Polecane posty

Zetor53400    2

Na samym początku to podpinasz przyczepe i uwazaj , nie maozesz wyjsc z ciągnika zanim nie zaciągniesz ręcznego ,potem masz cofanie po łuku - to na sam początek , na rozgrzewke :D potem masz cofanie z asfaltu w brame , a na koniec masz wjazd przodem w brame i wyjazd tylem na droge . oczywiscie wszystko z wlączonymi światłami i kierunkami ^^ a potem to juz na miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a nie trzeba gasić silnika jak się wychodzi z ciągnika żeby zapiać przyczepę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja też bym chętnie zrobił sobie te prawko na kat. T i jeździć sobie bez obawy z kwitkiem, ale zawsze szkoda tego tysiaka wyrzucać tak naprawdę w błoto. Bo i tak dotąd jeździło się bez kwitów po wsi i okolicach i ja się nawet przyznam że kiedyś mnie złapali, ale puścili, i do 18 lat chwila minie, a ty musisz odnowa zainwestować prawie 2000 żeby zrobić sobie kat. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A jak to jest sa upierdliwi egzaminatorzy?? Widać cos z tego 2812?? Z tego co widzę to nie będzie brakować wrażeń na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymcio1235    0

ja mam zamia się zapisać na prawko na T ale co cię dowiaduję jak jest ciężko zdać to mam wątpliwości, a tak w ogóle to jest sens zdawać na T bo ciś słyszałem że można na inne kategorie jeździć ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

szymcio1235

Jak posiadasz kategorie B możesz jeździć ciągnikiem z np.pług,agregat,siewnik ipt.,nie jestem pewien czy też jednoosiówką.Ale za to nie możesz jeździć z przyczepami dwuosiowymi. ^^

Zetor53400

Wszystko tak jak piszesz ,ale ja nie jechałem na miasto ponieważ miesiąc przed egzaminem na kat.T zdałem na kat.B .Miałem tylko sam plac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymcio1235    0

kamil900830

o tym że na B można jeździć samym ciągnikiem to słyszałem ale mi chodzi czy da się na jakieś inne jeździć z 2 przyczepami tylko żeby legalnie było bo mam troszkę kilometrów do przejechania dokładnie 60 km w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

To poczekaj i zapisz się od razu na B i T .Zapłacisz raz za zaświadczenie lekarskie,będziesz miał testy razem na B i T .Urwiesz troche kasy bo jak się zapisujesz na kurs to zpłacisz minimum 2-2,5 tysiaka.Możesz się targować. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Lekarskie jak ma bezterminowe to nie musi iść 2 raz. Bo do mnie przyszli do grupy na t co maja b i nie muszą bo sa juz wtedy po badaniach. A mi mówili jak sie zapisywałem ze to jedna cena jest czy razem czy osobno na 1 wychodzi ja idę teraz chociaż 18 mam w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja też dostałem bezterminowe jak robiłem T, ale jak zaczełem robić B też musiałem mieć badanie lekarskie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj i zapisz się od razu na B i T .Zapłacisz raz za zaświadczenie lekarskie,będziesz miał testy razem na B i T .Urwiesz troche kasy bo jak się zapisujesz na kurs to zpłacisz minimum 2-2,5 tysiaka.Możesz się targować. ^^

zawsze można B+E ;]-daje więcej uprawnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

to ja już w końcu nie wiem u mnie przynajmniej nie musieli ;/ co jeden użytkownik to inna wersja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

petes nie słuchaj się nikogo tylko rób prawo jazdy na ciągnik to jest T i za granico możesz jeździć a B+E jak zrobisz to za granico ciągnikami nie będziesz jeździł.Takie są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

jeśli mogę coś zaproponować to jeśli masz 18 lat zapisz się na B+E będziesz miał auto z lawetą i automatycznie kategorie T odchaczoną jako zdane a płacisz tyle co za B i T... Polecam ten sposób...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

ja własnie chodze na T i dzis miałem pierwsza jazde na placu;) a więc pierw kazał mi cofać jak najdalej prosto a potem kazał na łuk i szczerze mówiąc to idzie ten łuk raz dwa opanować bo w sumie u siebie nigdy nie ćwiczyłem u siebie bo jakos się do tego nie pchałem. Na łuk mamy 5 minut i dowolna liczbę korekti ja cofałem sobie zetorem 3320 na biegu polowym i z jedna poprawką zmieściłem się w 3 minuty więc to raczej nie problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

gdybym miał 18 to bym się w to nie bawil a dopiero mam 16 i mi na żniwa prawko potrzebne bo z tata nie dalibysmy rade sami wszystkiego ogarnac bo w tym roku kupiliśmy kombajn a do tego kupujemy od ludzi słome i w tym roku planujemy zebrać jakoś z 80ha więc byśmy musieli kogoś wynajmować a tak to damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

jesli chodzi o jazdy to zalezy ile masz czasu bo mozesz np brac po dwie godziny dziennie i w ciagu 10 dni wszyskto wyjezdzisz ale nei wiem jak z teoria bo ja dopiero mialem 1 godzine i strasznie powoli to idzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj