Polecane posty

klejnus    0

Wszystko masz w tym temacie. Proponuje czytanie od początku:)


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas zdaje sie prawko na Zetorze 5211 :D wiec nie jest tak zle.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1272

Zdawajcie wszyscy na kat B+E ,T jest już prawie martwą kategorią i nie można ciągnąć lawety osobówką.Osobiście posiadam C+E tak więc to prawko daje mi wszystkie możliwości .Lepiej się zastanowić niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

A jeśli zrobię prawo jazdy k.T to w wieku 18 lat będę musiał jeszcze raz zdawać test?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja tez chcialbym jak najszybciej bo to zawsze pewniej ze ma sie chociaz papierek jak jedziesz traktorem a bez prawka to Cie zlapia i porazka ... :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zrobię prawo jazdy k.T to w wieku 18 lat będę musiał jeszcze raz zdawać test?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

 

Nie musisz ale jak będziesz na samochód robić to musisz zdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Nie konieczne bo testy są ważne pół roku i jeżeli zdałes na T to w ciągu pół roku możesz zdawać na np Samochód nie robiąc testów. Wiem bo jak zdawałem miesiąc temu to się pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

@Macius tylko że na T jest inny zestaw pytań niż na B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Jak jest innym Na T jest to samo co na auto czyli 12 pytań tylko na traktor masz plus 6 pytań na T na traktor. A ja się pytałem czy na ten test co robiłem T moge zdawać na auto i powiedzieli że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No właśnie chodzi mi o te 6 pytań :D

 

Każdy mówi inaczej i jak się samemu nie pójdzie to się nie przekonamy :P

 

Ja już jestem po T i teraz jestem w trakcie A+B więc się nie dowiem czy wystarczy raz teorie zdawać czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jest ważna przez pół roku ale na daną kategorię, a nie że zdasz testy na T a robisz B


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ja zapisałem sie we wtorek i to jest tak bynajmniej u mnie 30godzin teorii 20 praktyki A praktykę mogę zacząć po badaniach lekarskich czyli za 2 tyg. Czy może mi ktoś opisać egzamin jak wygląda na kat T bo chciał bym już wiedzieć a we wtorek nie zapytałem ^^

 

PS. zdawał ktoś z was w Jastrzębiu Zdroju?? Tam chyba maja Ursusa 2812 i tandem na szczęście;D bo z 1 osiową umiem cofać. Jak sie cofie takim ursusem bo takimi Np 1014 to super bo sie wysoko siedzi i wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymcio1235    0

na pewno jest cofanie po łuku i przedstawić ciągnika czyli gdzie jest płyn do chłodnicy miarka do oleju itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jeśli robię kat. T i B na raz to na B jest osobny kurs a na T osobny?? I jeszcze jeśli osobne to trzeba płacić za każdy kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@petes

Losujesz co masz zrobić na placu, albo łuk, garaż skośny, górka albo łuk garaż skośny i garaż prostopadły. Bynajmniej takie dwa zestawy są do wylosowania. Po tym losujesz co masz pokazać w ciągniku (2 rzeczy). Oczywiście najpierw wszystko pokazujesz, później podczepiasz przyczepę, robisz to co wylosowałeś na placu i ruszasz na miasto. Też zdawałem na U2812

@zenekc330

Tak, na obydwa są osobne kursy.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

A ja mam pytanie czy łatwo jest zdać? Mam 16 lat i chciałbym pomóć tacie w polu a do tego potrzebne mi jest prawo jazdy kategorii T. jak sie przygotować czego zacząć sie uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a ile trzema mieć lat żeby zdać na B+E ?

 

 

mósisz posiadac kategorie B czyli ponad 18 lat;) co do kat T uważam ze jest tos strata pieniedzy teoretynie jeśli zdasz B+E powinni Ci odrazu podbić kat T ale to tylko teoria w praktyce bywa róznie... kat B+E jest w Pl odpwoiedznikem kat T jeśli ma sie zamiar pracowac za granica na sprzęcie rolniczym trzeba mieć T


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@Piotrekkk

Musisz zapisać się na kurs i nauczyć się cofać.

@szymcio1235

Ja miałem tylko 20h praktyki.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie otóż jak najlepiej usunąć ten luz prawo lewo. Myślałem, żeby dać grubsza rurę tam od dołu, ale dalej ten luz zostanie. Co myślicie, żeby tam zrobić, coś wspawac, czy jak. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      20180329_171256.mp4
    • Przez RedPower
      Witam,
      Od  jakiegoś czasu wydaje mi się że spod kabiny słychać stuki podczas jazdy. Słychać je jedynie gdy jadę po nierównościach ... (dołkach lub gdy mocno skręcę) Na równej drodze jest dobrze.
      Dodatkowo gdy wcisnę ostro pedał hamulca to słychać właśnie takie stuki.
      Załączam nagranie: W 19-20 sekundzie słychać dwa charakterystyczne stuknięcia.
      Co może być nie tak... wyjąłem wałek od przedniego napędu bo myślałem że to on ma luzy jednak stukanie nie ustało.
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      20180426_002.m4a
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez majes
      Podczas jazdy i głównie pod obciążeniem słychać w kabinie takie nieregularne chrobotanie chyba ze skrzyni, raczej nie z silnika. Ostatnio nawet zauważyłem że jest to chrobotniecie jak ciągnik stoi i szarpne ładowaczem w dół. Co to może być? Byłem u mechanika, oglądał, zaglądał kamerą do skrzyni i nic nie znaleźli.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj