ciągnikiem z przyczepą się poruszać. Zdaje się tak samo jak na T, plus tego taki i jedyny, że zawsze można kiedyś z lawetą śmigać autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Też tak myślę :) . Ale jak jest cenowo? Może ktoś się orientuje ile ogólnie kosztuje prawo jazdy T a ile B+E? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

B- 1650zł(z egzaminem) E700+ 165 egzamin T zalezy u kogo w mojej okolicy 700-900. zrób B+E i gtara :P

 

w pile tez bez ładunku jest przyczepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A czy mając B+E można jechać z dwoma przyczepami?

Bo mi się nie wydaje żeby tak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Prawo jazdy:

kategorii B+E, C+E, C1+E, D+E lub D1+E - uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami).

 

Informacje z kodeksu drogowego :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1307

A czy mając B+E można jechać z dwoma przyczepami?

Bo mi się nie wydaje żeby tak było :)

Tak,można ciągać 2 przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

To wychodzi na to, że lepiej i łatwiej zdawać prawo jazdy kategorii B+E zamiast T ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Niedługo kończe 16 lat więc czy moge według przepisów zdac prawojazdy T? Bo raczej pójde do szkoły nie rolniczej więc w szkole nie będzie, a by sie przydały bo do pola mam daleko i neraz nie ma kto drugim ciągnikiem jechac ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Wydaje mi się, że możesz, bo prawo jazdy kat. T jest chyba od 16 albo od 17 lat ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Dawid777 Normalnie, na legalu od 16 możesz robić ;)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Najgorsze jest to, że na prawo jazdy T trzeba cofać z przyczepą dwu-osiową ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tcz4    0

W niektórych ośrodkach są przyczepy typu tandem, jest dużo łatwiej.

Ale taki kierowca to jakby dla mnie jest nadal bez kat.T, bo ten egz to za prosty jest.


Uzależniony od AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

To na prawo jazdy T można zdawać z tandemem a nie z przyczepą dwu-osiową (zwykłą) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Bez sensu taki egzamin na tandemie, ale skoro można i to przechodzi to czemu nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

no powiem ci ze łatwo nie było,przyczepa ktora zdawalem była wyzsza niz ciagnik sporo szersza i cofanie na lusterkach,łuk jeszcze spoko ale pozniej cofanie prostopadłe juz nie było tak lekko i mozesz miec tylko 1 poprawke,wiec jak ktos nie potrafi dobrze i umiejetnie cofac to i na tandemie obleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

A prawko można robić rocznikowo czy jak się ukończy 16 alt bo jak ja jestem z listopada to troche nie bardzo bo musiał bym prawie cały rak czekać a to nie pasuje za bardzo :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj